Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Sophia & William

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szomb. Márc. 21, 2015 12:33 am
Tárgy - Re: Sophia & William



Játék lezárva!
[Only admins are allowed to see this image]



- de tényleg! - mondom, majd lágyan és hosszan csókot váltok vele. Édes csókja ajkaimra ég, majd elbódít isteni illata.

Remélem komolyak a szándékai, rmeélem felhív és elmehetünk tényleg sok-sok helyre.
Megigazítom a ruhámat és ki megyek. Érzem a férfiak árbús szemét magamon, ahogyan a tvt kikapcsolják és elfogyasztják az italuk utolsó kortyát.
Vissza pillantok még és rmeélem nem utoljára látom őt. Az eső még esik és ez nagyon idegesítő, de menni kell.
Vissza hívom a csajszit és lerendezem vele a dolgokat.



to: somebody
















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Pént. Márc. 20, 2015 1:01 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson



Igen valóban elég későre jár már, és úgy néz ki ennek ma már tényleg nem lesz semmilyen folytatása, nagy sajnálatomra, pedig olyan szívesen tölteném vele az időt, nem feltétlenül csak a sexre gondolva. De holnap is lesz nap.
- Igazad van. Hát akkor, holnap reggel felhívlak.
Kissé csalódottan ugyan, de megértve a kialakult helyzetet. Nem kell rohanni, hiszen tengernyi idő van még előttünk, amit együtt tölthetünk, csak Sophia is így gondolja. Ez a gyors együttlét meg csak nem fogja rányomni a bélyegét a folytatásra, kétlem. A ruhákat sikerült újra magamra vennem, az ajtóhoz lépek és kinyitom a zárat.
- Hát akkor… vigyázz magadra kérlek!
Nehéz ez a búcsú, kicsit olyan ürességet hagy bennem, de nem szabad türelmetlennek lennem ilyen szinten. A legjobb, amit tehetek, hogy próbálok betelni gyönyörű szempárjával és kinézetével, amíg tehetem. Megölelem, amíg tudom, és finom illatát is magamba szippantom pár pillanatig csukott szemmel. Voltak már egy éjszakás kalandjaim, de ezt valahogy nem tudnám egyikhez sem hasonlítani. Ez több, érzem legbelül.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Pént. Márc. 20, 2015 12:42 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Égnek emeltem zafir zöld szemeimet, persze egy mosoly keretében. De arra gondoltam, hogy nem. Nem akarok még egy szexet. Kicsit bűntudatom lett, talán ez gyors volt. Vagy nem tudom.
Megigazítom a hajam és bólintok William zárórájára.
Lassan rá pillantok és szép lassan majd egyre gyorsabban megrázom hajzuhatagomat.

- Ne haragudj, majd legközelebb. Nagyon későre jár és mér biztos Cindy vagy 30 üzenetet hagyhatott nekem. - mondom neki, majd lesütöm a szemeim.
Elővettem a telefonom és hümmögni kezdtem, na 40 üzenet majdnem eltaláltam.
- Számomat tudod, és holnap nagyon jó lenne találkozni. - Suttogom, majd közelebb lépek, hogy megöleljem. Kicsit fura, nem szoktam első randin ágyba bújni senkivel.



to: somebody
















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Pént. Márc. 20, 2015 1:44 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Lassan kapom össze magam a csodás élmény után, az első együttlét után. A vágyak még alig csendesednek, mégis kontrollálhatóbbak maradnak, az intenzív együttlét után, a csókjai pedig tovább simogatnak, ahogy próbálom én is őt. Lassan szavakat is tudok formálni.
- Csak úgy hogy, ha ismét egymásnak akarnánk esni ne itt. Lassan záróra van. Ki kell ürítenem a helyet.
Tény a munka ismét közbe szól valamilyen szinten. Mégsem akarom elengedni, megkaptam egész lényét és csak tovább vágyom rá, hogy együtt legyünk. A ruháimat lassan kaparom össze földről, hogy ismét magamra vegyem mindet, legalább a látszat megmaradjon.
- Szerintem éppen annyira el voltak foglalva a meccsel, hogy ez fel sem tűnjön.
Jelentem ki a karórámra nézve. Hiszen pont most lesz vége és ez jelenti a mai zárást is.
- Lenne még kedved feljönni hozzám?
Teszem fel a kérdést még mindig valamiért tartva a választól. A sex tökéletes volt, de ez csak az egyik fele egy kapcsolatnak, remélem velem is töltené az idejét, ha teheti. Viszont sokáig nem tudok elszakadni. Ha a ruháit épp még magára ölti vagy már végzett, akkor is magamhoz húznám.
- Remélem nem siettünk el semmit. De tudd, hogy igazán… megmozgattál itt bent.
Azzal a szívemre teszem a kezem, és bizonyságot adva szavaimnak szerelmes csókot lehelnék ajkaira ismét, szorosan magamhoz ölelve.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 5:44 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Érzem, hogy mindjárt itt a vége. Annyira jól esnek a csókjai, hogy szinte bele égnek a bőrömbe és ajkamba egyaránt. Will rá rogy és érzem, ahogyan össze ér a két test egyszerre meleg és hűs. Megsimogatom az arcát és lágy csókot lehelek puha, hívogató ajkaira.

Egy pillanatra felhökkenek. Befejezni? Mit akar befejezni? Bárcsak tudnék olvasni a gondolataiba.
- Hogy érted? - Kérdezem. Nagyon jó volt, de ha tényleg kapcsolatot akarunk, nem szabad mindig szexnek lennie. Akkor séta és egyéb nyálas dolgoknak kell lennie.
Felállok és magamra veszem elszórt ruha darabjaimat.
- Szerinted ? - Kérdeztem pirulva arra utalva, hogy hallották e, hogy mi éppen itt mit is csinálunk.



to: somebody

(+18)















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 2:20 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Már érzem, hogy nekem is közel a vége, ilyen hevesség mellet nem csoda, de vannak vágyak, amiket nem lehet elfojtani. Nem kérdés hogy Sophia és mennyire élvezi, látni rajta és érzem is belül, már többször is a csúcsra jutattam. Egyre jobban feszülök, még fokozom a tempót és egyre hangosabban lihegek, a biliárdtermet az összetéveszthetetlen csattogó hang egyre jobban belengi, ahogy a csúcshoz közeledem, végül egész testemet elönti az élvezet. Még pár apróbb, gyengédebb lökés és szinte rárogyok Sophira csak jobban magamhoz ölelve és belecsókolva az ajkaiba, hogy mennyire is élveztem, és hogy mennyire szeretem. Hagyom, hogy pár percig kiélvezzük a gyönyör pillanatát együttlétünkben.
- Talán itt kellene befejeznünk… vagy nem ezen a helyen kellene folytatnunk.
Hagyom levegőben a kérdést, és még pár apróbb csókot lehellek a nyakára puhán. Hosszabb távon mégsem lesz kifizetődő itt maradni a bárban. Lassan záróra és az emberek kezdenek mozgolódni, persze be nem jön senki, hiszen az ajtó zárva. Nem tudtam magamnak parancsolni, lehetetlen volt, bízom benne, hogy nem siettünk el semmit. De szinte szikrázott közöttünk a testi vonzódás, és részemről bizonyosan nem egy éjszakás kaland ez a kapcsolat.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 3:55 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Annyira nem tudok betelni méreteivel. Soha nem volt bennem ekkora. Ölelem és csókolom közben. Ez a hevesség annyira jó. Szeretem az ilyen helyeket, csak nem tehetem meg mostanában.
Hirtelen fordulunk, ezaz így jobban érzem. Ki be és ismét.
- Istenem..istenem...istenemm...még még.. - Hagyák el a számat a szavak. Erősen döf és én már a 4. orgazmusomnál járok és jön a következő. Ezt órákig sőt napokig tudnám cisnálni. De most már ő az enyém, szóval fogjuk is.



to: somebody

(+18)















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 3:49 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


A megjegyzésén szintén önkéntelenül is elmosolyodom, de csak két nyögdécselés között miután benne vagyok a forróságban. Ezt nem lehet kibírni teljes csendben annyira intenzív élmény. Égtem a vágytól, hogy bene lehessek és most egyszerűen nem bírok betelni vele. Ahogy keményen meglovagol, hangom úgy csap egyre nagyobb nyögésekben ki. Már nekem is rég volt ilyen együttlétem, ez talán hamar meg is fog látszani, de még akad addig némi idő. Nem bírva tovább magammal, mélyebben akarom őt, kielégítve, ahogy csak tudom. Meglepő, de az hogy beszél hozzám közben, csak jobban felhevít. Gyorsan fordítanék a helyzeten én kerülve most felülre, két lábát kezemmel hátrébb tolva amennyire tudom, ismét behatolok. A csípőm előre tolom egészen addig amíg teljesen el nem merülök benne. Egy ideig ezzel játszom, kihúzom, aztán vissza párszor eljátszva. Majd magam sem bírom tovább, és hevesen kezdem lökni csípőből amennyire tudom, fokozva a tempót.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 3:36 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Életem legjobb nyereménye. - mondom még mielőtt belém hatolt volna. Istenem nem bírok magammal. Testem minden porcikája remegni kezd. És akarva akaratlanul síkítok egyet, majd nyögök. Kissé hátra dőlve támaszkodom a térdén két kezemmel és fel le mozgok.
- Úristen awhh ne hagyd abba... - nyögöm, majd körbe körbe forgatom a  csípőm. Ez nem elég. MÉg akarom, erősen akarom, nagyon. El engedem a térdét és lovagolni kezdek rajta vadul és megállíthatatlanul. Közben édes ajkát szopom. Hogy lehet valaki ennyire jó? Hogy lehet valaki olyna, hogy érzem, hogy foglalkozik velem, hogy simogat és közben meg annyira kielégit.
- MÉG - nyögöm. Csak tudnám miért dumálok szex közben?



to: somebody

(+18)















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 3:28 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Segítséget kapok így már szinte az összes ruhadarab a földön köt ki, csak útban voltak. Sokat nem is időztem épp azok szépségén, vagy kinézetén.
- Te nyertél...engem.
Nevetek bele az egyik csókba a megjegyzésem hatására, de nem sokáig tart. Átkerülök az asztalra, amit nem is bánok, próbálok elhelyezkedni rajta kényelmesen, már amennyire lehet, a golyók már ott legalább nincsenek útban. Ahogy fölém kerül, az valami csodálatos látvány, már önmagában is. Ahogy pedig a farkam izgatja, szinte kibújok a bőrömből menten. Egyre keményebb leszek, és mikor már tényleg nem bírok magammal, feljebb tolom magam és rásegítve egyik kezemmel végre behatolnék, minek hatására hangosan felnyögök, ahogy megérzem Sophia forróságát és nedvességét. Nem hagyok túl sok időt, hiszen már önkéntelenül is heves mozgásba kezd csípőm, lassan lökdösve felfelé. Kezem pedig rámarkol a kerek popsira, és ott is marad egy ideig, belehúzva a merev tagomba minden egyes lökés után.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 3:13 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]



Felemelem a csípőm ő pedig lehúzza rólam a csipke bugyit. Még jó, hogy minden nap úgy kellek fel, hogy hiába szigli, adj magadra.
Nyögéseim egyre hangosabbak, fél éve már, hogy férfival voltam és ilyenkor nagyon jól esnek az érintések.

Aztán váltok, feljebb lököm, hogy már a teljes testünk az asztalon legyen. Félre lökve a golyókat.
- Taroltam. - Jegyzem meg és mosolygok nagyon,Csipőmmel ingerelem tovább férfiasságát. Még mindig csak az előétel még nem jutott be. Izgatástól érzem, hogy még keményebb lesz.
- Én is nagyon . - Nyögöm a fülébe. Feljebb emelkedem és mesztelen testemre helyezem egyik kezét, másikat pedig vissza kényszerítem lábam közé. Forró és nedves vagyok már. Alig bírom tartoztatni magam, de tudom, hogy annál jobb lesz.
Szívem örülten ver és örülten remegek a vágytól. Úján kezdek vonaglani, ahogy ki be járkál csípőm autómatikusan felveszi ritmust. Hátamnál érzem férfiasságát, oda nyúlok és úgy, hogy nem egy teljes kört, hanem egy félkört képezve és a hátam segítségével verem azt. Lágyan, lassan, de még is erősen.



to: somebody

(+18)















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 2:58 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Tény hogy már eléggé felizgultam. Nem véletlenül persze, egy ilyen nővel szemben. Egyszerűen izgat, hogy minden porcikáját feltérképezzem.
A felső szintén messzire repül, így több helyet hagyva nekem. A melltartót is elszedném az útból, a tapasztalt kezek, legyen a nyitja bármilyen fajta is, könnyen pattintják azt szét, és a többi ruha sorsára jut valahol a környéken heverve. A felszabadult formás keblekben nem sokáig időzik tekintetem, szinte neki esek csókolva, szopkodva és izgatva őket. Közben érzem, hogy a szintén tapasztalt női kezek, feloldják a nadrágomon az övet. Nem is állnak meg ott, egészen a kőkemény tagomra markolnak és izgatnak. Erre azért már hangosan felnyögök.  
A támadást viszonozva kezem még csak ruhán keresztül nyúl Spohia lába közé, érezve forróságát így is és tovább masszírozva. A nadrágot ebben a helyzetben már nem lesz könnyű leszedni, kioldom és ha Sophia segít picit megemelve magát talán le is tudom húzni róla.
- Őrülten kívánlak.
Bújok hozzá közelebb és súgom a fülébe, vékonyan megharapva a fülét utána.
















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 2:38 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Érzem, ahogy erekciója neki nyomodik a combomnak. Istenem, nagyon kíván, ahogyan én is. Belekarmolok a hátába és kemelle igyekszem kicsatolni az övét és le szedni róla a nadrágot valahogyan. Leveszem a felsőmet és azt is eldobom messze. A többi az ő dolga én csak segítettem, majd vissza térek az alsó részhez. Nadrágja kicsit lenn van.
Így hozzá jutok az alsó nadrághoz. Belenyúlok és megérzem merev  férfiasságát.
-Awh. - Nyögök egyet, majd kezemmel izgatni kezdem őt. Istenem, mekkora. Hatalmas és én pedig már nagyon nedvesnek érzem magam.

Alig várom, hogy benne legyen és eggyé válljunk. Tudom, hogy nem fog át verni, tudom, hogy nem egy szex kell neki, hiszen akkor nem iylen szemmekkel nézzett volna rám.


to: somebody

(+18)















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 2:27 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Az évek tapasztalata nem marad nyom nélkül, nagyon jól tudtam hogy ez őt is érzékenyen fogja érinteni, a nyak gyengepont, és hogy betaláltam erről a kellemes nyögés hangja már biztosít is. Bizony nem hiába a sok edzés, most is megvan az eredménye a póló alatt, ahogy simogatnak. Nem túlzottan izmos testem, mégis elég szálkás mindenhol. Kezemnek sem tudom teljesen parancsolni, én is kezdek ismerkedni Sophia testével még a felsőn keresztül, főleg a keblekkel, egyenlőre azért óvatosan markolászva.
- Semmi rosszat.
Nyögöm én is ki nehezen két hevesebb csókcsata között. A pólóm messzire repül, és a földön landol, de picit sem zavar. Vigyorogva vetem bele magam újra az élvezetekbe, ahogy kezem a hasára helyezve óvatosan hátra döntöm az biliárdasztalon. Így habzsolva tovább szinte az ajkakat. Ölem ebben a helyzetben már önkéntelenül is elég közel kerül hozzá, lábai között. Már tapintható jele van ott is izgalmamnak, ugyan még rajtam a farmer. A hangra tényleg ügyelni kellene, de eszembe se jut ilyesmire figyelni most.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 2:12 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Nyakam nagyon érzékeny terület. Halkan felnyögök, még maga a meleg lehelete is izgat,
-Istenem..-Lehelem ki. Bizsergek mindenhol, annyira, hogy már remegve kívánom őt. Pólója alá nyúlok, végig tapintom izmait. Istenem, de tökéletes mindenhol. Vadul ismét ajkát enyémre tapasztom.
[Only admins are allowed to see this image]
- Mit művelsz te velem..istenem- nyögök fel ismét. Halkan kell lenni azért, hiába a meccs ki tudja mit hallanak. A szívem olyan hevesen ver, mint még soha és érzem, hogy kívánod, nagyon is kívánok. Leszedem róla a fölső részét, majd elhajítom messze és rá vigyorgok. Ismét ajkába harapok, és élvezem, ahogyan a szemei tüzelnek a vágytól.
[Only admins are allowed to see this image]


to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 1:44 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


- Vagy úgy. Hát én ebben kevés olyan veszélyt érzek, amitől tartanom kellene, sőt.
Mosolygok sokat sejtetően. Az ajtók zárva innen nagy baj nem történhet. Illetve ahogy vesszük. Innen már tényleg nehéz parancsolni, ahogy Sophianak sem sikerül mikor újra elé érek. Elkapja a pólóm szélét és magához ránt. Nem kell sokat kérlelni, megyek magamtól is. Ez a csók már sokkal vadabb sikerül, alig bírom visszafogni magam, sőt nem is teszem. A nyelvemnek sem szabok most gátat, bejárva a másik száját. Annyira elengedem magam, hogy kezem megmarkolná a combjánál, hogy megemelve kicsit rá is tudjam ültetni a biliárdasztalra széléra, már ha engedi is. Legalább annyira kíván, mint én őt. A harapás sem fájdalmas, inkább izgató, ahogy az ajkaimon érzem helyét még egy darabon. Az összebújás is jól esik ugyan, de heveny vigasz. Szinte lángolok belül.
- Minden vágyam.
Így összebújva először a nyakát tudom megtámadni vadabb csókokkal, a fogam is néha súrolja óvatosan bőrét. Tovább szítva a tüzet. Ki tudna ellent állni ennek a helyzetnek?















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 1:26 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- veszélyesnek annak szántam te kis butus, hogy rád vetném magam. Rég voltam már férfival és az se volt kellemes. - Sütöm le hosszú szempilláimat. Szinte, mint ha a gondolataimban olvasna.
Nem bírok magammal és polóját megfogva húzom magamhoz és csókolom vadabbul. Hajába túrok, pont annyira elég, hogy beletúrjak, nem hosszú és nem is kicsit. Laza öltözete nagyon tetszik, nem kell ide mindig Prada és a sok baromság. Vadul csókolom, majd beleharapok ajkába "Sophia állj le!" mondja a hang a fejemben. Lassítok, majd csókot lehelek, egy puha lágy csókot, majd hozzá bújok és a nyakára is hintek egyet.
-Franc- Dünnyögöm bele a vállába. Érzem, hogy kíván ő is engem, de a csók is sok volt nem lehet több, ha hosszútávot akarok.

- Együtt lennél velem? - Kérdezem félve a választól.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 1:03 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Valamennyire sikerül lehiggadnom, a helyzethez képest, és biztonságérzettel tölt el, hogy ismét a karjaim között tudhatom. Jó a közelében lennie. Amellett hogy úgy vonzódom hozzá, mint senki máshoz eddig.
- Nem akarok neked rosszat, nem tudom, mennyire fogadnának el, vagy mennyire ítélnének el amiatt, hogyha velem lennél.
Ez a probléma a kezdetek óta zavarja, és benne van. A világ kegyetlen hely, és ha miatta érné kár, Sophia divat karrierjét, azt nem viselné jól. Magamat cseppet sem féltem ettől a túlnyüzsgő egésztől, az évek eléggé megerősítettek. Persze ebben a kijelentésem az is egyértelmű, hogy szívem szerint igen is vele akarok lenni. Nem kérdés.
- Veszélyes? Most nem tudom, mire gondolsz?
Azzal miután kimondom a kérdést leesik. Hiszen nem éppen egy olyan helyen vagyunk. Erre könnyen tudok megoldást viszont. A másik helységtől elválasztó ajtóhoz lépek és egy hatalmas kulccsomót előbányászok. Időbe telik még a megfelelő a kezembe akad, de ezzel már kulcsra is zárom az ajtót. Megfordulok és kérdőn nézek rá. Ha ez lett volna a baja és jól tippeltem. Viszont akár meg is rémítheti, hiszen most csuktam magunkra az ajtót. Talán ettől nem kell tartanom, így visszatérek, közvetlenül előtte állva meg.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 12:51 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Csak ott álltam és vártam, hogy pöttyet lehiggadjak. Hiszen minden porcikám szét akarja őt tépni.  Mély levegő, kifúj.
- És most mi lesz, velünk? - Kérdezem, hogy még is velem akarna lenni. Ki tegyem ennek, hogy sok papparazzi, pletyka és nyüzsgő élet. Folyamatos bántás

Félnék talán nem bírná, de olyan erős így is, olyan nem is tudom leírni, hogy milyen.
- Újra csókolni akarlak, de veszélyes ez. - Mondom, főleg, hogy olyan sok az ember kint.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 12:37 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


- Bevallom bennem is volt sok félelem, ez előtt, de most valahogy elmúltak. És inkább csak attól félek, hogy nem élhetem ezt át újra… veled.
Vallom be teljesen őszintén, már nincs mit titkolózni. Minden nyilvánvaló. A heveny szívdobogásom továbbra sem akar elmúlni, de ez normális egy ilyen élmény után.
- Így még én sem éreztem egyetlen csókkal kapcsolatban sem.
Pedig akadt jó pár, mégis ehhez fogható egyáltalán nem. A mögöttes érzelmek adtak neki ilyen finom ízt. Legalább kiderült, hogy nem azért fogott visszavonulót mert, nem volt jó, vagy mert nem akarná folytatni.
- Ahogy te is, még fiatalon volt dolgom vele, de ennyire még nem szerettem volna rabja lenni egyiknek sem.
Azzal hogy súlyt is adjak a szavaimnak, ismét magamhoz ölelném, úgy ahogyan az előbb. A derekánál átkarolva, még meg sem fordul bennem, hogy a kezeim lejjebb tévedjenek ennél. Így érzem most jól magam, ha minél közelebb érezhetem magamhoz lényét.
- Ez jó hír. Akkor nem kell lemondanom az utazás élményéről.
Még nem csókolom újra, bármennyire is nehéz. Ha belemerülnék félek én se tudnék megálljt szabni az elszabadult vágyaimnak.
















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 12:20 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Nem, nem haragszom.. csak félek. - Na jó ezt jól megmondtam. Nem tőle félek, hanem a habitusomtól. De valahogy nehéz kimondanom, hogy atól félek, hogy komolyabban rá másznék.
- Ez fantasztikusan jó olt, soha életemben senki nem .. csókolt így meg. - Mondtam, majd ajkamba haraptam.

Még akarnám még, de ez nehéz, nehéz, hiszen nem tudnék le állni.
- Olyan vagy, mint a drog. - Suttogom. Kérdésére bólintok.

- Így csak még jobban szeretnék. - Mondom szemeibe nézve.


to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 11:53 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Amerika bizony nem erről híres, de jómagam kivételt képezek egy ideje. Noha nem volt ez mindig így. Az elején pontosan megfeleltem minden sztereotípiának, amiket az ottani emberekről feltételeznek, de mióta ide érkeztem, teljesen megváltoztam, lenyugodtam. Felnőttem, megértem az életre.
A csók pedig megtörténik, az első és remélhetőleg nem az utolsó is egyben. Szerencsére nem lőhettem nagyon mellé, érzem, ahogy lassan a nyakam köré fonódnak karjai és viszonozza azt. Először egészen gyengéd és finom, ahogy az édes ajkai az enyémhez érnek. A nyelvem sem tud sokáig nyugton maradni, így a masszírozást is viszonzom, kicsit hevesebben. A karjaim is mozdulnak és közelebb húzom, amíg tart a csók a derekánál tartva, egészen szorosan. A kétségek szinte elszállnak belőlem, és az érzés felejthetetlen, bárcsak tovább tartana, de ennek is vége szakad egyszer. Sophia által, hiszen ő húzódik el előbb. Míg a homlokunk összeér, szinte érzem, hogy még egészen szaporán veszem a levegőt és a meleg lehelete is érződik még ajkamon. A szívem pedig majd kiugrik.
- Ne haragudj, nem tudtam már visszafogni magam. Egyszerűen… levettél a lábamról azt hiszem.
Mosolyodom el és zavartan nyúlok hátra tarkómhoz egyik kezemmel. Az Ajaj elsőre még balsejtelmesen cseng. Fogadkozom is némileg a történtek okán. Vajon most mi fog történni?
- Még így is, szeretnél velem utazni?
Kérdem kissé félve, a válaszból talán fény derül arra is, hogyan mehetünk tovább ezek után. Milyen úton.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 11:36 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Csak ez a szó jut eszembe folyton róla. Édes. Egyszerűen gyengéd és édes. Lehengerel a modorával. Pedig Amerikáról nagyon sok rosszat lehet hallani, hogy ott csak egyet akarnak a férfiak, az pedig a szex.
Olyan bárban dolgozni, mint egy kozmetikusként, vagy fodrászként. Meg kell ismerden őket, de talán olcsóbb bárba menni, mint fodrászhoz vagy dilidokihoz.

Előrébb nyúl, megsimítja az arcomat én pedig hatalmas levegőt veszek. "istenem, most csók lesz? Istenem" ordibál újból az a fránya tudatalattim.
Megcsókolt, én pedig át karolom a nyakát és viszonozom azt. Istenem, ajkai puhák és érzem, ahogy a szívverése felgyorsul, akár csak az enyém.
Át dugom a nyelvem és finoman masszírozni kezdem az övét. Istenem, ez a kicsi idő, olyan hosszasnak tűnik. Nem akarom, hogy vége legyen, úgy ölelem magamhoz, mint ha ez lenne az utolsó nap a földön. De a csók megszakad a homlokomat az övére támasztom és mély barna szemeit keresem a zöld csillogó szemeimmel.
Elhúzodom, d enem azért, mert nem esett jól, hanem mert meg kell kapaszkodnom valamibe.

- Ajaj. Váó- Monok csupán ennyi. Lehet többször kellett volna részegnek lennem, de ez a sors volt.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 11:18 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Nem is veszem észre,hogy hasonlóan méregetnek ebben a helyzetben, ahogy én is tettem percekkel ezelőtt.  A telefon rezgése, nekem sem tűnik fel, pedig viszonylag csend van itt, mégis annyira más fele koncentrálok. A levegőben maradt csók gondolata szinte éget belülről. Nem tudom eldönteni, hogy most jó hogy nem tettem, vagy kihagytam a tökéletes lehetőséget. Ezen vívódom magamban és nem is jutok dűlőre. Azok a finom és puha ajkak pedig most is olyan hívogatóak, de mi van, ha ezzel elsietném, vagy letámadnám.
- Ez csak természetes, hiszen szívesen tettem. Örülök, hogy biztonságban ágyba tudtalak helyezni.
Így is volt, jól emlékszik arra az estére, minden egyes mozzanatára. Azóta mondhatni megváltozott minden.
- Hát, mint jó bártulajdonos szívesen elegyedek beszélgetésbe bárkivel, de mélyebb barátságom kevés van. Kapcsolatom meg egyáltalán, mint már azt mondtam.
Érthetetlen, de ahogy beszélek ismét közelebb lépek hozzá. Egyre nehezebb visszafognom az egészet. A bizonytalankodás nem múlik el teljesen, mégis valami gát átszakad, hiszen előrenyúlok egyik kezemmel vékonyan simítva meg Sophia arcát. Végül közelebb hajolok, hogy megcsókoljam, finoman, érzékien. Csak remélve belül hogy ez a jó pillanat, és nem futok egy csúnya pofonba.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 10:59 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Ahogyan előre hajolt egy pillanatra a fenekén maradt a szemem és kezdtem egyre jobban ideges lenni. Érezem ahogyan a telefonom a zsebemben rezeg, de nem volt hangja és tudom, hogy miért hívnak. Menjek oda, és legyek ott. De azt hiszem eléggé megfizetem az aszisztensem, hogy tudja tartani a frontot.
Láttam rajta, hogy menne ez jobban is, de úgy hiszem ez a csók, ami itt van a levegőben megzavarta kicsit. Én nem léphetek, van annyi nőiesség bennem. Pedig szívesen biggyeszteném ajkamat az övére, érezném, ahogyan a szája meleg és puha, és szívesen érezném, ahogyan nyelve az enyémmel találkozik és hívják táncba egymást.

Vettem egy levegőt, majd gyorsan ki is fújtam. Tudom mire céloz, amikor gonosz voltam vele és részeg is.
- Nem mindenki érdemli meg, és úgy érzem te megérdemeled. Hiszen nem voltam valami kedves, de még is haza vittél és szinte esti mesét mondtál nekem. És nem voltál olyan, aki kihasználja, hogy részeg vagyok. - Ajaj csacsogo, ez van, ha ideges vagyok.
Még jó, hogy nem volt olyan, aki megeröszakolt vagy ellopott volna valamit. Tündér volt férfi verzióban.
- És te? - Kérdezzek vissza.




to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 10:44 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Az esőn, ami odakint még mindig szüntelenül önti magából a nedvességet, már meg sem lepődöm. Erre mondhatni szinte minden napos. ami viszont itt történik velem az egyáltalán nem az. Alig ismerek magamra olykor, szinte csak visz magával az ár és nem tudok neki ellent állni. Valahol legbelül pedig eszemben sincs visszafogni most azt, ami bennem van.
- Csak rajtunk múlik, azt hiszem.
Bizonytalanodom el, rögtön miután kimondtam, mert tényleg kimondtam. Szinte óráknak tűnik, ahogy nézzük egymást, a csók szinte tapintható, de mégsem. Hirtelen kimozgat belőle, hiszen én jövök, ekkor kapok csak észhez.
- Oh, tényleg.
Azzal az asztalhoz lépek, még így is tartva pár pillanatig a szemkontaktust, majd jöhetnek a golyók. Előrébb dőlök és egy magabiztos, mégis türelmesen kivitelezett gurítással elteszek egy csíkosat. A második próbálkozásom, már nem ilyen jó, mintha magam sem akarnék ezzel foglalkozni most igazán, így elhibázom.
- Mindig ilyen közvetlen vagy és kedves?
Kérdezem, mikor ismét felegyenesedek és figyelmem középpontja ismét csak Sophia. Tudom, hogy nem, hiszen első alkalommal nagyon nem így volt. Tovább pedig inkább nem sorolom, miket tapasztalok még, mennyi pozitívat irányából. Ki nem mondott dolgokat is apró jelekből.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 10:30 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Nem is kellett válaszolnom, tudta a választ és értette az utalásom. De hát alig ismerem, de amit ismerek belőle az nagyon tetszik. Talán ő lenne a védelmem, a váram.
Az ablakon még mindig kopog az eső, és csak esik. Nem hiába Anglia elég esős és nedves hely.

- Reméljük, hogy nem kell - Ejtem ki a szavakat, mint ha megbabázna ez a férfi. Olyan, mint ha ólom lenne az ajkamon úgy ejtem ki őket. A beszűrődő Gólok öröme se tud megzavarni még mindig a szemébe nézek, és bámulom őket.

- Öhm. te jössz - mondom és pislogok pár százat, hiszen azt elfelejtettem. Ez a pillanat, szinte a majdnem csók volt. Ilyen hamar? Sietünk, vagy valami van vagy tényleg együtt kellene lennünk? Teszi fel a tudatalattim a kérdéseket üvöltve a fejemben.




to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 10:18 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


- Hú, hát ez nem semmi. Beviharzol ide is fenekestül felforgatod az életem. Ez… tetszik. Nem tudok olyan okot mondani, ami arra késztetne, hogy ezt visszautasítsam. Tehát miért is ne?
Ezt részemről nevezhetjük akár egy erős igennek is, holott kételyek még bujkálnak bennem, csak azt nem értem miért. Kicsit félek még mindig az ismeretlentől, nehogy megégessem magam, de ezzel biztosan sokan így vannak.
- Párizs? Miért pont erre a városra esett a választásod? Bár van egy sejtésem…
Mintha nem tudnám, a kérdés inkább költőinek mondható részemről. Ha már így, én is közelebb lépek egyet, hogy pont előtte legyek. A szerelem városa, hisz egyértelmű utalás.
- Ezek olyan rejtélyek, amikkel talán sosem kell többet foglalkoznunk.
Zárom le ezzel a múltbéli kapcsolatok témáját. Ahogy ilyen közel állok hozzá, érzem, hogy a szívem ismét hevesebben ver, és izgulok is némileg. Mit vár most tőlem? Persze legszívesebben most magamhoz ölelném és talán többet el sem engedném.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 10:04 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Hát, ha van kedved részemről komoly - Pirulok el ismételten.
Kedvem lenne egy kis ideig itt hagyni csapot papot, és elmenni. És talán ezen át jobban megismernénk egymást. De egyből Párizsba mennék vele, hogy a szerelem hangulata fokozzon minket.

- De akkor Párizs az első. - Mondom ki végül a gondolatom egy mosollyal.
Hát igen, a férfiak alapból hülyék. Soha nem értettem őket, hogy mit miért tesznek.

- Én se értem a nőket. - Akarva akaratlanul is közelebb léptem hozzá. Vajon ő mit kereshet egy nőben, kedvességet, gyengédséget?


to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 9:33 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Élvezettel hallgatom, hogy milyen nagy kedvel ecseteli a részleteket. Egyre hívogatóbb ez a gondolat, de még mindig csak elméleti síkon.
- Ezt már, alig ha tudnám visszautasítani. De ez most komoly vagy csak szép álmokat dédelgetünk?
Ötlik már fel bennem a kérdés. Ma van az első normális találkozásunk, ahol elég jól elbeszélgetünk és holnap akár már gépre is szállnánk, hogy együtt pihenjünk és szórakozzunk. Nem lenne semmi sebesség. Bár ahogy belegondolok, egy cseppet sem lenne ellenemre ez a dolog, sőt. Érte megtenném. A pénz igazából ilyen szinten nem jelent gondot, a bár elég jól termel, és meg kell vallani, sokat az utóbbi években nem áldoztam magamra. Talán itt volna ennek is az ideje.
- Ez szomorú. Nem is értem hol hagyták ezek a férfiak az eszüket.
Mosolyodom el, és szintúgy elmerülök Sophia kedves tekintetében. Nem lehet megúszni és nem is akarom. Azt sem bánom, hogy a biliárddal nem haladunk, hiszen az ismerekedés számomra sokkal fontosabb.
- Nincs senkim.
Válaszolom őszintén. Már évek óta semmi komoly.
















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 9:20 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Akkor úgy megyünk, hogy mindenhol 3 nap és végig megyünk minden amin akarunk, megnézzünk mindent - Mosolygok, játszadozom el a gondolatokkal. Nálam a pénz nem akadály, és ha ezt megoszthatnám valakivel, aki megbecsül még inkább jobb lenne.
Édes, meg akar óvni, egyre több érdekességet tudok meg róla.

- Hát átvertek sokszor.. - Hajtom le a fejemet. Majd belenézek ismét meleg barna szemeibe. Ajkaimba harapok és mély levegőt veszek.
- És neked? - Várom félve a választ. Ilyenkor szoktak az lenni, hogy 3 gyerekes apuka vagyok, vagy igen van már xy éve. De, ha valaki enniyre mélyen bele egy a dolgokba, és van valakije, az egy barom.

Nagyon remélem ő nem ezeket a válaszokat mondja majd.


to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 9:01 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


Azért nem úgy nézek ki mint aki bánja, hogy ilyen kellemes invitálást kapott, csak meglepett. Nem átlagos. Nem megszokott, hogy valaki ilyen távra tervezgessen, a hölgyek, akikkel kapcsolatom volt, többnyire csak a jussunk el az ágyig dolgot ismerték, nekem meg már ez nem hordozott sok izgalmat egy idő után. Van, hogy ez ember többre vágyik, törődésre, megértésre, egy igazi társra az életben.
- Ezzel nehéz lenne vitába szállnom. Jó lenne.
Bólintok rá végleg elmosolyodva, de csak játszottunk a gondolatokkal, komoly elhatározás ebben nincsen még. Tényleg az lenne, sőt csodás.
- Nem gondoltam, hogy így bele találok. Persze, szívesen mennék oda. Nem egyszerű hely, kissé kaotikusnak mondható, de vigyáznék rád, ne aggódj.
Kacsintok magabiztosan rá és élvezettel hallgatom a múltját Egyiptommal kapcsolatban. Tényleg nagyon beletaláltam, pedig annyi egzotikus ország akad.
- Hát ez engem nagyon meglep. Tudod… szerintem csodás jelenség vagy.
Nem foglalt. Csupa jó hír. A remények csak úgy növekszenek bennem. Meg kell ragadnom az alkalmat, és ezt egy őszinte bókkal teszem. Meglátjuk, hogyan értékeli majd. Ez a kérdésem különben is egyértelmű utalást volt arra hogy érdeklődésem iránta nem pusztán baráti.
















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 8:47 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


A farncba, nagyon be talált ez. Nem kellett volna talán ki mondanom, de nagyon jó társaság. Rég találkoztam ilyen emberrel.
- Hát gondoltam te se én se lennénk egyedül. - Mondom, majd félre fordítom a fejem. Isten, de buta voltam. De nagyon elmennék vele.

És mikor sorolgatott, hopp ott volt, amire vártam. Egyiptom.
- Komolyan? - Ámulok el, nem sok mindenkit érdekelne Egyiptom. Oda nyújtom felé a kezem, amin egy örök élet szimbólumokból össze tett karkötő virít.
- 7 éves voltam, amikor először és utoljára nyaraltam anyukámmal. Oda mentünk. Azóta imádom. Imádom a kultúrát és a történelmét.
Nagyon kedves számomra az a hely, de mostanában nem lehet oda menni, hiszen sok a terrorista. És féltem a hátsó felem egy kicsit.

Újra a dákó fele és az asztal fele pislogok. Na most hogy lesz, mint lesz? Majd aztán, még a levegő is megáll benne, ha van olyan.
- Öhmm... - mondom, majd belenézek mosolyogva és pirulva a szemeibe.
- Nincs. - Simítok el zavaromban egy hajtincset.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 7:14 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson


- Hát ez nem valami kellemes történet. Biztosan nagyon megviselt az eset, főleg egyedül. De ennek ellenére ilyen szépen befutottál, azt hiszem az elismerésem csak nőtt az irányodba. Ami pedig bizonyos, hogy pár rossz tapasztalat nem szabad, hogy elvegye az ember kedvét az utazástól.
Elsőre ugyan meghökkent a dolog, hiszen senkinek nem tenne jót egy ilyen történésén, főleg ez első fontos megmérettetés alkalmából. Mégis túltette magát, rajta, erős jellemre vall. A végén azért próbálom jobb fényben nézni a jövőre, egy kis tanáccsal.
- Velem?
Na, most aztán igazán meglepődök ezen a kijelentésen ez látható, nem tudom elrejteni. Mégis pozitívan, velem menne el felfedezni egy új helyet. Ez több mint, hízelgő.
- Miért pont velem? Nem mintha… nem kedvelném a társaságod, sőt nagyon is, és szívesen. Csak fura, hiszen még alig ismerjük egymást. Nem vagyok olyan izgalmas.
Fogadkozom, talán kelletlenül. Nem is tudom, miért teszem, hiszen annyira jól esett, hogy ilyet mondott.
- Én? Hát ezen nem sokat gondolkoztam mostanság. Szívesen elmennék Svájcba, Írországba, valami szép pálmafás szigetre esetleg, Egyiptomba. Annyi lehetőség akad, és annyi érdekes dolog, nehéz választani.
Szinte teljesen belefeledkezem a felsorolásba, és csak arra tudok gondolni milyen jó volna, ha tényleg Sophiaval adódna ilyen lehetőségem. Mennyire boldoggá tenne és talán én is őt. Bár ezek még nagyon távoli vizek.
- Van most… valakid?
Ez egy fontos kérdés, és még fel sem tettem. Hitegetem magam itt képzelgésekkel, és még azt sem tudom, hogy szabad e. Talán már rég foglalt. Egy ilyen sikeres, szép és kedves nő, nehéz lenne elhinni, hogy szabad préda egy magafajta egyszerű léleknek főleg.















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 6:52 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Egyszer első divatbemutatómon megöltek egy modelt. Ez New Yorkban volt..Szóval utazás nálam balszerencse, vagy munka. - Mesélem neki.
- Szóval jól kezdtem, de párizsba elmennék turistaként, vagy Németországba. Talán veled.. - Sütöm le a szemem és pirulok el, majd gyorsan elkapom a fejem, hogy ne lássa.

- Hát sajnálom, hogy ez közös bennünk. Bár ne így lenne. - Családomban már csak a bátyám az talán, akit szeretek és megbízok. Anyám már megváltozott, de el akarja venni a pénzem. Számomra ő hallott.
Felkiáltok örömömben, hogy be ment és jól indítok.
- Na és te hova utaznál szívesebben? - Kérdezem érdeklődő tekintettel.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 5:43 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson

Ez érintésem mintha kissé megijesztené, vagy csak túl közvetlen voltam hirtelen. Nem igazán próbálok magyarázatott találni rá, talán jobb lesz, ha óvatosan bánok ezekkel a dolgokkal. Nem lehet semmit siettetni, persze nem is úgy érintettem, csak reflexszerű volt.
Figyelem, ahogy az asztalhoz lép, és az ütéshez készülődik. Nem tűnik ügyetlennek, a fogása sem szorul tanácsra, nem kamuzott, amikor azt mondta tud játszani.
- Ismét csak a munka. Pedig biztos sok szépség van a világban, amit még érdemes lenni megnézni. Mondjuk elmondható, hogy én is gyakran ennek a helynek lettem a rabja erős túlzással. Nem is tudom mikor utaztam utoljára úgy, hogy csak pihenni, lazítani.
A legjobb persze az, ha ez ember ezen élményeit meg is tudja osztani mással. Egyedül nem az igaz. Talán én is ezért temetkezem olykor a munkába. Rég kerestem már hosszabb távú kapcsolatot, egyszerűen nem tűnt fontosnak és nem is volt olyan, aki erre ösztönzött volna. Most még is itt van Sophia előttem, és úgy érzem magam, mint… nem ilyen talán még nem is volt. A fiatalkori vonzódás és kalandkeresés más, már nem vagyok tini.
- Ez hízelgő. Hát akkor használjuk ki az időt.
Tehát ha jól értem, akadna dolga, a drága idejéből mégis nekem szentel pár órát. Nem lehet véletlen.
Ez annak a jele, hogy jól érzi magát itt, velem.
- Akkor máris több a közös bennünk, mint gondoltam. A gyerekkor az zűrös volt, nekem is. Nem is kicsit.
Hasonló gyermekkora lehetett, mint nekem, bár ez csak feltételezés. A tekintetem, pedig ahogy üt, ebben a pozícióban már önkéntelenül is a formás fenekére téved pár pillanatra. Zavaromban el is kapom onnan gyorsan, talán nem vette észre miközben koncentrált.
- Szép ütés, csak így tovább!
Bíztatom, mintha nem is ellenfelek lennénk. Hiszen ez csak játék.
















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 5:11 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Érintése a hátamon csak fel gyorsította a szívverésem. Kicsit arrébb léptem, de ezt azzal palástoltam, hogy a dákót el helyezzem az asztalhoz, ujjaimmal körbe fontam, hogy lássam még mire emlékszem.
Érdekes ez, hogy tinilányként viselkedem,talán azért teszem, mert  tényleg a férfisságok férfija, hogy érezni rajta az erőt, a gyengédséget, amit keresek egy férfiban.

- Bingó! - Nevetek fel önelégülten. Jó vagyok, eltaláltam, hogy honnan származik, pedig lehetett volna más is. Örülök, hogy megosztja velem és nem érzem azt, hogy eltávolodik tőlem, hogy bezárul. Bólintok.
- Hát nem panaszkodhatom, de arra már igen, hogy sajna csak jöttem mentem. Nem sok szabadidőm van, ma is más hol kellene lennem. - Nézek mélyen a szemébe.

- De csak kellene.. - Eresztek el egy gyengéd mosolyt. Olyan lett a testem, mint egy tolpihe. És eljutottam oda, hogy zavarba jövök, nagyon jó. "Blake, ha ezt tovább folytatod már tiniből 5 éves szintre ereszkedsz. " szólal meg a tudatalattim.

- Igen itt, Londonban. De nem voltam ám mindig ilyen, szar gyerekkor. - Mondom, majd el helyeztem a kezem és kezdek, remélem nem bánja. Betalál egy teli. Akkor én ezzel leszek.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 4:17 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]
William Greyson

-Ezt bizony jó hallani. Remélem, tudom is magam tartani ehhez a teóriához. Igyekszem majd.
Nem kétséges a szimpátia úgy néz ki kölcsönös, hiszen nem vet el valaki csak úgy egy ilyen megjegyzést rám. Az első benyomás jó, csak ne is okozzak csalódást. Próbálok nem stresszelni ezen, és tovább adom önmagam, nem is menne másképp, az őszinteség számomra elsődleges, nem tudok megjátszani semmit. Ami a szívemen az a számon.
- Egyből nem lesz baj. Egészségedre.
Azzal, ahogy Sophia, énis lehúzom az italt, inkább kellemes szisszentéssel kísérve utána. Erős, de finom. Meg kell hagyni jó választás volt. Ennyi még biztos nem lesz kihatással a játékomra. A köhögés közepette kezem szinte rögtön mozdul, hogy lágyan megsimítsam a hátát, talán segít.
Nem cáfolt rá a kérésemre sem, ezek szerint nem bánná, ha újra találkoznánk. A szívem egyre hevesebben dobog, egyre több jelet találva arra, hogy szimpatikusnak vél. Egyszerre nagyon meglep, és nagyon kellemes érzéssel tölt el. Talán mégsem a vak világba ment az a telefon és lehet némi esélyem.
- Talált. Bár igen, az akcentusom összetéveszthetetlen azt hiszem. Houston városában nőttem fel, csak később hozott a sors ide Angliába. Új célokat kerestem és találtam is. Bár gondolom divattervezőként már bejártad a világ minden pontját.
Könnyen elegyedek szóba, még saját életemről is, ami nem egy vidám regény és nem is szoktam erről könnyen nyilatkozni. Most nem esik nehezemre Sophiaval szemben.
- Te itt nőttél fel?
Kérdezem, hiszen én is szeretnék minél többet megtudni róla. Megismerni amennyire csak lehet.
Elveszek egy szimpatikus dákót, és bekrétázom a végét. Az asztalt is felkészítem a játékra, elhelyezve a golyókat a háromszögben, a megfelelő sorrendben majd leveszem róla. Már nincs akadálya annak, hogy elkezdjük.

















Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 3:49 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Te meg kellemes csalódás vagy a férfiakban, de köszi. - Motyogom, majd kezembe veszem a dákót, és krétázni kezdem. Mindig elmosolyodom, ha eszembe jut ennek a kis fadarabnak a neve.
Mosolyogni kezdek, már nagyon fáj a szám és komolyan mondom, rég volt, hogy mosolyogtam. Persze elöletett mosoly már remekül megy nekem.

- Hát egy még bele fér. - Emelem égnek zöld szempáromat, ennyi még nem ütött ki. Remélem most se fog.
Mondatán nagyon meglepődtem, na most akkor tetszem..oké..tetszem. Nyugi, ne légy tini. Ráadásul nem a pénzem, nem a hírnevem és nem a vállalatom tetszik, ha nem én.
Kifújtam a levegőt, hogy lehiggasszam a szívemet. Tök ügyes vagyok nem is látszik, csak így tovább.

- Igyunk! - mondom, majd gyorsan fel hörpintem, és kicsit köhögni kezdek.. Picit erős asszem.

- Mesélj magadról. Az akcentusod arról árulkodik, hogy Texas? - Nézek rá érdekesen, hiszen nem vagyok benne biztos.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 3:01 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William

- Ha a saját szemszögemből nézem, nekem te vagy a divatvilág legpozitívabb csalódása.
Nevetek szintén együtt vele. Őszinte és még bóknak is lehet venni. A hangulat rögtön jól alakul. Magunkra zárom az ajtót, nem kulcsra, de azért kilincsre. Nem valószínű, hogy most bárki ide tévedne biliárdozni mikor ott a meccs. Különben sincs szükség, zavaró szempárokra. Pont elég volt ott kinn. Bár nekem is kicsit még fura, hogy egy ilyen magas körökben járó divattervező az, akivel ilyen jól érzem magam. Sosem gondoltam volna, de tagadhatatlanul így van.
A hely valóban elég szépen kialakított, persze itt minden az én elmém és stílusom gyümölcse. Nem túl csicsás, inkább egyszerű és letisztult, amerikai stílusjegyek. Nem bánom, hogy Sophia egészen hamar otthon érzi magát itt, és a helyi pultból leemel egy italt. Ami vagy véletlen, vagy nem elég jó minőségű, mégis egy szót sem szólok. Nem vagyok garasoskodó fajta. Ha már itt vagyunk, adjuk mega módját. Megvárom, még tölt, majd elveszem a felkínált poharat.
- Remélem te nem bánod, hiszen még az imént úgy mondtad soha többet. De nem akarok kukacoskodni.
El is nevetem magam ismét, hiszen picit sem zavar, hogy iszunk egyet. Az italozással önmagában semmi baj, egy jó pezsgő, egy whiskey, csak tudni kell hol a határ és ennyi.
- Ha a biliárdot nézzük, igyunk egy izgalmas játékra. Ha pedig mást, akkor arra szeretnék, hogy látlak még.
Megvárom a reakciót erre, csak megemelem a poharat. Nem akartam túl nyílt lenni, de valahogy tudtára szerettem volna juttatni, hogy nem szeretném, ha ez lenne utolsó találkozásunk, és hogy élvezem a társaságát, már most is.














Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 2:44 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


- Ja én vagyok a divat világ Harry Pottere- Nevetek egy jót, majd kivetem őt. Édesen mindig vissza vissza pislog. Látom, hogy kedvel, de van, amikor úgy érzem még se. Nem tudok eligazodni rajta. Nagyon jól csinálja, amit csinál.


[Only admins are allowed to see this image]Valahogy soha nem jártam még olyannal, aki nem az én körömben mozgott vagy soha nem tetszett még egy olyan férfi sem, de ezt nem azért, mert olyan nagyképű lennék. Soha nem mozogtam olyan körben, ezért mindig pofára estem. Az exem is hiába volt FBI-os még is körei ugyan az volt, mint nekem.


Ahogyan be érünk, látom milyen szép itt minden, szeretek biliárdozni, de nem mondtam, hogy tudok is. Nem messze meg pillantok egy kis tüzes italt. Gondoltam miért is ne?
Szó nélkül töltök magamnak, majd neki is adok a kezébe egyet.[Only admins are allowed to see this image]

- Remélem nem bánod. Igyunk.. Hm mire igyunk? Hogy vesztesz, hogy sírni fogsz, vagy mire? - Mosolygok jó kedvűen. De rég éreztem magam ilyen jól.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Szer. Márc. 18, 2015 11:32 am
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William

Annak ellenére, hogy tényleg nagyon keveset konyítok a divathoz a gratulációm teljesen őszinte. Minden, amit az ember el tud érni ilyen magas szinten az elismerésre méltó. Nekem már ez a bár is elég nagy eredmény, főleg az elpazarolt fiatalkori évekhez képest, itt megtaláltam önmagam. Sokan biztosan lenéznek emiatt, Sophia ismeretségi körében is biztosan akadna olyan gazdag ficsúr, akinek ez a munka degradálónak és lealacsonyítónak vélne, de úgy látszik Sophia maga ez alól kivétel. Hiszen egyáltalán nem úgy áll hozzám, egy picit sem tűnik úgy, hogy fenn hordaná az orrát, ez már elsőre is szimpatikus volt benne.
A kellemes bemutatkozás és kézfogásra is sor kerül, alig tudom róla levenni a szemem, lassan azért mégis elengedem azokat a finom puha kezeket.
- Köszönöm, csak egy név.
Szabadkozom kissé zavartan és lassan kimászok a pult mögül. A törlő rongyot a farzsebemből előrántva elhelyezem azt a pulton szépen összehajtva, ezzel mondhatni a munkával végeztem is mára.
A következő megjegyzésre, ami egészen kihívó kellemes elnevetem magam, nem kárörvendően, egyszerűen, mert jólesik.
- Divatmágus és még a biliárd is megy neki. Egyre több meglepetést okozol nekem. Szeretem a kihívásokat, akkor kérlek, kövess.
Ha már mindketten így örülünk a viszontlátásnak, ha még több időt együtt töltünk, az csak jó lehet.
Szívesen megfognám a kezét, hogy vezessem, de nem visz rá a lélek, túl feltűnő lenne, és Sophia nem az-az elveszett lány, aki vezetésre szorulna, biztos tud követni magától is. Néha azért hátra sandítok.
A biliárd termet egy ajtó választja el a többitől, ez a legcsendesebb rész a bárban, és most tényleg nincs itt senki. Van négy szép nagy asztal, középen. A falaknak több dákó támaszkodik, szép fa kidolgozású tartóban. Oldalt pedig kis kör alakú asztaloknál helyet is lehet foglalni a mellettük lévő székeken, lepihenve a nagy játszmák alatt. Előzékenyen kinyitom az ajtót, hogy előre mehessen, csak utána követem.














Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Kedd Márc. 17, 2015 3:09 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Elmosolyodom, soha senki nem mondta még nekem, hogy gratulálna.. vagy is őszintén.
Biztosan nem olvas divatlapot, de én arcommal van tele Anglia hiszen nem bízhattam akármilyen modellre. Talán modellnek állok. Na jó, nem.
-Köszönöm. - Mondom gyengéd kedvességgel. Kezét nyújtja én meg elfogadom, tudom hogyan fogunk kezet. Szemébe kell nézni az illetőnek és erősen meg markolni, amit meg is tettem. Éreztem, hogy ő nem teljes erejéből markol, de így is nagyon férfias volt, még is gyengéd.
- Nagyon szép - ámulok, imádom ezt a nevet. Majd hirtelen téma váltás és ott is vagyunk annál az üzenetnél. Hát igen, az jó volt. Nem volt még férfi, aki így udvarolt volna. Általában, "hé bébi, tegyük össze amink van.." Undorító.

- És én örvendek, hogy újra láthatlak.  - Mondom, majd másik lábammal kulcsolom az egyiket, hogy kényelmesebben üljek.
- Nagyon is lenne, és menjünk. Persze, csak, ha nem félsz, hogy el verlek. - Kacsintok csábosan, majd felemelem a táskám és felállok.



to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 11:45 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William

- Ebben teljesen biztos is vagyok, és büszke lehetsz, hiszen igen magasra ível ez a karrier, már ahogy én olvasom.
Túlzás lenne azt mondani, hogy miden nap divatlapokat nézegetek, hiszen még egy sem volt a kezemben, de hall az ember egy s mást, főleg egy ilyen mozgalmas bárban. A hirtelen felkiáltásra felkapom a fejem, fölösleges lenne őket emiatt csitítani, itt ez a megszokott, és legalább elvannak valamivel és nem a bunyóval, a mai nap különben is elég békés.
- Örülök Sophie. Az én nevem William Greyson.  Igen ezen az apró formalitáson még nem estünk át.
Errefelé szokás ugyan, főleg a felsőbb körökben, de én nem veszem rá magam egy kézcsókra, az különben is olyan uras lenne, én pedig nem vagyok úr, csak egy amerikából jött srác, aki itt férfivá érett. Egy gyengéd kézfogásra azért futja, ahogy azt a nőkkel szokás, óvatos módon.
- Biztos észrevetted, hogy hagytam egy üzenetet a telefonodon. Nem szerettelek volna zaklatni vagy ilyesmi… csak jó lett volna újra látni, ennyi az egész.
Fogadkozom némileg elég gyengén, és közben a tarkómat is idegesen megvakarom. Nem akartam ezt felhozni, de le sem lehet tagadni, hiszen így volt. Érdeklődésem irányába tagadhatatlan.
- Hát, ha már így itt ragadtál, nem lenne kedved kicsit beszélgetni?
Érdeklődöm óvatosan. De hiszen most is beszélgetünk, milyen hülye kérdéseim vannak.
- Ha pedig zavarna a tömeg, szerintem a biliárd teremben épp nincsen senki, ott nyugodtan elcseveghetünk addig, amíg eláll az eső.
Ajánlom fel. Az egyetlen bíztató dolog, amit azért lassan vélek felfedezni, hogy a szemkontaktusunk elég hosszú ideg fenn marad, mintha elvesznénk egymás tekintetében.














Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 11:13 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


-sokat dolgoztam, hogy ide eljussak. - Hajtom le a fejem. Anyám nem vetette meg a piát, apám meg nem igazán volt soha sem. De ezek a gondolatok soha nem hagyták el a szám és nagyon közeli barátnak kell lennie valakiknek, hogy el mondjam.
Az eső még mindig esik, és a villámok hangja is beszűrődik, a meccset, amit a fiúk néznek a tvn az egyik csávó hangosabbra veszi, majd felordít GÓÓÓÓÓÓÓÓL
Na szép, egy pillanatra megrezzenek, ahogyan ordibál, de nem tudom miért, talán, mert tudom, hogy ennek a bárnak aztán nincs olyan balhé mentes övezete. De melyik bárban ne lenne balhé. Ahhoz képest nagyon jó ez a kis bár.


Elém tolja a csodaszépen kidíszített üveget. Váó, micsoda kiszólóállás nagyon édes, biztos nem sok mindenki kér itt Kólát
-Köszönöm- .Bele kortyolok, milyen jó ez a szívó száll a rúzsom is megmaradt.  Gyorsan le nyelem a hús italt, majd megköszörülöm a torkomat.

- Nos, semmi szabad vagyok, mint a kismadár. - mondtam. Régen más volt, a barátommal, vagy is a jegyesemmel mindig volt valami program, de hát ő más lyukakat keresett én pedig hoppon maradtam.

-Akkor jó.- Mosolyodom el úgy, hogy már a gödröcskéim is látszanak az arcomon.
Eltűröm a hajam és ismét megbabonáz a férfi szeme, te jó ég a nevét se tudom.
- Amúgy Sophie Marie Blake - Nyújtom a kezem, kizökkentve magamat a gondolatból, ami szerintem látszott, hogy elmélyedtem a szemeibe. De hiszen igézőek, nagyon szeretem a férfiak szemét nézni.




to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 9:59 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William

- Ismét a munka, ahogy mindenkinél. A karrierista élet. Remélem, azért néha akad időd lazítani is. Az mindenkinek szükséges.
A mosoly betalál, de hála istennek én sem vagyok már kisfiú, így próbálom jól palástolni némi zavaromat emiatt. Le kell vetkőznöm ezt, különben nem fogok előrébb jutni. De mit is gondolhatnék, hiszen ő egy sikeres nő, én meg csak egy bártulajdonos vagyok, hogyan is érhetnék fel hozzá. A vívódásom odabent szerencsére nem ütközik ki arcrezdüléseimen, próbálom is ezeket gyorsan elhessegetni és szimplán jól érezni magam a társaságában, abból baj nem lehet.
- Nem szükséges bocsánatot kérned, a legjobbakkal is megesik az ilyesmi. Ha próbájuk a pozitív oldaláról nézni a dolgot, szerencse hogy itt esett meg és így találtál egy lovagot, aki hazavitt, és így legalább találkozhattunk is. Már ha ez neked pozitívum. Még ha távol is állt a tökéletestől, azért nem bánom. Bennem egy csepp harag sincs.
Erről kedves mosolyom is bizonyságot ad, hogyan is haragudhatnék rá, ostobaság. Közben azért ügyködök is kicsit a pult mögött, hiszen egy kóla azért rendelésre került. Előveszem a hűtőből a kissé jeges üveget, könnyen felpattintom, majd egy pohárba töltöm. Díszítésként még kap hozzá egy piros szívószálat és egy ugyanilyen színű esernyőcskét is bele.
- Parancsolj.
Tolom elé a kész művet, a lehető legnagyobb precizitással dolgozva. Bár egy kóla elkészítésénél annyira nem lehet megcsillogtatni a pultos érdemeket, mégis igyekszem.
- Csak ennyi volt a terved ma estére?
Kérdem még meg kissé félve, de benne van, hogy amilyen hirtelen jött, úgy is fog távozni, de egy próbálkozást megér. Nem fojthatok el magamban mindent.














Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 9:40 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


-Nem messze nyitottam innen egy új boltot. - Mosolyogtam szexisen. Lehet múltkor kicsit bunkó voltam vele sőt, tuti. Kárpótolni szeretném őt és azt, hogy így viselkedtem vele.
Soha nem voltam ebben jó, az emberek kezelésében. Nagyon hisztis tudok lenni, főleg ha nem tetszik valami. Nem is nagyon vannak barátaim. Talán az is közre játszik, hogy nem bízom meg az emberekben, amióta híresebb lettem.

.- Jaj. ne... - temetem két kezem közé az arcom és elpirulok. Vissza nézek rá az ujjaim közül ő pedig csak mered rám azokkal a meleg barna szemeivel.
- Ne is mond úgy sajnálom. - mondom ki, hogy egy kicsit a hangomat torzítja a kezem.
Megrázom a kérdésére a fejemet és ismét mosolygok.
-Megláttam a bárt és gondoltam élezést kérek.- Ismétlem meg ön magamat.
- Igen kérek, de csak egy kólát, soha nem iszom... - mondom, majd le nézek a kezeimre.
- Többé....- Sóhajtok. Nehéz napom volt, pedig nem szoktam inni. Félek, hogy önntudatlan állapotba kerülök, ahogyan az történt.





to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 8:36 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William

Már éppen kezdtem ráfanyalodni a tévében ma este közvetített focimeccsre, mint szinte az összes jelenlévő a bárban, még ha nem is ez a kedvenc sportom. Mivel Houstonban nőttem fel inkább az amerikai sportok ragadtak rám az amerikai foci, a lacross, a baseball, és a kosárlabda. Ezek közül az egyetemen kettő csapat tagja is voltam a baseball és lacross csapaté, főleg utóbbiban brillíroztam, és ez meg az akkori edzések megalapozták, hogy ilyen jól tartsam magam. A népszerűségemnek is jótt tett főleg a hölgyek körében, kár lenne tagadni. Ha tehetem az edzőtermet mostanság is minden héten útba ejtem. Ép testben ép lélek.
Ebből egyetlen dolog mozdít ki hirtelen, mikor hallom becsapódni a bár ajtaját. Csoda hogy a korsó nem esik ki a kezemből zavarodottságomban, a jó reflex ebben segít, így nem történik nagy baj, és ezt próbálom is gyorsan palástolni. Hogy valaki ide belép ez önmagában nem is volna túl nagy meglepetés, viszont aki érkezik, az már annál inkább az. Hiszen ez a… na jó legutóbb épp nem a legjobb és nem a legkedvesebb formájában itt lévő hölgy akit hazavittem. Mégis ő az, aki napok óta elrabolja szabad percekben a gondolataimat, néha magam sem tudom miért, hiszen még alig ismerem. Személyesen legalábbis, hiszen újságon, plakáton már többször is találkoztam vele. Még egy elég béna üzenetet is hagytam a rögzítőjén emlékszem, legalábbis én így emlékszem vissza erre a kissé esetlen próbálkozásomra. Talán ezért van itt? Elmélkednék ezen, de sokat nem kell, hiszen látom, hogy odakint zuhog, valószínűleg csak ez az oka, hogy ide tért be. Nem akarom magam hitegetni, az csak rosszat tehet.
A modorom és kedvességem ettől még nem veszhet el irányába. Elővarázsolva legszebb mosolyom lépek oda hozzá, pedig nem pultosként dolgozom itt, mégsem hagynám, hogy őt most más szolgálja ki.
- Szép estét neked! Hát, ha nem hiszünk a véletlenekben, akkor mondjuk annak. Mi szél hozott ide? Igazából azt hittem már nem látlak többet az ominózus este óta, de örülök hogy itt vagy.
Az bizony fájó pont lett volna, de szerencsére most is itt ül velem szemben és a szépsége, hát ismét csak lenyűgöz, nem tudok mit tenni. Ahogy körbenézek, észlelem csak, hogy egyre többen bámulnak a pult felé, konkrétan az érkező felé, a szemem feléjük vetődik egy pillanatra csak, nem épp a legkedvesebb fajtából való tekintettel, és lássanak csodát, máris mindenki érdekesebbnek véli a tévében zajló meccset újra. Hiába a rend fenntartását itt bármikor meg tudom oldani.
- Csak az eső terelt be ugye? De ha már itt vagy, adhatok neked valamit? A vendégem vagy bármire.
A figyelmem ismét csak neki szentelem és csak titkon reménykedem benne, hogy nem csak röpke látogatás lesz ez. Talán beszélgethetünk is, hiszen nincsenek túl sokan. Bármikor szabaddá teszem magam, ha a helyzet úgy kívánja.














Vissza az elejére Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 7:42 pm
Tárgy - Re: Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image]


Már nem bírom ezt. Ez a folyamatos lótás futás, de muszáj ezt tennem, mert eddig eljutottam. Nem hiába küzdöttem azért, hogy itt lehessek ennyi pénzzel a stylist világ csúcsán, ennél feljebb már csak Gabrielle Delacour.

Most nyitok Londonban egy új üzletet, olyan jó, hogy saját tervezésű ruháimat itt is árulhatom. Végig sétáltam az üzletem minden részén, kezemmel végig simítottam a finom darabokat. A csaj, akit felvettem még normálisnak tűnik. Remélem sokéig az is marad majd. De muszáj levegőznöm egyet. Felveszem a kabátom hát és elindulok kifele.
- Mindjárt jövök - mondom a lánynak, aki bólint egyet. Ahogy sétálok végig pislogok az üzleteken és természetesen el ered az eső.
- Francba! - Kiáltottam fel és elkezdtem tempózni, amikor megláttam egy ismerős bárt. Jaj de csúnyán berúgtam akkor éjjel azta! Fur végig az agyamon a gondolat.
Be sietek és első pillantásom a férfira esik, aki haza vitt. Még a nevét se tudom, de olyan kedves volt. Azóta egyszer hívott, de még a rögzítőn is annyi volt "Tudod én vittelek haza öööööö". Aranyos. Rá mosolygok és elindulok a pult felé.
- Ez a sors! - mondom neki a helló helyett. Leülök a székre és látom, ahogyan a szemem sarkából bámulnak. Oké nem ide illek és elég sok plakáton rajta is vagyok a ruháimmal. Jaj, de nem szeretem én ezt.




to: somebody
now you're just somebody i used to know















Vissza az elejére Go down











William Greyson
William Greyson
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jensen Ackles

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : Bártulajdonos

▽ Szexualitás : Heteró




Sophia & William Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 15, 2015 10:30 pm
Tárgy - Sophia & William



[Only admins are allowed to see this image] Sophia &William


A mai napom nem telt túl izgalmasan a méltán híres Golden Eagle falai között. A szinte minden este csordultig megtelő bár, ma csak egy gyengébbik oldalát mutatja, de mit is várhatna az ember, hiszen vasárnap van. Az emberek inkább otthon pihennek ilyenkor, már akinek akad ideje ilyesmire, én ennek ellenére az egész nap műszakban voltam és kisegítettem a pultnál meg ott ahol éppen szükség volt a főnökre. Nem az a típus vagyok, aki leül a hátsó irodába az asztala mögé és csak gubbaszt egész nap, jobb mindent szemmel tartani saját kezűleg, így jutott el ez a hely arra a szintre ahol most is van. Kezd esteledni, de a zárásig még bőven akad idő. Unalmamban a pult mögött ácsorgok és egy méretes söröskorsót törölgetek talán már huszadszorra is tisztára, az bizonyos hogy ezen egy csepp folt nem fog maradni. Egészen el is bambulok a folyamat közben, és egy hölgy képe ötlik fel bennem mindannyiszor, akárhogy is próbálom néha elkergetni őket szándékosan.
~Nem az biztos, hogy ma nem fog idetévedni. Ha egyáltalán idetéved még bármikor is.~
Vívódok magamban. Tekintetem még így is többször téved a bejárat felé mint kellene. Az öltözékem a helyhez illő egy egészen sötét bordó ing, felül kigombolva már, alul egy sötétebb árnyalatú farmer, fekete cipővel.
Az asztaloknál még bőven akad hely, hogy bárki leülhessen aki betéved, a konyha ugyan már nem üzemel, italozásra viszont még bőven akad lehetőség.














Vissza az elejére Go down











Ajánlott tartalom
My heart is european


SOLDIER OF LOVE





Sophia & William Empty
Témanyitás





Tárgy - Re: Sophia & William


















Vissza az elejére Go down

Sophia & William

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sophia & William
» Sophia & Damian & Allie
» William && Jelissa
» William & Kate G

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: . :: Arhivált játékok-