Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share| .

Finn & Anwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : Lee Pace

Hozzászólások száma : 33

▽ Munkám : Terrorelhárító

▽ Szexualitás : 110% hetero

Témanyitás

Felhasználó profiljának megtekintése

Szer. Ápr. 01, 2015 6:08 pm
Tárgy - Re: Finn & Anwen

Frame me up on your wall, just to keep me out of trouble
Anwen & Finn

- Vagy nyomorultakat! Ne feledd, hogy ez eddig egy egész hálózatnak tűnik, ami lehet ugyan kézben összpontosul, de amíg az utolsót is le nem vadásszuk, addig nem emelhetjük piedesztálra a dolgot. - vonom fel firtatóan a szemöldökömet, ami tőlem már nagy mutatvány. Nem sok ember szenvedne egy 10%-os testfelületi égést, ha valaki be találná lobbantani a szemöldökét. Josh segge alá fogok sercinteni, ebből a buliból egy hordó juharszirupért se maradna ki a szőrfejűje. (Ja, a szakállas rá egy enyhe kifejezés.) Végigvizslatom a stócot és elégedetten hümmögök egyet. Jól felkészült, nekem meg továbbra sem szar az ízlésem nők terén, elvégre utána koslatok, öm, lássuk csak... azóta, hogy a szemem elé keveredett. Vagyis én az övé elé. Ugatási sorrend. - Én védeném a hátadat és a farodat is valami egészen fanatikusan hűségesen, ha engednéd.  - sejtelmes kis mosollyal csapom le a lasztit. Köszi, Anwen.
Nem feltétlenül szokásom gondolkodni. Mondhatjuk, hogy a pofám rávert pár kört az agyamra mindig is. Ezért is ülök itt az asztalán halálra fittyet hányó bátorsággal és jelentem be, hogy segítek neki. Amúgy is megtenném, de már kimondtam, szóval pecsétet rá, mehet az iktatóba.
- No, ha ezért kivágnak mindkettőnket, akkor be tudom magunkat juttatni az ír elhárításhoz. Az IRA úgyis mindig ficereg. - vonom meg a vállaim amolyan "jaj, faszom, igazán semmiség" jelleggel. A köszönömjére halvány mosollyal felelek és a hatalmas kezemmel megfogom az övét, összkulcsolva az ujjainkat. Még sosem láttam ennyire esendőnek. Lejutottam Anwennek arra a rétegére, amit megtart magának. Más rétegek között is fel akarok törni. Amire rohamosan javulnak az esélyeim, ahogy csókol és érzem a vérem életveszélyes ütemben délnek vándorolni. - Nekem mikor nincs igazam? - vágok vissza, tudom én, hogy telibe trafáltam. Kell neki nyüsztetnie az alvó sárkányt. Azt amelyik roppant módon szeretné őt irányítani vagy legalább egy kicsit eltévelyíteni. - Te is belőlem, többet is. Az egyiket dühöngő erekciónak nevezik. - súgom vissza, hasonló lágysággal, de egy pillanatra sem hazudtolom meg magamat.

music

Vissza az elejére Go down

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : Evan Rachel Wood

Hozzászólások száma : 11

▽ Munkám : főnök vagyok egy extrém helyen

▽ Szexualitás : hetero

Témanyitás

Hétf. Márc. 30, 2015 11:58 am

To: Finn
- Azzal törődj, hogy minél hamarabb elkapjuk ezt a nyomorultat, akit keresünk. Rendben? - csupán egy ártatlan kérés volt Finnhez ez, és tudja, ha ilyenre engedélyt adok, azt semmiképp sem szabad félvállról vennie, ahogyan a többieknek sem. - Készültem ám, és ott találod az összes hozzávalót - mutattam tőle egy karnyújtásnyira lévő papírra. - És most pedig azt szeretném, hogy a legjobb emberből légy még jobb, én pedig leszek a hátvéd neked és mindenkinek, amíg kell - kacsintottam egyet rá.
A húgom ügyével kapcsolatban rögtön rávágta, hogy segít nekem... Ez sokat számít nekem, hiszen hosszú ideje nincsen nyom, ami hozzá vezethetne, ez pedig egyszerűen kettézúz engem.
- Itt a húgom aktája, mindent megszereztem... Kétszer is eltiltottak az ügytől már - simán csak elvettem az ügy nyomozóitól az aktát, semmi sem érdekelt, még az sem, hogy ez szabálysértés jogilag. Sosem voltam olyan, aki meghátrálna... - Köszönöm, hogy megpróbálsz segíteni nekem - fogtam meg kezét, erősen az ujjai kulcsoltam enyéimet, és próbáltam nem gyengének tűnni, mert milyen az, ha egy ilyen hatalmas részleg vezetője egyik percről másikra összeomlana mások előtt. A csókja bizsergést okozott, és felébresztett bennem valamit, amire szót nem találnék, akkor sem, ha ezen pörögnék fél napig. - Ez fájt, de igazad van - mondtam neki mosolyogva az uniós példájára. Vadócnak érzem magam mellette, ellenállást sem igazán tudok mutatni, olyan mágnesként vonz... Lágyan, lassan visszacsókoltam őt. - Kihozol belőlem valami ördögöt - súgtam a fülébe, miután kicsi ideig megállítottam magamat.
music: | note: -

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szomb. Márc. 28, 2015 10:37 pm

Anwen & Finn

- Majd amikor megindul a nagy-nagy pofonofon, úgyis másként gondolod majd. Csak ne az én nevem sikongasd közbe... vagyis de, sikongasd. - vigyorgok pofátlanul rá. - Remélem az Antarktiszon... - fintorgok aprót a nagy fehér főnök gondolatára. Teljesen jó helyen lenne a világ picsájában, úgyis sziget az is, csak kurva nagy fajta. Kihúzom magam kissé, így máris pontosan elég magasnak tűnök.
- Készítsd elő akkor a formanyomtatvány hegyeidet. Beléjük fejelek. - szinte sakálszerű lesz egy pillanatra a képem ahogy tudatosul bennem az engedély mértéke. Nem lesz egyszerű menet, de mikor volt az. Ráadásul az egészet sub rosa elintézni... Egy ilyenért lehet, hogy ifjú királynő jön majd, azt jól bokán harap mindannyiunkat. Mondjuk engem nem feltétlen, nem vagyok az állampolgára.
- Mindkettő. Zongorázok és hegedülök, csak mindig kihagyom a papírjaimból, hogy konzervatóriumba jártam.- legyintek egyet a kérdésére. Nem a zenei tudásomra voltak itt kíváncsiak. Majd vágok egy sértődött képet a szavaira, brahiból. - Ez fájt! "Egyik" legjobb. Kikérem magamnak! Én vagyok az istenkirály. - de a végére elvigyorodom, oda az álcám.
- Segítek megkeresni. - vágom rá teketóriázás nélkül. Üdvözöljük Finnegan O'Niall bohókás világában, ahol a hőskomplexus nem ismer határokat és a hülyéje képes lenne megöletni magát a vörös zsebsátánért.
- Csak szeretnéd, szivi. - vigyorgok továbbra is millió wattos magabiztossággal, engem aztán ez a csepp kis szörnyeteg nem fog zsebre tenni, akármennyire is ez a vágya a drágaságnak. Én meg nem tudom kordában tartani magam. Az ajkai az enyémnek súrolódnak, én pedig csökkentett módba állok és az alapösztönnek hála megcsókolom őt. Szinte csikorgatom a fogaim, mikor megfogja a képem és megszakad a varázs kicsit. - Nem lenne szabad feltörnöm majdnem minden Uniós tagállam netszolgáltatói naplóit sem, mégis megcsinálom azt is. - vágok vissza csuklóból. Nem szabad... Nem hát, de az engem most érdekel? Sehol. Na ugye...
Megragadom a derekánál és magamhoz vonom közelebb, érezni akarom a teste hőjét, de nem csókolom most meg... Kíváncsi vagyok meddig bírja ép ésszel.

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szomb. Márc. 21, 2015 6:22 pm

- Ez a legutolsó, ami jelenleg foglalkoztatja az elmémet... Különben is, az igazgató távol lesz három héten keresztül, mert valami továbbképzésre ment, viszont szerintem valami szigeten koktélozgat az egyik szukájával - vontam meg vállaimat, mert ismerem őt, és ez, ami miatt nem nagyon fog fenyegetni semmivel sem engem. - Ha várnánk, katasztrófa történne, és ez amire sem nekünk, sem pedig egyik európai vagyépp más földrészen található országnak nincs szüksége - igyekeztem érthető lenni, és tudtára adni, hogy én támogatom ebben az egészben a csapatomat, kerül, amibe kerül.
- Játszol valami hangszeren is, vagy esetleg kórustag voltál, akik kornyikálnak? - kérdeztem tőle, de tökéletes vigyorral az arcomon. - Amit olvashattam, szinte tudtam már akkor, hogy te leszel az, akiben nem fogok csalódni, és aki gyakorlatilag az egyik legjobb - mondtam el neki röpke gondolatomat róla. - Ami nincs benne az aktámban, vagyis nem a teljes történet, az az, hogy... A húgom öt éve tűnt el nyomtalanul, azért is lettem nyomozó, hogy megtaláljam őt. Én még reménykedem abban, hogy él... Mindig arra gondolok, min mehetett már keresztül eddig is - kicsit elszomorodtam, de Finn szavai ismét elfeledtették velem a bút, és csak elmosolyodtam rajta.
- Téged? Simán leiszlak. Bárhol, bármikor - vigyorgásom és arcom elárult mindent, hogynem adom fel egykönnyen, sőt nagyon is magabiztos vagyok. Egy hajtincsemet hátratűrte, és ahogy a legtöbb férfinak, neki sincs korlátozva a keze, a szája... Az ajkaimhoz érnek az övéi, én pedig csak hagytam az egészet. Azonban pár másodperc után a kezeimmel közrefogom az arcát, s beszélni kezdek. - Ezt... ezt nem szabad - remegett a hangom is, rég éreztem ilyen kicseszett nagy boldogságot, nem kell ide most csoki és hasonló, hogy boldogsághormonokkal teli legyek. Kicsit játszom a makacs nőt, aki szabályok szerint jár el, de közben pedig többször ispimaszul elmosolyodom.

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szomb. Márc. 21, 2015 1:42 am

Anwen & Finn

Végigszáguld az ereimben az adrenalin a szavaira. Nem várunk... Ezzel a vörös boszorka effektíve engedélyt adott nekem a létező legillegálisabb dolgok egyikére, mint egy hivatalos szerv egyik egységének feje. Elvigyorodom.
- Nem az én seggem lesz kiporolva ezért, remélem tudod. - emlékeztetem őt, de a következőre végigfutom még egyszer mind a két lapot. - Gondolkodj a dobozon kívül. Aki belelát ezeknek a fájloknak a belsejébe, összeugraszthatja a komplett Uniót egymás ellen. Occam borotvájának pengéjén táncolunk. Szerintem ennyire egyszerű az egész. - fejtem ki a véleményem a dologról, egy apró vállvonás keretében. Azok amiket korábban adott nem daloltak másról, mint például arról az aljas taktikáról, hogy magas szintű fájlokat céloztak volna és közben kiloptak volna mást is. Azt másként kell csinálni. Persze ez nem feltétlenül egyértelmű annak, aki nem szokta a napja felét elbaszni azzal, hogy elmesakkozik gyökerekkel.
- Mit mond el rólam az életrajzom? Azon kívül, hogy a fejem betonból van, zenész családból származom, abszolút hallásom van és ezért bármilyen nyelvet röhögve megtanulok. Vagy azt leszámítva, hogy remek a célzókám. - vigyorgok rá szemtelenül. Érdekel a véleménye. De a lebukásomra, csak kiszélesedik a pofámon a hangulatom legfőbb tünete. - Tényleg, mintha annyira titkos lenne. Persze pont eggyel jobb minősítés kéne ahhoz, hogy az adataidhoz férjek, de mikor állított ez meg... - billentem félre picit a fejem fürkészőn, szinte kajánul méregetve őt. Tudtam, hogy rájön a dologra, ez itt minálunk alap dolog.
A főnököm, nem hazudok, neki munkaügyben meg végképp nem. Amúgy is rájönne a hülye kis stiklijeimre, ha lenne jelenleg bármi is a terítéken. Teknős módjára húzom be a nyakam a taslira, elvégre ami késik, az nem siet. Ez is érett, ráztam a pofonfát rendesen. - Nem kimondottan erre gondoltam, de ezzel meg te vagy tisztában és szerintem ki akartad ezt velem mondatni. - mintha a pia beszélne belőlem még mindig. Vagy tényleg boszorkány. Az ítéletem még nem jogerős. Mélyre szívom magamba a parfümjét, noha rohadtul nem kéne, mert megbabonáz. Boszorkány, az ítélet jogerőre emelkedett. - Édes, te walesi vagy és le akarsz inni egy írt a bús picsába? Milyen dolog ez? Mit szeretnél, hogy a karjaimban vigyelek haza? - szégyentelen képpel fürkészem a tekintetét, miközben a kezem önálló életre kel és a balom a füle mögé tűr egy kósza tincset. A kurva faszba, ha nem itt lennénk, nem ebben a minőségben, most kapva kapnék az alkalmon és megcsókolnám. De megállapította ő is, hogy nekem nincs kézifékem. Az ajkaim már az övéit súrolják.

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Csüt. Márc. 19, 2015 6:33 pm

- Nem várunk. Nem várunk semmire sem. Értetted? - igyekeztem a tudtára adni, hogy nem érdekel, mit visz véghez, én kiállok mellette, és időt is nyerünk magunknak valahogy. Azért eltöprengtem valamin, ami már a kezdetek óta csiklandozza az agyamat belül. - Miért épp ezeket a fájlokat keresték? Van itt valami, amit nem látunk meg... - hangosan kezdtem el gondolkodni, de lehet, csak én nekem tűnt fel az, hogy a legkomolyabb cuccot keresik, és ebben nincs ráció, mégis úgy érzem, nem látjuk a fától az erdőt.
- Olvastam az életrajzodat, ami kiváló, de én sokkal jobban szeretem megismerni az embereket beszélgetések során, több dolgot árul el valakiről, mint egy papírtömb olvasása - mondtam meg az igazat, és Finn nagyon jó. - Te pedig ismered az én életrajzomat, tudom, mert valaki belepiszkált az én adataim közé... Nem csak te értesz a technikához - tettem hozzá az előző mondatomhoz, de nem voltam dühös, sőt tudtam, hogy megteszi majd ezt.
Vigyorog állandóan, de én is. Nem fél bevallani semmit sem, és kicsit körülír mindent, de nagyon is érthetően. Hogy hozzam a szokásos apróságot, tarkón billentettem őt, a mosolyom pedig egyre csak szélesedett. - Így is sok dolgot megtudok tenni a kezeimmel, az előbbi egy bemutató volt - kuncogtam egy jót. Közel hajolt hozzám ismét, én pedig nem távolodtam el tőle, inkább csak éreztem a közelségét. - Reménykedtem, hogy meghívsz, és legyőzhetlek piálásban - kitértem az igazi válasz alól, és közben továbbra sem takarítottam le a mosolyt arcomról, s hajszálnyira vagyunk egymástól, és mélyen nézek bele Finn szemébe, s nem mozdulok.

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szer. Márc. 18, 2015 8:54 pm

Anwen & Finn

- Hm? - nézek rá összevont szemöldökökkel és amint átadja a lapokat, úgy kerekednek a szemeim szép csészalj méretűre. Édes drága faszom, ezek nem szarral akartak focizni. - Ez most komoly? Ezzel nem csak Európát lehetne a sárba döngölni. Még inkább kellenének a szolgáltatói engedélyek. Ha itt finomkodunk velük az alap, törvényi keretek között, akkor addigra rántják ki alólunk a szőnyeget, mire annyit mondanánk, hogy bikkmakk. - szusszanok élesen, tovább olvasva, már a fájlnevektől a hideg ráz. - A menekülési tervek hagyján, de vannak itt biztonsági kulcsok is fegyverekhez és nem a 9 millisre gondolok. Nem csak fegyvert kapnának, de töltényt is. - rakom le a lapot, félig katatón fejjel, nem akarom én ezt elhinni, kell egy feles. A faszért jöttem az MI5-hoz...
- Tudok angolul, franciául, olaszul, spanyolul, japánul, és koreaiul. A németem kopott. De ott az életrajzom. - bökök a fejemmel a fakkra, amiben az én szarjaim vannak, de azért vigyorgok.
- Senki. Mondjuk én sem jönnék be. De mi lenne, ha be sem kellene jönnöd, ahhoz, hogy a tarkóm csapkodd azzal az édes kis kezeddel, másra is tudnád használni. - na szerintem most ugrottam meg a pofátlansági világcsúcsot. - Szóval azt vártad, hogy mikor hívlak el? - hajolok vissza hozzá közel. Háh, meg vagy végre... Most nem menekülsz.

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szer. Márc. 18, 2015 8:35 pm

- Az igaz, hogy nem tudok a fél kontinens netszolgáltatójához parancsot kérni, viszont szereztem az olaszoktól, franciáktól és egy kisebb rámenősség után a belgák is kedvesen átküldték azt vagy azokat a fájlokat, amiket megpróbáltak ellopni úgymond... - az utolsó két lapot kivettem, és odatoltam Finn képe elé, és megmutattam neki, hogy elég komoly biztonsági dolgokról van szó itt. - Ennyit tudtam megszerezni, nem sok, de egybiztos, hogy a legmagasabb szintű bizalmas adatokat tartalmazó fájlokat keresik az országokban. Látod, ez itt mindenféle olyan helyet tartalmaz, amiről a szövetségi, hírszerzési, elhárítási és hasonló ügynökségek tudnak csak, illetve a menekülési tervek, meg minden. Mit gondolsz? Kíváncsi vagyok a gondolataidra - sóhajtoztam egy keveset, és vártam valamiféle választ Finntől, de hát, ő sem egy médium, hogy tudja ezt előre. - Remélem tudsz olaszul, mert az én tudásom megkopott már, lehet pont azért is küldték át ezt, mert nem akarták a walesi nyávogásomat hallani tovább - röhögni kezdtem most, pedig nagyon komoly történések készülődnek, de olykor jól jön egy kis vigadalom.
- Tudom, hogy nem iszom eleget... De túlinnám a limitemet, akkor ki jönne be ide, és vágna tarkón téged? Hm? Gondoltál te erre már, édes? - huncutkodtam picit, és közben hozzám ért, ami valójában nagyon is jól esett most. - Alig vártam már, hogy mikor fogod ezt kimondani... Üsse kő, benne vagyok egy közös piálásban, de előtte meg kell oldanunk ezt az ügyet - kacsintottam, aztán bájos és ártatlan nézést vágtam be.

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szer. Márc. 18, 2015 7:23 pm

Anwen & Finn

Szerencsém, hogy nem a papírmelóról kérdezett, mert akkor most érezném a keze nyomát a tarkómon. Villantottam volna neki egy dühöngő ír koboldot az is kurva biztos, mert alapjáraton is szét akar menni a fejem, nem kell szegényt még tovább nógatni. Közben szinte látom magam előtt, ahogy az ajtó túloldalán Josh mit elnyihog magában, mint valami elbaszott ló. Hozzávágom majd a kockacukrom. Viszonozom a mosolyát szinte kéjenc képpel.
- Ahhoz ugye tudod, hogy kb. a fél kontinens összes internetszolgáltatójával le kell pacsiznod? Mert megírtam már a programot, de ehhez egyedül te is kevés vagy, zsebsátán. - kaján vigyor ül ki a képemre. Ha azt hitte, hogy lazsálós dög vagyok, akkor kicsit eltévedt, már nem Kansas-ben vagyunk, Dorothy. Átveszem a papírost és átfutom. Kívülről nem látszik rajtam, de nem vagyok egy mezei faltörő kos. - Ez egy csoport lesz. Ennek mintája van. Újra és újra próbálkoznak máshonnan... - kapok fel egy tollat és karikázgatok a lapon, felrajzolva a mintát, amit én fejben látok. - ...kicsit másként betörni. De a végeredmény mindig ugyanaz, ezekről a címekről lettünk mi is támadva. Gondolom a kintiek is kussolnak arról, hogy mit próbáltak ellopni...
Hümmögök kicsit, de kiráz a gondolatmenetemből, ahogy pofán basz szabályosan az illatával, ahogy hozzám hajol. Felemelem rá a tekintetem és ösztönösen hajolok én is közelebb.
- Hát ez elcseszetten szomorú, messze nem iszol eleget. - ciccegek kicsit, majd mintha csak rosszul mértem volna fel a távolságot a karjaim széttárva, futólag megérintem a derekát. - Komolyan, mintha bennem lenne olyan. Az mifelénk nagyon extra cucc. De mondjuk orvosolhatnánk azzal, hogy egyszer velem jössz el inni...

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Szer. Márc. 18, 2015 4:01 pm

Ma jó fiúcska volt Finn, mert megcsinálta a leckéjét, és nem kellett tasli sem sem hozzá, mit tuti értékelt volna, és gyorsabban is dolgozott volna, de nem volt erre szükség. A legjobbak között a helye. Félig-meddig örültem a válaszának, viszont azért jobb lett volna, ha pozitívum több lenne benne, nem baj. Ez is megteszi, és ejtettem egy csábos mosolyt.
- Készítsünk nekik egy egérfogót, olyat, amiből nincs kijutás... - ironikusan mondtam mindezt, mert nem szeretem azokat, akik ki tudnak bújni az igazságszolgáltatás alól. Én sem tétlenkedtem, mert felhívtam néhány más európai, és tengerentúli kollégát különböző szervektől, és többen is küldtek visszajelzést, hogy nagyon hasonló eseteik voltak nekik is. - Ezt nézd meg, dumcsiztam pár személlyel különböző külföldi rendvédelmi szervektől... És, ha kukkerold meg ezeket itt - mutatok rá a négy helyre, ami érdekes lehet. - Szerintem, ugyanaz a személy vagy épp egy csoport teszi ezt. S a dátumokat figyeld, egymást követik az efféle ügyek. Jó lenne, kézre keríteni, és megcibálni a hajánál fogva, már ha nem valami kopasz ürge ez a barom - álltam fel székemből, és odaálltam közel hozzá, s halkan súgtam fülébe. - Egy keveset... Bevallom, túl sokat, utoljára a nyomozói vizsga után ittam ennyit - majd pedig elhúzódva tőle mosolyogni kezdtem. - Na, és te? Mert ahogy látom, nem álltál meg két-három pohárnál. Nem volt a kéziféked behúzva, ugye? - nevettem egyet kínomban már.

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Kedd Márc. 17, 2015 9:00 pm

Anwen & Finn

Hahaha, ha nem vagyok megrendszabályozva, akkor elszabadulok, mint egy idióta mozdony a görbe síneken, elcseszett váltókkal. Csiribiri, csupa dili lesz ez a nap is. Van is egy érzésem, hogy most kéne nyomatni egy 180 fokos fordulatot és hazamenni. Itt esni fog. Anyukám meg mindig azt mondta, hogy akkor menjek haza, ha jól esik. Most jól esne még egy whiskey. Vagy egy üveg. Ritka nehéz kérdés, mert az ír piákon kívül nem nagyon iszok én mást és megvannak a magam hülye habitusai.
Érzem rajta, hogy megingatja fejben kissé a mosolyom, amit rohadtul önelégülten könyvelek el magamban. Más esetben már régen lesöpörtem volna az íróasztalt és hajrá... De most parancsot teljesítek és leülök az asztala szélére. Már éppen nyomatnám neki a vakert a tegnapról, mire közbevág. Na faszom...
- Eddig tizenkét IP-címről észleltünk azonos típusú támadást a rendszer ellen. Mind az aktát célozta, de a kalitkámból nem másztak ki, csak gépkihúzással. A visszakövetés hasztalan volt, álcahelyek. - sóhajtok teátrálisan, de teljesen őszintén. Két dologhoz értek rohadtul. A veréshez és a hackeléshez. Ezért vagyok itt.
- Egyelőre semmi. De ha az ég és a kibaszott másnaposságom is úgy akarja, akkor holnapra lesz. Te mennyit ittál az este, úgy nézel ki, mint a kicentrifugázott szar. Persze így is dögös vagy... - csak úgy mellékesen.

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Kedd Márc. 17, 2015 8:37 pm

Ez a nap is remek lesz, már előre látom és érzem is az ízét ennek a fantasztikus időtöltésnek. Úgy látszik, hiányzik a fejkoppintás Finnek, mert most is kezdi azt, amit mindig. Engem idegesíteni. Az viszont nem jó cucc, főleg mikor az este több vodka meg koktél is lefolydogált bennem. Nem szoktam ilyen sokat felhörpinteni semmiből sem, de nagy szükség volt ezekre, na meg persze, jól is esett, mint az eső.
Hát, tudtam, hogy csak azért is úgy fog ballagni,mint egy vénasszony. Csak ne lenne ennek a fickónak ilyen mosolya. Khm. Nem szabad ilyenen gondolkodnom. Az ügyre kell koncentrálni. Az élvez prioritást eme pillanatban...
- Huppanj le valahová, és kezdj csicseregni - nyomtam a szövegemet, majd pedig kiegészítettem a mondatomat. - ... az ügyről, ha lehet, nem az estédről - sóhajtottam egy nagyot, majd pedig reméltem valami választ, ami felkelti az érdeklődésemet. A hajamat is próbálom ujjaimmal kifésülni, mert azt is elfelejtettem otthon megcsinálni. Kicseszett másnaposság. Még az agyam sem igazán pörög-forog, inkább csak nyikorog. - Van bárminemű nyom, cím, név, akármi? - kérdésemmel bombáztam őt, és nem vettem le Finnről a szemeimet.

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Kedd Márc. 17, 2015 7:57 pm

Anwen & Finn

Édes drága, kurva Istenem... Szerintem engem a Sátán támasztott fel reggel és köpött ki magából, hogy szenvedjek bűneimért ezzel a másnapossággal. Imádlak Szent Patrik napja, kár, hogy baszottul a rossz szigeten töltöm. London eleve hányingerkeltő nekem, a faszért nem lehetett az elhárítási központot mondjuk Cardiffba pakolni? Meg amúgy is kár, hogy nem lehet az irodában napszemcsiben hesszelni, mert a neon kinyírja a retinámat. Mellettem Josh visszafogottan vinnyog a röhögéstől.
- Ne nyígjál te ott, mert beverek egyet. - morranok rá, amire ő csak jobban rákezd. Ez az ember lesz a halálom az biztos. Aztán hirtelen jön az emlékeztető, nem kimondottan papír formában, hogy ja, rohadtul el vagyok tévedve az ügyben. Felnéznem sem kell, a parfümjét mérföldekről kiszagolom, mint egy tetves drogkereső kutya. Csak az én drogom ez a némber, meg az illata. Hirtelen emberinek tűnök, amíg el nem tűnik az irodája rejtekében.
Megúsztam a reggeli első taslimat, fuck yeah! Ilyen se most volt. Teszek rá húsz fontot, hogy másnapos. Intek is Joshua-nak, hogy na fater, helyzet van, készülhet virítani a zsozsót. Mire a tárcájáért nyúlna, már csendül is fel a nevem, amire álló helyzetből kiló húszra nanoszekundumok alatt pattan ki a csipám.
- Egen, főnök. - direkt lassan és látványosan állok fel az asztaltól, nem kapkodom el a dolgot. A most és a mindjárt a nőknél akár 25 percig is tarthat, szóval én sem szakadok bele abba, hogy túlerőltessem itt magam neki. A nadrágom zsebébe süllyesztem a péklapátjaim és úgy lépdelek reumás öregasszony tempójával az irodájába. Azért nem bírom ki, hogy ne villantsam rá a létező bugyiszaggatóbb mosolyom, mikor elhaladok mellette.

music

My heart is european

I am Law.Dont worry

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Kedd Márc. 17, 2015 6:59 pm
Tárgy - Finn & Anwen

Sok ember dolgozik nekem, bár én nem tekintem magamat fölényesnek vagy épp olyannak, aki visszaél a hatalmával. Nem vagyok ilyen. Néha kicsit bunkó, szószátyár, kiabálós dög vagyok, ezen kívül azonban egy teljesen normális nő vagyok, akivel lehet dumálni bármiről. Vannak rossz szokásaim, mint például az, hogy bagózom, egy-két alkalommal pókerezem is, igazi szenvedélyem azonban a rendőrségi munkám. A hivatásom az, ami függőséget okoz számomra. Felesleges azt mondanom, hogy nem vagyok munkamániás, mert az szimplán csak kamu lenne. Az én embereim nagyon jók, sőt a legjobbak. Különösen Finn az, aki a szexi ír akcentusával motyog néha. Sokszor vagyok reá mérges, de azért jól kijövünk egymással.
Sietősen lépdeltem végig az asztalok mellett, és az irodámba rohantam. Ledobtam a kanapéra a táskámat meg dzsekimet is, majd pedig az ajtófélfának dőltem neki.
- Finnegan O'Niall! Az irodámba. Most, nem pedig mindjárt... - morogva beszéltem, de kissé kómás állapotban vagyok, mert az éjjel némileg több alkoholt ittam, mint amit szoktam. Remélem, nem fogja az agyamat húzni azzal, hogy lassú csigaként vánszorog be az alig pár méterre lévő asztalától.

Sponsored content
My heart is european

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Finn & Anwen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal