Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Alex               Empty
Témanyitás





Szomb. Márc. 21, 2015 12:02 am
Tárgy - Re: Alex





Gratulálok, Elfogadva.



Haha, megnyomtam a patkányt! Először nem értettem, mire gondolsz, de mindent értek. Szegény pici Alex, azt hiszed aludni ment Rosie, de nem. Szerelmes beléd, de buta!
Ajh, férfiak... Érdekesen leírtad, amit kellett. Olyan volt, mintha csak a könyvet olvasnám.

Tetszik, hogy hasonlított a filmre, de még is kicsit át írva. Rosienál is ezt éreztem, szerintem ti remekül meglesztek!
Irány foglalni, és nyisd ki a SZEMED! Razz















Vissza az elejére Go down











Alex Johnson
Alex Johnson
My heart is european

I am Student

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Sam Claflin

Hozzászólások száma : 7

▽ Munkám : tanulni

▽ Szexualitás : Heteró




Alex               Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 19, 2015 9:04 pm
Tárgy - Alex





Alex               Tumblr_nlfhbw62S61tqbffxo8_540

Alex Johnson

Rövid idézet


17HeteróBritLondon97 Diák

Életem lapjai



sípoló hang, ami mindig a gépem áraszt, mikor bekapcsolom. Tuti, hogy egyszer bedöglik ez a szar! Hajamat össze borzoltam, vagy is vissza az eredetire, mert Bethany folyamatosan azzal cseszeget.
- Gyerünk már! - ütöm meg a számítógépet. Ujjaim táncot lejtenek az asztalon. Körbe pillantok a szobán, ahol tele van a fal a Rosietól kapott baromságoktól, amik számomra aranyat érnek. Elmosolyodom, ahogyan megpillantom, hogy az asztal egyik sarkában egy kis kép van kettőnkről.
A masina újra jár. Na, el se hiszem. Hiperszuper gyorsassággal kattintanék egeremmel, vagy ahogy Rosie mondta egyszer "patkány", az e-mailekre.
Elmosolyodom, ahogyan eszembe jut, hogy Patkánynak nevezte az egeret ráadásul infón. Istenem, nem komplett a csaj.
--LOADING-...LOADING....LOADING... váááá, le kéne cserélnem már azt hiszem.
KÉSZ!

Címzett: Rosie
Tárgy: NEM HISZED EL!

pötyögtem gyorsan a caps lock-ot lenyomva. Fejemben ugyan úgy ordítottak a szavak.

Üzenet:
PRIMROSE DOWTON!

Örömmel értesítjük önt, hogy a legjobb barátja meghódította a világ legszexisebb csaját!

Továbbá arról tájékoztatjuk önt kedves hölgyem, hogy boldogan tette szét formás kis lábait SZERÉNY SZEMÉLYEMNEK!  cheers  cheers  cheers  cheers  cheers

Oda húztam a patkányom a küldés gombra és klikk.Beletúrok a hajamba, majd ki szárat számat benyálazzon kissé.

-  -  -   -   -  typing -  -  -  -  -  

Címzett : Alex
Tárgy : -

üzenet:
Ki volt az a szerencsétlen lány?

-  -  -  -  -  -   -   -   -   -  -  
Semmi mosolygós fej? Semmi, "jaj, de ügyes vagy Alex?"

Címzett: Rosie
Tágy: NEM HISZED EL!

üzenet:
Nem igaz, hogy csak ennyit mondasz! Szüzességemet elvesztettem. Bethany...

-  -  -  -  -  -   -   -   -   -  -  

Nem jött válasz, talán lefeküdt. Kár, hogy nem mutatja, ha megnézte vagy valami. Talán át kéne mennem, hogy együtt táncolhassunk örömünkben, ahogyan múltkor, mikor találtunk 20 fontot. Lehet nem sok, de még is pénz.

.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Alex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Diák-