Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Lorenzo Garcia -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Lorenzo Garcia -  Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 26, 2015 6:27 pm
Tárgy - Re: Lorenzo Garcia -





Gratulálok, Elfogadva.



Nos igen! Így szeretek fel kelni a délutáni ovis alvásomból! Very Happy

Nagyon szép lett a lapod és örülök, hogy hamar el keltél.Fájdalom és azok a olasz szövegek kiemelése, mindenre figyeltél.
görög család olasz család? Az hangos Very Happy
Csodálatos szóhasználat. Össze illő párok. Nyomás foglalni. Kikötésem csupán, hogy fotós vagy ezért médiába teszlek.
















Vissza az elejére Go down











Lorenzo Garcia
Lorenzo Garcia
My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : • Ian Handsome Somerhalder

Hozzászólások száma : 10

▽ Munkám : • megörökítem a pillanatot - fényképész.

▽ Szexualitás : • hetero




Lorenzo Garcia -  Empty
Témanyitás





Csüt. Márc. 26, 2015 3:15 pm
Tárgy - Lorenzo Garcia -





Lorenzo Garcia -  Tumblr_nkpgpeHW5L1up9dcko1_500

Lorenzo Garcia

Néha a borzasztó dolgok kivételes személyekkel történnek.


-29--Hetero--Olasz--Róma--1986.06.23.- -Média-

Életem lapjai


~Viviamo il modo in cui - da solo.
~ Úgy élünk, ahogy álmodunk - egyedül.

 Egyik pillanatban még a gyengélkedőn állok. Reszkető ujjaim egy nedves ronggyal itatják fel az izzadtságot Clara sebes homlokáról. A következő percekben pedig hűvös, éjszakai szél sodorja hátra a hajtincseim, és a hideg, sima márványfelület aláveti magát ujjaimnak. Vaksötét. Lélektelen park öleli közre a kórházat, ami mögött állok és ajkaim erőszakosan préselve gátolom a remegést, ami lebirkózni kíván. Sűrű pislogás után szomjaznak kiszáradt szemeim, közben szemöldököm ráncolva nyúlik el vérbe fagyott homlokomon. A mögöttem fekvő falra pillantok, majd lendületesen belecsapom öklöm.  Egyszer. Kétszer. Háromszor. Négyszer. És nem számolom. A leheletem gőzformájában emelkedik felettem én pedig tovább ütöm. A harag fázisában vagyok. A düh felszabadul belőlem, én pedig eleresztve magam átadom állatias ösztöneimnek. Éles csapás szakítja fel a térre ülő némaságot. Az én hangom az. Torokfájdítóan üvöltök. Érzem, ahogy a hangszálaim beleremegnek. Engedek tartásomon és a hűvös falhoz csapódok esés közben átfordulva, hogy hátamba érezhessem az apró erőt, ami a sejtjeimbe telepszik. Elnyíló ajkaim vonzzák magukkal szemem sarkából a türelmetlen, forró könnyeket. Eleresztem magam és végig simulva lehullok a porba. Tehetetlenül bömbölök, mint egy dacos kisfiú, akitől elvették a legkedvesebb játékát. Állam felszegem és halántékomra tapasztom reszkető jobbom, hogy csillapítsam magam. Bekattan valami. Tágra nyílnak szemeim és felegyenesedem. Lélektelenül, megtébolyodottan forgolódom. Rövid vizsgálódás után rájövök, hogy merre találom a visszautat. Sebesen rohanni kezdek. Utat török magamnak, ahol a helyzet úgy kívánja. Nehezen fékezem az utolsó sarok mentén és ahogy beérek a végcélba megtorpanva rázom nemlegesen fejem. Ajkaim féktelen remegésbe kezdnek, légzésem leáll, pánikszerűen nyeldekelni kezdek, aztán fejembe költözik egy hang. Olivia hangja. Ahogy elcsuklik. Ahogy pulzál. Majd tekintete fészkeli magát a fejembe. A gyulladásig sírt arca, a döbbent vonásai, a maró fájdalom, ami kiül gesztusaiba. Méterekre tőlem, a padlóra hullva guggol. Úgy pillant vissza rám. Földbe gyökerezik a lábam és bár minden erőmmel azon vagyok, hogy megtudjam vigasztalni, nem mozdulok csak nézem. Apa mögötte, anya a székre hullva térdeibe temeti arcát, Ő elveszett.  Olvia lassan feltápászkodik, majd kimérten felém indul. Ajkaim vékony vonallá formálom és lesütöm tekintetem. Érzem, ahogy forró csíkok égnek bőrömre. Ilyen érzés a valós fájdalom? Lehunyom a szemem és játszom a benn tartott levegővel. Egészen szédülésig cirógatja a csontjaim, majd félénk ujjak siklanak arcperemre letörölve a dühömet. Azonnal felpillantok, vonzza magára a tekintetem.
- Enzo... - suttogja, de hangja elcsuklik, mire én megmarkolom felkarját és karomba rántom. Közel vonom magamhoz és olyan érzésem támad, mintha Clara-t is ölelhetném. Még egyszer utoljára.
- Enzo.... - bömböli a mellkasomba, de nem ölel vissza. Hajába markolok, másik kezemmel derekánál tartom meg. Érzem, hogy összecsuklana, ha nem fognám. Képtelen vagyok válaszra nyitni szám. Együtt remegünk. Együtt. Mint húsz éve.
- A kishúgunkat meggyilkolták.... Clara-t meggyilkoltál... Enzo... - kifakad belőle, majd erősítek tartásán, mert eszméletét vesztve hullik karjaimba.
Először a tehetetlenség önt el, mert rájövök, Ő csak egy emlék lesz, majd jön a düh, végül pedig szánalom.
Pontosan tudom, hogy Mi teremtjük a saját démonaink.

~Non ci si deve piangere perché era finita. Sorriso, perché si è verificato.
~Ne sírj, mert vége lett! Mosolyogj, mert megtörtént.

A fotózás az életem. Gyermekkoromban minden nyaraláson én voltam a megbízott. Imádtam a fénnyel játszani, a kompozícióval, a térjátékokkal. Ezért is választottam szakmámnak végül, hogy hírneves fotós legyek.

A családom túl lendült a gyászidőszakom és a húgom gyilkosát lecsukták. Clara minden születésnapján bemegyek ahhoz a mocsokhoz és a szemébe nézek kimérten.

Olivia a középső Garcia testvér. Erős a kötelék közöttünk. Ő a legfontosabb, a legféltettebb kincsem.

És a menyasszonyom, Heléna. Négy hónapja élek boldog párkapcsolatban vele és az egész pereputtyos görög családdal, ahol a nevek csupán sötét foltok számomra. Heléna modell, méghozzá nem is akármilyen. Külcsín, belbecs. Káprázatos lány. Ő az életem.  Az életem  közepe. Az összes többi kirakós darabkát hozzá illesztem.
Azonnal tudtam, hogy ő lesz egy napon a feleségem ; ahogy megpillantottam.

Heart of Europe.




















A hozzászólást Lorenzo Garcia összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 28, 2015 10:42 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Lorenzo Garcia -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Média-