Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Emma Dessageu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Emma Dessageu Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 29, 2015 12:16 am
Tárgy - Re: Emma Dessageu





Gratulálok, Elfogadva.



Egy kis hamupipőkét olvashattam most. Nagyon tetszett és emlékeztette arra a filmre, ami nem jut eszembe, de pont Lucy Hale jétszott benne.
Abraham biztos örül neked, hogy kész vagy és szerintem csodás lányt kapott maga mellék, hiszen remek karilap és remek szavak. Nagyon tetszett, ahogyan leírtad, hogy milyen érzés lehet úgy zenét hallgatni vagy mi vezérli a költőt. Ez nagyon tetszett és remélem a ti játékotokat is hamarosan olvashatom.
















Vissza az elejére Go down











Emma Dessageu
Emma Dessageu
My heart is european

I am Student

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Lucy Hale

Hozzászólások száma : 2




Emma Dessageu Empty
Témanyitás





Szomb. Márc. 28, 2015 8:56 pm
Tárgy - Emma Dessageu





Emma Dessageu Giphy

Emma Dessageu

A tiltott gyümölcs a legédesebb…


18Heterobritwales1997.01.05. diák

Életem lapjai


Az élet nehéz, főleg, ha még nem vagy nagykorú, a gyámod akár Szörnyella is lehetne, és az életed egy valóságos Hamupipőke sztori. Sokszor gondolkodok el ezen, miközben a hatalmas villa padlóját súrolom, mennyire hasonlít az életem ahhoz a csajéhoz, azzal a kivétellel, hogy nem hogy egy herceg nem néz rám, de a postás is úgy húzza el a száját láttámra, mintha minimum genetikailag mutált lennék, vagy valami.
Persze volt rá bő tizennyolc évem, hogy megszokjam. Anyám testvére, Cordelia, aki nem mellesleg, nagylelkűen vállalta, hogy felnevel, csak azért, hogy ne kelljen neki külön bejárónőt tartania – nem mintha nem dúskálna a pénzben, szerencse, hogy arra, amit a szüleim hagytak rám, arra a kevésre, csak én tehetem a kezem -, de egyébként, nem rest napi szinten a fejemhez vágni, hogy ebben a hatalmas világban, én csupán csak egy eltaposandó senki vagyok. Ha mégis elfelejteném, mostohanővérem gondoskodik róla, hogy újra és újra eszembe jusson. Mára már nem érdekel, csak biccentek, tudtukra adva, hogy igen, tudom, megemésztettem, és próbálok a lehető legláthatatlanabb lenni.
Ma is, mint minden reggel, fohászkodom, mielőtt elhagynám a kertészházat, ami lakhelyemül szolgál. Az egész birtokon az egyetlen hely, amit imádok, főleg azért, mert ide akkor se tennék be a lábukat, ha fegyvert fognának rájuk. De a csengő, ami akár személyhívó is lehetne, töretlenül adja tudtomra, vége a nyugalomnak, az úrnő látni kíván, így csak egy utolsó simításra futja, amivel a szüleim képét illetem. Tudom, ha emlékeznék rájuk, jobban fájna a hiányuk, de az az üresség, ami már a részemmé vált, így is elég hatalmas.
Táskámat a vállamra csapva, haladok át a zöld gyepen, a – szerintem – kúriáig haladva. Belépve megtorpanok, és elkerekedett szemekkel nézem, ahogy egy halom idegen sürög, forog, ordibál, aztán a telefonomra siklik a tekintetem.
- Látod anya, pontosan olyan hülye, amennyire ronda is – csendül fel a már jól ismert hang a lépcső tetejéről, mire be is ugrik, hogy ma van a nagy nap. Egy újabb puccparádé, ami azt eredményezi, nem kell bemennem abba a suliba, amiben amúgy akkor se tűnök fel senkinek, ha ott vagyok. Nem baj, ez nekem így jó, az évek során hozzászoktam már, hogy csak a többi itt dolgozóval lehet normálisan ellenni, és kimondottan élvezem a velük töltött időt.
Nem tudom, milyen az, ha valaki mellett, van olyas valaki, aki kirángatja abból a már-már depressziós állapotból, ami fogva tartja, mióta az eszét tudja, nem tudom, milyen a szerelem, milyen érzés úgy zenét hallgatni, hogy közben valakinek az arca lebeg a szemed előtt.
Nem tudom, a költőket, mi vezérelte, hogy megírják azokat a csodálatos verseket, a festőket, hogy vászonra vigyék a remekműveket, csak azt tudom, hogy vágyom rá. Tudni akarom, milyen nyolc méterrel a felhők felett lebegni, dúdolgatni és mosolyogni minden ok nélkül, akarok valakit, aki fontosabb számomra mindennél. Ezt mindig is tudtam, mindig is fontos volt, de most mégis a legfontosabb az, hogy időben elkészítsem azokat a mini szendvicseket…


Heart of Europe.



SIEMPRE TÚ  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Emma Dessageu

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Diák-