Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share| .

Danno & Brian -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : Thomas-Brodie Sangster ☺

Hozzászólások száma : 111

▽ Munkám : ► modell

▽ Szexualitás : ► Biszexuális.

Témanyitás

Felhasználó profiljának megtekintése

Kedd Ápr. 21, 2015 8:11 am
Tárgy - Re: Danno & Brian -

Danno&Brian
    ☄ I Want to Travel The World - with U. ☄
Nem sok haversrác van az életemben és ennek egyszerű oka van. Nincs szükségem rájuk. Kate betölti az összes űrt, ami ezáltal keletkezhet. Leszámítva egyetlen egyet. A Danno-ét. Danno... A szomszéd srác nevezte el így, én pedig elkaptam ezt a becézését és akarva-akaratlanul így hívom. Lényegében Ő mellette igazi barátra találtam. Elfogadta, hogy rendelkezem ferde vonásokkal és ezek ellenére a barátjának tart, ami sokat jelent nekem. Elvégre én csak egy barom voltam, aki kirángatta a megszokott bandájukból Andrew-t, s most mégis, mintha szüksége lenne rám és ez tetszik.
Ahogy átlépem a küszöböt máris ezer és egy parfüm egyvelege csapja meg az orrom, mire grimaszolva beljebb lépek. Tudomásul vettem, hogy gazdag gyerek, de azért ez az illat kavalkád elég gyanús. Settenkedve haladok az előszobába, nehogy véletlenül felnőtt jelenet szemtanúja legyek. A nappaliszerű helyiségben torpanok meg, elmerengve a kilátásban. A homi gyerek házát figyelem Ahogy elmerengve figyelem a szomszéd gyerek ablakait, éles hang rikít a fülembe, amit én lomha mozdulattal viszonozok. Még mindig nem nőtte ki a faszságait ez a hülye gyerek... Elnevetve magam lépek elé, közben alig észrevehetően rázom a fejem. Magamhoz ölelem, mert látom, hogy rohadtul nincs a helyzet magaslatán. Elhúzódva szinte automatikusan szóra nyitom szám.
- Egy modell már csak ilyen... - nagyzolva intek végig magamon, majd elnevetve magam fürkészem Danno alakját. Mintha nőtt volna... talán gyúr? Masszírozom a megboxolt vállam, miközben figyelmesen hallgatom. - Azért az örök fiatalságomnak van előnye. - nyelvet öltök, majd fejem rázva elnevetem magam. Miközben leheveredem a kanapéra, ő párhuzamosan ül le velem szemben. Kérdésére felvonom a tekintetem, de nem igazán mozdulok ki eltespedt tartásomból - Egy kicsit. - vonok vállat, majd elpillantok. Nem kell kimondanom, hogy egyébként paráztam, hogy valakivel baj van, akár vele, akár Andrew-al és ezért loholtam, mint egy csapzott kutya.  - De azért örülök, hogy nincs gáz. - rápillantok villantva egy kacér mosolyt, majd fészkelődök. Rákérdezek, hogy Wyatt meg én megkaphatjuk e a házat pár napra, mire közli, hogy kurva gyorsan felejtsem el.  - Ha ez az egyetlen kivetésed, tesszük a fürdőbe. - pimaszul ráharapok alsó ajkamra, majd elnevetem magam. Fejem fölé rakom karjaim, miközben nézelődöm, majd egy kibaszott labdával hasba dob. Értem én,... a bosszú, amiért elkerültem a gyereket. Szépen vagyunk! Jobbommal lenyúlok és hüvelyk illetve mutatóujjam közé fogva forgatgatom, mintha alaposan megakarnám vizsgálni azt.  - Oké, de nem úgy jött ki a lépés- - nem pillantok fel a lasztiról  - De, hívtál és itt vagyok. - elvigyorodva nézek fel rá  - És ez a lényeg, nem? - hozzávágom a lasztit, bár mire eléri elfordítom a tekintetem, így faszom se látja, hogy egyáltalán eltalálom-e. Szóba hozom a homigyereket, mire láthatóan zavarba jön.  - Óh-ó-ó. - vigyorogva megvakarom a tarkóm  - Vannak fejlemények? - kérdőn pillantok rá elnyílt ajkakkal pásztázva őt  - Még mindig koslat utánad? - elnevetem magam, olyan igazi jóízűen  - Nagyon bejöhetsz neki, ha ennyire hűséges hozzád. - megrázom a fejem, majd tenyerem ajkamra tapasztva próbálom visszafojtani a nevetést. Szerencsétlen, tele van biszex haverokkal és még egy homokos is futkos utána. Áh, ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen!
Kissé felegyenesedem, mert komolyabb révbe terelgetem a témát és őszintén érdekel a válasz. Figyelmesen hallgatom, miközben megjelenik számban az a keserű íz...  - Nincs senkije? - felvonom szemöldököm, ajkaim vékony vonallá formálva. Igazából nem kellene, hogy érdekeljen az az idegbeteg félőrült, de kíváncsi vagyok rá, hogy mi van vele. Erről nem tehetek... ha valaki egyszer fontos volt az életedben, bizonyára tudod, hogy most mit érzek. Majd kényelmesebb kérdést intéz felém.  -Hát... hogy irtó szexi. - kacsintok lezseren, majd törökülésbe helyezem magam a kanapén  - A lakótársam egy éve igazából... - vakarom a tarkóm  - De most értünk meg rá, hogy kimondjam hogy mit érzek, illetve hogy ő kimondja, mert ő mondta ki először.   - elnevetem magam az emlékre  - Irtó aranyos amellett, hogy ha elsétál mellettem én azonnal... - mutatóujjam felegyenesítem, hogy érthető legyen a példám  - Szeretem. - mondom elkomorodva, majd lágyan elmosolyodva, ahogy Wyatt beugrik  - Nem hittem, hogy majd így érzek, de átkozottul belezúgtam a srácba. - megrázom a fejem, majd Dannora pillantok  - És mi a helyzet veled? - felvonom a szemöldököm miközben oldalra döntöm a fejem  - Egy komoly csaj sincs az életedben? - fészkelődök, majd pásztázni kezdem. Ténylegesen kíváncsi vagyok, hogy ő sose lesz betörhető, vagy már betörték, csak lemaradtam az egyedfejlődésben...

×  Music ~ <- Te vagy... PamPaRamPa ~  × Notes: Bro. ♡ Bocsi a csúszásért Nyuszifül. ♡ Sztlk. ×

Vissza az elejére Go down

My heart is european

I am Student

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : • Zac Efron.

Hozzászólások száma : 10

▽ Munkám : • Diák.

▽ Szexualitás : • Biszex.

Témanyitás

Vas. Ápr. 12, 2015 4:11 pm

Brian&Danno ♫♡

Mondanám, hogy jól élek, de én ilyenekkel nem dicsekszem. A szüleim jómódúak, megkaptam tőlük a családi házat, ők pedig elköltöztek a szomszédos utcába, egy kétszer ekkorába. Én meg itt maradtam Colin szomszédságában. Egyedül. A nővérem hozzáment egy doktorhoz, akinek szült 2 gyönyörű gyerkőcöt, úgyhogy már ő sem lakik itt. Így hát ez a hatalmas kérő kizárólagosan az én kényelmemet szolgálja. Akkora, hogy fájdalmas egyedül élni benne. Igyekszem is megelőzni a dolgot, s minél több alkalommal legalább egy-két lánnyal kibővíteni a létszámot. Persze, ritkán fordul meg ugyanaz a lány a házban, de legalább van társaságom. Na persze, nem házvezető nőkre gondolok, inkább afféle időeltöltésre. Jól érezzük magunkat, aztán reggel mehetnek is a dolgukra. Ritkán van belőle sértődés, tudják, hogy ez legalább olyan hosszú életű kapcsolat lesz, mint a kérészek násza. Egy kedves lány látogatott meg tegnap este a művészeti tagozatról, Katherine a neve.. ha jól tudom. Egy évvel felettem jár, úgy látszik szereti a zsenge gyümölcsöt. De az a helyzet, egy idő után ezt az életformát is meg lehet unni. Csajok, buli, pia... unalmas. Van négy elcseszett haverom, akik mindenhova elkísérnek, ha buliról van szó, de sokszor az az érzésem, hogy szeretnek a mézesbödön közelében lenni. Hetente többször átjönnek, hogy nyüstöljük az X-Boxot, de a házibulikat valahogy mindig én szervezem, és a legtöbb piát a bulikban is az én tisztem kifizetni. Persze, ettől függetlenül imádom őket, de néha már ránőnek a fejemre. Szerencsére vannak olyan barátaim is ezeken a tejfölösszájúakon kívül, akik soha nem akartak tőlem semmit, csak elhülyéskedni velem. Velük sajnos ritkábban van alkalmam együtt lógni, mert a négy amígó mindig rajtam lóg. De elhatároztam, hogy mára lemondom a srácokat, és eltöltök egy napot rég nem látott barátom társaságában. Amíg Kate a fürdőben cicomázta magát az esti etyepetyéhez, felcsörögtem Brian Colson barátomat. Olyan jól elvoltunk annak idején egymással, elég rosszul érintett, hogy mióta szétmentek Andrewal, ide sem tolta a képét. Meleg srác, naés? Az egyik legjobb arc, akivel valaha lógtam. Modellkedik, ráadásul neki is van egy mocija. Amikor kimentünk a ringre versenyezni, bevertünk pár üveg sört, és hosszú órákat ökörködtünk egymással. Kezdetekben mindig csak a bandánkkal jött mindenfelé, de a végére már ketten is simán elvoltunk. Andy nehezményezte is, de miért kell annak is mindenhol jelen lennie? Ráadásul ő biciklizni sem tud, nemhogy motoron kapartatni a madmax köröket. Mikor évekkel ezelőtt szétmentek, Brian eltűnt az életemből. Néha még faceltünk, de szépen lassan próbálta lezárni a múltját, ami hozzánk kötötte. Én viszont mindig jó szívvel gondoltam vissza rá, nehezményeztem, hogy engem miért...? Nem velem járt, hanem a haverommal. Így, mikor tegnap ittam egy kis "bátorságelixírt", felkaptam a telefont és indulatosan ráparancsoltam, hogy "tolja át a valagát, mert beszélnünk kell". Persze csak ráijesztettem, így legalább biztosan átugrik. Csak lógni akarok vele, de had szepegjen a kis segge.
Katherinet útjára engedtem, majd egy perc múlva ajtónyitást és lassú lépteket hallok kintről. Lehet hogy köszönt az illető, de épp csöveltem a szobám melletti sloziban. Hallgatózok kicsit. Nem a csaj magassarkúja, az hétszentség. Ugye nem szomszéd srác osont be? A fenébe! Gyors magamra kapom egy farmert, egy szürke hosszú újjút, és a farzsebembe rakom a sokkolót, amit halkan veszek elő az éjjeli szekrényemből. Az ajtót alig hallhatóan nyitom ki, és kilesek a lépcsőfeljáró felől.
Banyek! De beszaratott! Ez csak Brian. Szerencsére nem lát engem, mert a lépcső nem közvetlenül az előszobából vezet az emeletre, így leosonok, és megpróbálom jól megijeszteni. Oda lopakodok, elé kerülök, s guvvadó szemekkel bámulok rá, egy grimaszos mosoly kíséretében, amíg ő Colin házát vizslatja az ablakunkból. - Szevasz! - Kiátok rá egy méterről. Meglepődik, de szokatlanul jól kezeli. Már megszokta a faszságaimat. Vakarom a fejem, legszívesebben megölelném, de hát nem keresett. Hogy a rákba köszönjek neki? Ő kisvártatva megadja a választ, jól megszorít. Visszaölelem, majd mikor enged a szorításán, vállba boxolom. Rögtön kérdez, én válaszolok. - Köszi Töki! Te is! - mosolygok rá, majd én is végigmérem, mit változott. Még mindig kis gizda, de annyira aranyos, mint egy mesefigura. Meg kell zabálni ezt a gyereket! - Még mindig úgy nézel ki, mint 4 éve, amikor megismertelek. Szerintem amikor járókerettel tolod majd, akkor is csak a hajad lesz fehér, de az ábrázatod pont ilyen lesz! - Csípek bele az ábrázatába, majd hagyom kibontakozni. Hamar feltalálja magát, lehuppan a kanapémra, én meg leülök vele szemben. - Minden oké. Beszarattalak a tegnapi hívásommal?.. - kérdezem tőle fülig érő vigyorral. Édes bosszú. Meg is érdemli! Remélem egész este forgolódott az ágyában. - ..És nem, nem adnám ki! Még összeizzadjátok az ágyamat! Te kis huncut. - nézek rá felvont szemöldökkel, és mosolyogva biccentek a fejemmel. A farzsebemből kiveszem a benne felejtett sokkolót, majd sunyin leteszem oldalra, amíg körbe forgolódik. Ne lássa már, hogy mivel vártam. Jó háigazda vagyok, de jobb félni, mint megijedni. Majd megragadom a baseball lasztit, ami idegesítően nyomja a hátam, és felé hajítom. - De előtted mindig nyitva az ajtó! Csak épp nem élsz vele.. - Az persze pech, hogy épp pöffeszkedik hátra kulcsolt kezekkel. Így jól gyomron találom. Meg is érdemli! Elkezdett oltani a szomszéddal, aki mániákusan a nyomomban van állandóan. - Hagyjál már Colinnal! Az a gyerek olyan, mint a pióca... Azért, remélem fájt. - nevetek teli szájjal rá, majd én is utánozom őt. Pöffeszkedve hátradőlök és hosszasan nézem őt gúnyos mosollyal ábrázatomon.
Amikor túlteszi magát a baseball laszti okozta kellemetlen tüneteken, komolyabb folyóba terelődik a csevej.
- Andrew? Hmm... - komorodok el. Reméltem, hogy nem ezzel a témával kezdjük, de ezen is túl kell esni. - Még mindig egy idióta. És sokszor emleget. Nincs rajtad túl igazán. - felelem neki. Nem akarok hazudni, az a gyerek azóta kezdett el a bulikon a szétcsapatós életmódba, mióta ők szétmentek. Előtte legalább volt, ki pórázon tartsa. Most meg? Nem ismerkedik, csak leissza magát, és eldől, mint egy cementes zsák. - De örülök, hogy Te túl vagy rajta. Mit kell tudni az új srácról? - szeretnék végre mindent megtudni Róla, ha már ennyire hanyagolt mostanában. Aztán ráérünk hülyülni, előttünk az egész nap.

• Remélem tetszett, és nem haragudj, hogy megvárakoztattalak  •  Ezzel remélem kárpótollak:
I'm ♫ because you are my friend ♡ • ©

My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : Thomas-Brodie Sangster ☺

Hozzászólások száma : 111

▽ Munkám : ► modell

▽ Szexualitás : ► Biszexuális.

Témanyitás

Csüt. Ápr. 09, 2015 9:17 am
Tárgy - Danno & Brian -

Danno&Brian
    ☄ I Want to Travel The World - with U. ☄
Szelem az utat, a sebességre nem is koncentrálok. Erősen markolom a kormányt, óvatosan a gyújtóval. Nem szeretnék lerobbanni félúton... A vázgeometria rendkívül fontos, főként egy ilyen járgánnyal. A monsteres alapból egy nyavalyás fajta, az enyém pedig biztosan tudom, hogy felesküdött ellenem. A folytonos szerviz nem csupán anyagilag készít ki, -mert alapjáraton Pierre még barátságos áron szereli nekem- inkább a folytonos ingerültség, ami vele jár...na azt nem bírom higgadtan, némán lenyelni. Így gyakran rugdosódok, mint egy öt éves kiskölyök.  És ezt jobban megszívom, mert a felnit alapjáraton cserélhetem havonta, amilyen károkat okozok az indulatkezelési problémáimmal.
Danitől jött tegnap egy érdekes hívás, ami miatt aludni sem igazán tudtam. Lehordott, hogy nem látja a képem mostanában. Csodálkozik? Andrew haverja, természetes, hogy kerülöm azt a bandát, ...persze ő erről nem tehet. Andrew és én már két és fél éve kerülgetjük egymást a durva szakításunk után egyikőnknek sincs annyi vér a pucájában, hogy felkeresse a másikat. Vagyis.. neki volt. Írt egy titokzatos sms-t, hogy találkozni akar egy sikátorban - hát két kibaszott órát vártam rá és sehol se jelent meg. Erről ennyit. Daniel közös haversrác, így szinte ahogy adódik levegővételnyi szüneten, motorra pattanok és szelem is London utcáit, sebesen igyekezve hozzá. Valóban hónapok óta nem láttam és rohadt jól esne vele tölteni a napot. Kikapcsolódnék és nem maradnék le az élete fejezeteiről. Szar lehet neki. Két tűz közé került szerencsétlen s nyilván azzal kellett maradnia, akit korábbról- közelebbről ismer. Mégis valahol jól esik, hogy nem mond le rólam.
Leparkolom a mocit, majd egy laza-hippergyors mozdulattal lezárom. A verandára lépek és megvárom, hogy egy igen csinos vörös lány kilépjen az ajtón, akit alaposan végig mérek egy széles vigyorral a képemen. Honnan jön ez? Beosonok feltépve az ajtót.
- Hello! - szólok jól hallhatóan behúzva magam mögött az ajtót, de nem lépek tovább, várok. Dani gazdag család gyereke, így bazi nagy kecót örökölt. Nem lepődnék meg, ha előkerülne még egy két leányka itt út közben. Az előszobába lépek és akaratlanul a tágas ablakra siklik tekintetem, a szomszédház fele. Abban lakik a homi gyerek. Megrázom a fejem, majd mire elfordulok az ablaktól, megpillantom az ostoba vigyorával ezt a szerencsétlent. - Tudod, hogy kit ijesztgess... - vonulok közelebb, majd látom rajta, hogy nem tudja eldönteni, hogy kezet rázna velem, vagy átölelne. Én mit sem törődök az ő tétlenségével, karjaim közé fogom és szorosan magamhoz ölelem. - Belefér. - paskolom lapockáját, majd eleresztem. Tudja, hogy ferde vagyok, így bizonyára tőlem nem érkezik váratlan cselekvésként, hogy átölelem. - Jól nézel ki... - pillantok végig rajta és tényleg. Megtáltosodott. Az emlékeimben nincsenek ekkora izmai, nagyobb szélességre, mint én. És ez bosszant. Genetikailag még ő is férfiasabb nálam, hogy baszná meg. - Mizu? - vigyorgok rá, mint egy idióta, majd bedőlök a széles bőrkanapéba - Nem adnád ki a házad egy hétre? - pillantok körbe a tárgyain, egyik többet ér, mint a másik. Ő meg simán nyitva hagyja az ajtót, ez beteg... - Kivenném a pasimmal. - nyelvet öltök és várom a válaszreakciót, majd felrakom a lábam az asztalra és karjaim fejem mögé rakva, egy magas 'M' betűt alkotok. - Te meg lakhatnál a szomszédba. -incselkedek vele, mert tudom mennyire rühelli azt a srácot. Én nem találkoztam vele, de biztosan van valami a levegőben, hogy ennyire zavart állapotba kerül, ha szóba jön.
Pillanatok múlva, kissé elkomorodva dőlök előre, alkarjaimmal combjaimra támaszkodva.
- Héj... - szinte suttogok, de nem pillantok rá - Andrew? - kérdezem halkan, majd lassan pillantok Dani arcára, hogy leszűrjem gesztusaiból a választ.

×  Music ~ Together - Forever ~  × Notes: Bro. ♡ Nyalóka. ×

Sponsored content
My heart is european

SOLDIER OF LOVE

Témanyitás

Danno & Brian -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics