Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share| .

Jazmi & Jelly - Pékség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE

▽ karakterem arca : Caitlin Russo

Hozzászólások száma : 10

▽ Munkám : Modell/ Főállású anyuka

▽ Szexualitás : Biszexuális

Témanyitás

Felhasználó profiljának megtekintése

Szer. Ápr. 15, 2015 8:16 pm
Tárgy - Jazmi & Jelly - Pékség

To Jelly

Már egy hete, hogy  Londonban vagyok. A Londoni nagy divatbemutatóra készülünk a csapatommal.
Ezért kellett a divatbemutató előtt 1 héttel már ideutazni, hogy  itt tudjunk próbálni. Ebben az egy hétben, minden reggelt azzal kezdtem, hogy elmegyek kocogni, és edzeni, hogy formában legyek a divatbemutatóra. Na nem mintha nem lennék formában, csak biztosan felszedtem pár kilót amióta utoljára voltam edzeni.
A divatbemutató jól sikerült nagyon is. A show után, buliztunk az after partyn. Jó volt nagyon. Rég buliztam már.  Mivel jól sikerült a divatbemutató, kaptam 1 hét szabadságot. Ezt kihasználva, még maradok itt Londonban egy napot, aztán holnap reggel hazautazom Franciaországba, hogy végre láthassam az én kis hercegnőmet, és eltölthessünk együtt pár jó napot.
Eszembe jutott, hogy itt a szállodától nem messze, van egy pékség, ahol az egyik jó barátnőm dolgozik, és meg kellene látogatnom. Amúgy is régen láttam már, meg éhes is vagyok már.
Felöltöztem, majd elindultam gyalog a pékségbe, hisz nincsen olyan messze a szállodától. Jó az idő, egy kis séta senkink sem árt meg.
Odaérve a pékségbe, benyitok az épület ajtaján, majd szemeimmel keresek egy üres helyet ahová leülhetek nyugodtan, aztán az az étlapot kezdem el nézegetni, és vártam, remélve, hogy a barátnőm fog  idejönni hozzám az asztalhoz

music: Ezt hallgattam Π dress: Ezt látod rajtam Π notes: a következő jobb lesz  Embarassed

Vissza az elejére Go down
http://amonacademy.hungarianforum.com/

Jazmi & Jelly - Pékség

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal