Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Marina Suarez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Marina Suarez Empty
Témanyitás





Hétf. Május 11, 2015 1:03 pm
Tárgy - Re: Marina Suarez





Gratulálok, Elfogadva.




Sziaaa!!

Nincs is jobb, mikor végre viszik a canonokat!
Tökéletesen vissza adtad amit megálmodtam anno ennek a szépségnek. Fogalmazásod le hengerelt engem és imádtam minden egyes mondatodat falni. Rémelemélem jól fogod érezni magad köztünk. <3

FUSSS JÁTSZANI!! P

















Vissza az elejére Go down











Anonymous
Vendég
My heart is european

Vendég

SOLDIER OF LOVE





Marina Suarez Empty
Témanyitás





Vas. Május 10, 2015 11:17 pm
Tárgy - Marina Suarez



Heart of Europe
25
királyi család
Spanyol
Megan Fox
Marina Clarisse Suarez


5 jellemző tulajdonság:
❈ életvidám
❈ makacs
❈ önálló értékrendű
❈ kíváncsi
❈ adrenalinfüggő





Jellemezd a szerelmi kapcsolatod, ha van olyan:
❈ Maradjunk annyiban, hogy van, de inkább nem jellemezném. Nem vetne jó fényt a palotára.





Jellemezd a családdal való viszonyod:
❈ Gazdag család vagyunk, ráadásul a nővérem beházasodott a királyi famíliába, így szerintem mindenki tudja, hogy zajlik egy ebéd...Eléggé különbözik az én pörgős és kalandvágyó énem a palota normáitól, egyedül az öcsém az, akivel igazán jó kapcsolatban vagyok. Ő nem csak falaz, de ha kedve van velem is tart a kisebb kihágásokban.


Az userre vonatkozó kérdéseket nem vagy köteles kitölteni!



User neve:
❈ Norka



User kora:
❈ 19



Mióta játszol?
❈ 5 éve



Multik: -



❈ canon



❈ A gazdag ám lázadó lány kettőssége fogott meg.





Nincs is jobb érzés, mint a spanyol királyi palota friss ágyneműjébe burkolózni egy kimerítő nap után. Az első pár hétben legalábbis így gondoltam, amíg bele nem szoktam az új etikettbe. Ma már inkább azt mondanám, nincs is jobb érzés mint alaposan összegyűrni a spanyol királyi palota friss ágyneműjét, egy fiatalember vagy fial nő társaságában. Talán ezért sem meglepő, hogy ismerem a palota összes kijáratát, titkos ajtóját, egérutait, mert nem egyszer szöktettem már ki hajnalban a partnerem elkerülve így a lebukást.
A tegnapi viszont különleges este volt, ugyanis Francesco-t, az öcsémet is elvittem éjszaka bulizni, s jó nővérként hagytam, hogy ő szórakozzon, én inkább figyeltem rá. Így mikor Miss Theresa benyit a szobámba, meglepő mosolyra húzza a száját.
-Na mi történt, nem váltak be a kék szemek?-
Kérdi fojtott hangon, az ágyamra telepedve. Elméletileg cselédlány, de csak 1 évvel fiatalabb nálam, így inkább mondanám a legjobb barátnőmnek. Már az első nap jóban lettünk, amikor őt osztották be mellém, s én az elvárt gőg helyett poénkodni kezdtem vele. Persze szigorúan csak akkor, amikor kettesben voltunk. Ő tud az összes kis kihágásomról, s minden reggel egy órával a kötelező időpont előtt ébreszt, hogy elkerüljük a kínos lelepleződést. Vagy ha épp nincs szolgálatban, nemes egyszerűséggel velünk tart bulizni.
-Tudod, hogy a kék szemek mindig beválnak!- felelem én is suttogva, arrébb húzódva az ágyon, hogy legyen helye.
-De most Frank hozott haza egy csajszit, így én nem akartam már gondot okozni. Szóval szerintem inkább keltsük fel őket...- pattanok ki azzal a lendülettel az ágyból, és Theresát karon ragadva Francesco szobája felé veszem az irányt.
THANKS TO LOUIS AT ATF!















Vissza az elejére Go down

Marina Suarez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marina és Éva
» Marina & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Királyi család-