Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Marina és Éva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Szabó Éva Rita
Szabó Éva Rita
My heart is european

I am Student

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Summer Glau

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Diák, szakácsnak tanul

▽ Szexualitás : lesbian




Marina és Éva Empty
Témanyitás





Kedd Jún. 30, 2015 4:38 pm
Tárgy - Marina és Éva



A mai napom, egy eléggé laza nap, mert ma korán el engedtek minket a gyakorlatról. A gyakorlat ma el marad, mert a tanárunk nak máma dolga van. Ha jól értettem, valamien nász ajándékot kell keresnie, és ezért korábban lettünk el engedve. Anyát, még fel hívom, hogy korábban letönk el engedve, de még szeretnék egy kicsit mászkálni az utcán. Bár anyának nem tetszik az ötlet, de azért még is belemegy a dologba, hogy egy kicsit mászkálhassak. Miután, el hagyom a gyakorlati helyszint, egyből utamra indulok, csak még azt nem tudom, hogy hova is menjek. Végül is aztán az utam a közeli plázába vezet, ahol ruhákat, és csizmákat nézzegetek a kirakatokban. A pénzemet, persze, hogy már megint otthon hagytam, de nem is akarok most vásárólni. Egy cólát veszek az egyik gyors büfénél, majd indulok is haza felé. Otthon, készülni kezdek, hogy bulizni menjek. Úgy hallottam, hogy valami új hely nyílt, amit ki akarok próbálni, de még Eszter sem ér rá, hisz ő már megint a bandájával lóg valamerre. De, engem most ez érdekel a leg kevésbé. Anya, most is elmondja a szokásos monológját, amit már szinte kivülről fújok. Utam, egyből az új helyre vezet, de eléggé hosszú a sor, de azért be állok a sórba. fél óra sorban állást követően, bejutok a szórakozó helyre, és egyből a tánc parketre megyek. Ott, pedig bele kezdek a táncba, csak egy kicsit döcögősen indul be a táncolásom. Tánc közben érzem, hogy valakinek neki megyek, de nem direkt.
- Bocs, nem figyeltem. - Kérek bocsánatot az illetőtöl, de aztán a nőre nézek. A mondatot, magyarúl mondom, hisz azt hiszem, hogy ő is magyar.














Vissza az elejére Go down

Marina és Éva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marina Suarez
» Marina & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: . :: Budapest-