Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Heléna Vardalos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Admini fiók
Admini fiók
My heart is european

I am Admin.I work for you

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Akárki

Hozzászólások száma : 140

▽ Munkám : Adminkodni




Heléna Vardalos Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 2:47 pm
Tárgy - Re: Heléna Vardalos





Gratulálunk, elfogadva



És elérkeztünk hozzád!

A karakterlapod fogalmazása nagyon tetszett, a szavakat választékosan és kifinomultan használtad. A bizonyos helyeken tömörebben, néhol bővebben kifejtetted a mondani valóidat, éppen úgy, ahogy adott helyzetben szükség volt rá.

A leírásaid gyönyörű megfogalmazásokban bővelkedtek, és ezt mint karakter hűen tetted.
Pontosan azt hoztad, amit megálmodtam és teljesen bele tudtam élni magam a történetedbe. Köszönöm az élményt és gratulálok a karakterhez! Very Happy
















Vissza az elejére Go down
https://heart-of-europe.hungarianforum.net











Heléna Vardalos
Heléna Vardalos
My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Nina Dobrev

Hozzászólások száma : 48

▽ Munkám : modell/aktivista

▽ Szexualitás : heteroszexuális




Heléna Vardalos Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 15, 2015 3:43 pm
Tárgy - Heléna Vardalos





Heléna Vardalos Nina_Dobrev

Heléna Vardalos

Légy hát, akár az állatok,
Oly nyersen szép és tiszta,
Bátran figyelj, mint ők figyelnek
Kegyetlen titkaikra.


huszonnégyheteroszexuálisgörögÍlion, Görögország1991. dec. 02. média (modell)

Életem lapjai


Választhattam, s ez olyasmi, amit ma, Európában - a látszat ellenére - csak kevesen mondhatnak el magukról. Nos, nem mintha a XXI. század vívmányai önmagukban ne tennék habossá, könnyűvé a létezés minden percét, de engem nem ez a habkönnyűség éltet. Mindig is vagány, komoly lány voltam - olyan, aki felemelte a szavát, aki szembement bármilyen elnyomással, s aki két lábon állva tette, amit kellett. Mindig tudtam, mikor hallgassak el. A felesleges szócséplés, higgy nekem, semmit sem ér, mikor országok, nemzetek sorsáról döntenek véreskezű gyilkosok.
Igen, ez a véleményem a politikáról.

a.) Továbbra is  kvízkérdéseket írsz női magazinoknak.
b.) Az irodalom-francia tanári diplomáddal elhelyezkedsz egy iskolában.
c.) Modell leszel, és az Athéna-kampány arca.

C. válasz. Pallasz Athéné történetét, mitológiai alakját mindenki ismeri. A kampány, amely róla kapta a nevét abból a mítoszból indult ki, melyhez Athén városának alapítását is kapcsolják. A történet szerint Athéné és Poszeidon versengtek egymással a város védő istenének címéért. A tenger istene vizet fakasztott, míg Athéné olajfát ültetett - s ezzel meg is nyerte a versenyt, hiszen így a város lakói nem csupán az olajat sajtolhatták ki, de az olajbogyóval is jóllakhattak.
Görögország ma már nem több, mint holmi kulturális érdekesség Európa testén. Egy szép anyajegy. Számomra azonban a fehérre meszelt házfalak, az imbolygó gyertyaláng, a sós tengerillat, a bőröm alá kúszó forróság, a hangos család nevetése - ez mind Görögország. Ez mind az otthonom. Nem hagyom, hogy az emberek lemondjanak rólunk.

Görög lány vagyok. Húsvétkor mentazselét készítek anyám báránysültje mellé. A családom hangos, imádjuk a közös bulikat. A vőlegényemnek hat hét kellett, mire a szűk családtagok neveit megjegyezte. Huszonnégy éve két hetes túrákat szervezünk a környező szigeteken, nyaranta. Összetartóak vagyunk. Bár nagyon sokat utazom a munkám miatt, a rokonokra mindig számíthatok. (Oké, sokszor nem egyszerű velük. De hosszútávon ez nem számít.)

A kampány lehetőséget ad arra, hogy embereken segítsek. Hogy felhívjam a figyelmet az éhezésre, a nyomorra, a fájdalomra. Ezért használjuk Athéna nevét. Ha nem ismernék az arcom, szerinted érdekelne bárkit is, amit mondok? Hiszen egy haldokló ország gyermeke vagyok, ahol a hiperinfláció szépen lassan kisajtolja az örömöt a vonásokból. Vagy mi a fene.
Én viszont nem adom fel! És akármennyit is sminkelnek, vagy öltöztetnek drága, hordhatatlan ruhákba - nem fogok megváltozni.

.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Heléna Vardalos

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ariadne vardalos × 100%

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Média-