Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Liliana Mae Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Liliana Mae Thompson Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 29, 2015 7:48 pm
Tárgy - Re: Liliana Mae Thompson





Gratulálok, Elfogadva.



Nagyon tetszett a karakterlapod. A karaktered arcáról meg egyből a disney csatorna ugrott be. *user lebukott*
A szerepjáték példa pedig remekül mutatja, hogy mennyire kreatív és tehetséges író vagy. Csak így tovább irány a foglaló!















Vissza az elejére Go down











Liliana Thompson
Liliana Thompson
My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ♡ Dove Cameron

Hozzászólások száma : 7

▽ Munkám : ♡ modell

▽ Szexualitás : ♡ girls love girls and boys




Liliana Mae Thompson Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 29, 2015 1:44 pm
Tárgy - Liliana Mae Thompson





Liliana Mae Thompson Tumblr_nlw6lg6H1N1tkdwulo1_540

Liliana Mae Thompson

“I'm on a roller coaster that only goes up"


18biszexuálisbritUK, Wolverhampton1997.május.27 diák

Életem lapjai


- Edward a lányod komolyan mondom, kikészít! – sipító hang töri meg a házunk csendjét. Utálom ezt a hangot hallani, borsódzik tőle a hátam, de nem tehetek ellene semmit. A családom.
Az én kedves, aranyos, bájos és imádnivaló családom, akik mindenben csak a rossz dolgot látják meg. Semminek nem tudnak örülni, és ez a nő, aki azt hiszi helyettesíteni tudja az anyámat egyenesen a pokol legmélyebb bugyraiból mászott elő. Az ördög Pradát visel, hogy pontosabban fogalmazzak.
Hogy miért is utálom ennyire? A tökéletesség, a nagyképűség és a magamutogatás szent szobrát? Egy igazi hárpia, akinek a legnagyobb gondja az, hogy milyen színűre fesse be a körmét. Hányok az ilyenektől, mégis hálás vagyok neki.
- Már megint mit csináltál? – apám egy hevesebb mozdulattal rángatja ki az ajtót a helyéről, homlokán egy hatalmas ér látszik kidudorodni és legszívesebben elnevetném magam a látvány miatt, de nem tehetem. Tisztelnem kell az idősebbeket.
- Én? Még ugyan semmit, mindenről ez a szuk… nőszemély tehet! – csattanok fel egyből, két lépéssel hátrébb menve a szobámba. Elegem van belőlük, nem vagyok és nem is leszek senkinek a babája. A rosszabbik meg főleg nem.
- Taknyos kölyök! Hát ezért intéztem el neked a helyed?! – feszültségnövelésre találták ki a kopogó cipőt, erre már rájöttem. A padlóm nyikorog, ahogy a kis 50 kilójával rálép, engem mégis egy mamutra emlékeztet magas sarkúban. – Elfogadta az ajánlatot. – ohóóó, szóval már megint ezért áll a bál.
Nem értem miért nem tudja felfogni, hogy nekem teljes mértékben elegem van Wolverhamptonból és az Ő kicsi kis modell cégjéből. Meg amúgy is, ha kecsegtetőbb állást ajánlanak fel nekem miért ne fogadnám el?
- És ebben mi a rossz? – kérdezi édesapám értetlenül. Sakk-matt Szörnyella de Frász. Diadalittas mosoly ül ki az arcomra mikor tudatosul a mogyorónyi agyában az, hogy mit is mondott a férje.
- Londonba utazok, munkát és anyagi biztonságot is nyújtanak, miért ne fogadnám el? – csak, hogy fokozzuk még a kedélyeket.
Az ájulás határán áll ez a nő, én pedig kimondhatatlanul élvezem. Jó végre visszafizetni azt a sok ’jót’, amit Ő adott az évek során.


És íme, alig másfél hónappal a szerződés megkötése után már itt is állok. London, új hely, új élmények és megannyi lehetőségek. Egyszerűen már most imádom ezt a helyet! Csak egy valamit nem értek… a lakótársam.
Azt hittem megnyertem a sors ellen a háborút azzal, hogy a mostohaanyámat sikerült kijátszanom, de nem. Újabb támadást lendített és meg kell hagynom, egy igen szemet gyönyörködtető lánnyal kerültem szembe a csatatéren. Violet. Még a neve is csodálatosan hangzik, az egész lénye egyszerűen… Nem, nem gondolhatok rá így, utál, én pedig utálom Őt, amiért utál engem.
Helyes lenne részemről? Vagy csak mindenkiben a rosszat látom mióta az életembe került a gonosz mostoha a Hamupipőkéből? Nem, Ő más, ez a lány… muszáj, megtudnom miért nem kedvel, hiszen én kedvelem, távolról, közelről, a lakás bármelyik feléről nézve, de kedvelem. Tetszik nekem.

.

Heart of Europe.



just like animals  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Liliana Mae Thompson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Média-