Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Ryan Steele - Vezető vágó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Anonymous
Vendég
My heart is european

Vendég

SOLDIER OF LOVE





Ryan Steele - Vezető vágó Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 30, 2015 7:01 pm
Tárgy - Re: Ryan Steele - Vezető vágó





Gratulálok, Elfogadva.



Naaa, így tökéletes, köszönöm, hogy változtattál a dolgokon. Very Happy
Imádom a pb-d, ami kissé furán hangzik ezzel a karival, de nvm, és hát, nem is szeretném tovább jártatni a naagy számat.
Irány foglalózni és menj játszani, jóó időtöltést Very Happy
















Vissza az elejére Go down











Ryan Steele
Ryan Steele
My heart is european

I am in media Bitches!

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Liam Hemsworth

Hozzászólások száma : 5

▽ Munkám : Operatőr,vágó

▽ Szexualitás : Homo..ja, nem Hetero




Ryan Steele - Vezető vágó Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 29, 2015 10:22 pm
Tárgy - Ryan Steele - Vezető vágó





Ryan Steele - Vezető vágó Tumblr_m8etbgpkSd1r6hxuw

Ryan Daniell Steele


LÉGY ELKÖTELEZETT AMELLETT AMIT SZERETSZ, HOGY ÖRÖMMEL KELL FEL MINDEN NAP!


28 számaheteróSpanyolBarcelona, 1986 Média

Életem lapjai


Az érzés,a mikor olyan valaki mellett ébredsz nap, mint nap, akit nem szeretsz..ajh nem kívánom senkinek, de az ujján a gyűrű én pedig nem tehetek más. Crystal csodaszép lány, kedves, házias, de nem szeretem. Akkor miért is vettem el? Nagyon jó kérdés, ugyan is a főnököm, mint kiderül az apja, na, ne gondoljon most senki arra, hogy a munka miatt, de amikor a főnököm megtudta, hogy a lányával járok olyan boldog lett. És persze 2 év együtt lét után, amikor a drága kisasszony meg csalt én elhagytam őt, erre persze apuci finoman meg jegyezte, hogy inkább vegyem el, hiszen a lánya nem érzi kellő képen, hogy szeretném, és ezért csalt meg.
Lehet, én vagyok a hülye, hogy ezt megtettem, de nem volt más választásom. Féltem a seggemet, hiszen jó vagyok abban, amit csinálok a tvben mindenki imád engem és imádok olyat alkotni, amit utána több ezren néznek.  Helyi tv egyik vágója, operatőre vagyok, ez a  tévé, nem egy nagy tv, de nagyon szeretek ott lenni, és imádom az embereket, a riportereket, akikkel dolgozom.
Nem vagyunk sokan, és az újságírókkal együtt dolgozunk, azzal a kis különbséggel, hogy ők írnak, mi meg videót teszünk ahhoz a témákhoz. Remekül meg van mindenki, bár ahogy az szokott lenni vannak konfliktusok.
Most nagyon r kaptunk ezekre a gyilkosságokra és persze, nem hiába borzasztó, hogy mik vannak itt.

Egy nap, amikor benn ültem és összeírtam, hogy még is milyen szöveget tegyek a híradás végére, főnök asszisztens behozott egy lányt az irodába, amikor megláttam, nem hittem a szemeimnek.
Barna haja a válláig ér, szeme csak úgy csillogott, ahogyan rám nézett, tökéletes alak, csókos száj. 25 éves kinézet. Érett viselkedés, kedves mosoly jellemezte a lányt. Körbe jártak tvnél és kiderül a lány gyakornok lesz nálunk, tévéseknél. Ami annyit jelent, hogy én tanítom vágni,. Nagyszerű szóval kísértésbe akarnak engem hozni, basszus.  
- Szia! – köszönt rám a lány. Aj aj, meg köszörültem a torkom.
- Üdv minálunk Ryan vagyok. – nyújtottam oda a kezemet, majd bevetettem sármos mosolyomat.
- Ryan, ő Anastasia Benett – mutatott be minket a munkatársam, An mosolygott, majd beleharapott a szájába, ismertem a nőket ez azt jelenti bejövök neki.
Kapcsolatom így is bonyolult, hiszen van egy menyasszonyom, de iszonyodom tőle, amit tett nem akartam megbocsájtani, de a kényszer és a munkám iránti szeretett nagyúr.  Hogy fogom bírni ezt, a kínt....te jó isten!!!





.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Ryan Steele - Vezető vágó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Média-