Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Esther & Ejnar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 7:36 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Levette! Úristen. Még jó, hogy rajtam a szemüveg, különben látná, hogy a szemem éppen ki estek a helyéről. Ismét beleharapok az ajkamba, de olyan erősen haraptam, hogy eleredt a vérem. Szívni kezdem belőle, hogy elálljon. Kicsit se vette észre, áh dehogy fene az iróniámat, naná, ezt ne észrevenni?
- Jólvan… - Rázom a fejemet és okét mutatok ujjaimmal. Nagy levegő, kifúj. Olyan rég voltam már férfival, hogy idejét se tudom. Már ez a látvány is szinte orgazmust szül. Leül mellém, és folyik a verejtéke és olyan szexy, hogy még egyszer ki kell fújnom a levegőt.
- Igen meleg van, nem tudom mi lesz akkor. De tavalyihoz képest csak jobb nyarunk lehet.
- De jó! – Örvendezem, majd felülök, hogy a lába lógjon, és vele szembe helyezkedjek el.
- Visszük majd partra, meg túrázni. – Mosolygok, tényleg nagyon szeretem az a kislányt.
- Már, ha persze nem baj, hogy ezt mondtam. – Hát nem tudom bánja e, hogy ilyet mondok, vagy sem.
- Az anyja nem bánja? – Kérdezem. Jaj, de nem bírom azt a nőt, egyszer úgy is megtépem, de lánya miatt szeretnem kell.


















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 7:18 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Nem monoton munka az ásás, bárki bármit mondjon. Olyan szépen el lehet gondolatban kalandozni, hogy csak na. Aztán meg azon kapom magam, hogy meglepetten pillantok fel a hang forrására. Mennyi ideje csinálom már ezt? Mindenesetre elmosolyodok. Figyelem, ahogy Esther a székbe ül, elhelyezkedik. Vetek egy pillantást az italra is, de úgy döntöttem ezt a kis parcellát már befejezem. Csak az újabb kérdésre pillantok fel, de immár huncut mosollyal.
- Csak nem csodálni szeretnél? - kérdezem viccelődve, és már dobom is le a pólót. Én élvezem, ha stírölnek a nők. Tisztában vagyok az adottságaimmal és cseppet sem vagyok eltelve magamtól. Nem reklámozom, mit tudok, vagy mit nem. Majd végül végzek is az egyik sorral. A napozóágyhoz sétálok és leülök a fűbe. Elemelem magam felé a poharat és jó alaposan belekortyolok.
- Olyan meleg van már most. Hol van a nyár még? - ez azért egyet jelent azzal is, hogy gyakran fogok lelátogatni szép kis partszakaszunkra. Ugyan nem olyan hatalmasak a hullámok errefelé, de elégedetten elszörfözök bármikor.
- Arra gondoltam talán a nyárra elhozhatnám a lányom hosszabb időre ide.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 6:13 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Tetszett neki a haverkám. Bólintok és elkezdem keresgetni a könyvet, az amerikai palacsintáról. Még is csak az kell egy ekkora embernek. Nina nem tudom, hogy mikor ér haza, de jó lenne már, ha haza esne.
- Menj csak, mindjárt viszem az ücsit is. – Mosolygok, majd elkezdem elmosni a tányért. És közben befejezem a szendvicsem, ami iszonyat finom, és jól esik a kavargó gyomromnak.  Ki megy én pedig az ablakból figyelem őt, ahogyan mozog. A kés, amit éppen mosok tök jól el is vágja az ábrándozásaim közben a kezemet.
- Francba!- Mondom halkan.  Ha nem lennék, ilyen bátortalan talán bevallanám neki az érzéseimet. De nem merem. Gyerek vagyok, biztos azt hiszi, és tuti nem érez így. Tuti, hogy nem. Közben készítem az üdítőt és már kész is. Kaját betömtem, ital kész van egy hatalmas kancsó, és egy műanyag pohár, hogy nehogy megint megvágja magát.
Ha már nem kell, a segítségem legalább szurkolok. Kiülök az ernyő alá. Meleg van, de még se olyan nagyon. A nap rám süt és a fehér bőrömnek most jó egy kis vitamin.
- Itt az ital. – Jelentem ki, majd lehuppanok a nyugágyra. Jaj, de szeretem ezt a csendet, de idegesít, hogy Ejnar még mindig viseli a Polóját.
- Ha meleged van, vedd ám le. – Mondom huncut vigyorral és felnyomom a napszemcsit, nehogy aztán meglássa a vágyat a szememben. Pedig mennyire nagyon szeretném őt.

























A hozzászólást Esther Rodrigez összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 24, 2015 7:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 5:09 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Bírom, amikor ilyen sejtelmesen méreget. Fogalmam sincs mi jár ilyenkor a buksijában, de egy biztos, hogy én nem fogom ezt így sem meg úgy sem kideríteni. Nem vagyok sem gondolatolvasó, sem manipuláló, hogy rávegyem, mondja el. De viccesnek találom. A tekintetén látom, hogy valamin tényleg agyal.
Felnevetek a megjegyzésén. Most már vigyorgós haverkám? Bár lehetne mondjuk nem csak haverkám. De annak kell örülni, ami van. Elgondolkodva pillantok le a tányérom tartalmára, ami közben pár falatot leszámítva teljesen kiürült.
- Legyen mondjuk palacsinta. - az nem nagy ördöngősség, igaz abból tényleg kell a mennyiség, különben sosem fogok jóllakni. Nem baj, majd segítek neki ha végeztem a kert felásásával.
- Megfelel így? - bekapom az utolsó pár falatot, végül csak felállok a tányérommal és a mosogatóhoz viszem.
- Akkor most befejezem a munkát. - tényleg neki kell állnom, mert sosem végzek. Még egy mosolyt megeresztek felé aztán kimegyek hátra a tűkolt fészerhez és kihozom az ásót. Jó ez a ruha, ami van rajtam, úgyis ki kell csak mosni. Oda sétálok a már beforgatott föld végéhez és nekiállok folytatni a sort.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 3:58 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Komisz vigyorán én is mosolyogni kezdek. Istenem, de édes. Azok a szeme ilyenkor csak jobban csillognak és én is jobban mosolygok. A magam 160 centimmel nem vagyok egy óriás, de még nőhetek. És persze a lábam is 36 méretben pompázik, ami nem egy egér csónak az övéhez képest.
Hát igen, ezek vagyunk mi az óriás és a törpe. Lehet, mások kinézetre azt mondanák, hogy nem illünk össze, de belsőleg sok mindenben hasonlítunk. Mind a ketten hirtelen haragúak vagyunk, és forrófejűek. Imádjuk a gyerekeket főleg a kis pöttömöt.
- Akkor azt is mond meg vigyorgós haverkám, hogy mi legyen. Mit ennél? – Mosolygok vissza rá. Kezdek én is éhes lenni, de nem kívánom, amit ő eszik. Megfordulok és vágok két szelet kenyeret majd sajt majonéz és felvágót kerül bele és az pedig a mikroba. Hirtelen meleg szenyó, de mindig szívesen fogyasztom.























Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 3:48 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Sok mindent át kellene gondolnom, mielőtt bármit is teszek. számot vetni az eddigi történésekről, mi a helyzet velem, mit tudok, vagy egyáltalán mit akarok? Vagy mit tehetek? Máskor, korábban már léptem volna. De úgy érzem ahhoz már megfontoltabb vagyok. És nekem a barátságunk is fontos. Fontosabb, mint marni egymást, csak mert barátja van. Ez nem én lennék, ha úgy csinálnám.
- Te bőven el fogsz férni. - komisz vigyor ül ki az arcomra, ahogy mondja, hogy már volt rosszabb eset is ennél. Egy ülés azért kényelmesebb, mint egy pad, pláne mert a kamion beltere fűtött, a pad éjszaka pedig hideg és könnyen meg lehet fázni.
Nekiállok enni inkább, ahogy korogni hallottam a gyomromat. Már piszok éhes voltam. Úgy helyezkedek, hogy Esthert is lássam. És közben nekiállok enni.
- Ha már így felajánlottad, akkor igen. - mosolyodok el végül. Szeretem, ha csinál valamit, mert elég finomakat készít. Az biztos, hogy a fickója jól járt vele.
- És mi lesz akkor a vacsi? - folytatom a téma boncolgatását, elhessegetve az iménti gondolatot. Normális mederbe kell terelni a mindennapokat, mint ha semmi sem történt volna. Az lesz a legjobb megoldás.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 3:29 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Látom, hogy zavarja. De így is a barátja vagyok. Így is az vagyok, aki egy idióta cserfes lány.
És tudja, hogy bármikor számíthat rám. Még, ha lenne, valakim se hanyagolnám el őt, mert nagyon fontos az életemben és tényleg szeretem. Persze szerelemből nem vagy nem tudom.  Talán mikor látom, hogy mennyire szereti azt a pöttöm kislányt talán, akkor, na, jó máskor is. Esther fejezd be! Állít le a tudatalattim, aki pontosan tudja, hogy ebből nem lesz semmi.
Megrázom a fejem ismételten, de most annyira nem mozognak a tincseim.
- Nem igazán volt hozzá szerencsém, de utca padhoz igen, szóval nem vagyok finnyás. Talán azért, mert a családom nem a jó család minta példánya. És talán azért értem meg ennyire Ejnart is. Apa 13 éves koromban részegeskedett, majd börtönbe került és persze az óta is ott van. Voltam én rúdtáncos is autószerelő is. Szóval nem vagyok egy tipikus lány.
Felnevetek, ahogyan meg kordul a gyomra.
- Kérsz még valamit? Este főzzek valamit? – Mondom mosolyogva. Imádok főzni, imádok jó háziasszony lenni. Szeretem, ha a nagynénim és Ejnard úgy eszik valamit, hogy csöndben vannak, hiszen az tuti jó lett. Szeretem a mi ksi pöttöm családunkat, még ha nem is vagyunk vérszerintiek.






















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 12:15 am
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Jó, az igaz, hogy a főnöke egy rendes fickó. Olyan, aki nem kizsigereli a munkásait és nem éhbérért dolgoztatja őket. Talán emiatt is nem látszik meg, hogy a részemről kissé kevéske a közös kassza tartalma. Cserébe pótolom ezzel vagy azzal a kilógásaimat, mint ahogy most is épp azt terveztem, hogy befejezem a kert felásását. Valahol nagyon letértem erről a szándékomról, de nem zavar különösebben. Estig még mindig van idő.
Az viszont meglep, hogy a kérdésemre azt válaszolja, ha nem tetszik neki, ez van... várjunk csak, most a pasijáról beszélt? Ahogy a mikró felé fordul, zavartan meg is rázom a fejem. Biztos csak azért is alapon mondta, ez azért jellemző rá. De ezt a megnyilvánulását nem értem, félretenné miattam? Jó, a barátok többnyire azért vannak és úgy működnek, hogy bármikor számíthassanak egymásra. De nem ilyen értelemben. Nyilván ha lenne valakim, akkor őt egy picit előrébb helyezném. De nincs senkim, mert az épp itt bíbelődik előttem a kajával. Ráadásul foglalt. Megmosolygom inkább csak a válaszát, ahogy kifejti.
- Az egyszer biztos. Sosem ér véget a téma. De akkor vihetnénk valami filmet is az útra, amikor a kocsi úgyis áll. Aludtál már kamionban? - nem egy kényelmes hely, bár a termetemből kiindulva nekem kissé nehézkes megfelelőre méretezett helyeket kialakítani. Aztán megérzem az étel illatát és egyszer csak kordul egy nagyot a gyomrom.
- Na jó, munka előtt eszek pár falatot. - visszasétálok az asztalhoz, közben elveszem tőle a tányért és már le is ülök az asztalhoz.
- Még nem tudom mikor indulok. De akkor majd szólok, ha megtudok valamit. - bosszant ez a dolog, hogy ennyire képlékeny munkalehetőségeim vannak.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Pént. Ápr. 24, 2015 12:02 am
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Megráztam a fejemet. Hajam csak úgy jobbra-balra szállt.
- Normális a főnök, le tudom vele rendezni. Bevetem a vonzerőmet és akkor mindenre rá tudom venni. – Mosolygok. Csak egy kedves szó elég a férfiaknak, hogy esetleg több pénzem vagy jobb helyem legyen az étteremben. És szívesen mennék érte. Bár tudom, hogy az anyjának nem tetszik, hogy jóban vagyok vele, de semmi köze mondjuk, ahogy ahhoz se, hogy apuci és én jóban vagyunk. Ő dobta ki ők döntettek úgy, hogy nem akarják. Én még hozzá is mentem volna.
Na, helyben vagyok. Megforgatom a szemem és kiveszem neki az ételt, mer már vadul pityeg a mikró.
- Én életem, ha nem tetszik, neki ez van.. – Mondom, majd megrántom a vállam. Látszik a latin vérem. Néha olyan tudok lenni, mint egy meggondolatlan állat, máskor meg még rosszabb.
- Komolyan mondtam, amit mondtam. Ha mész érte veled megyek és beszédes útitársad leszek. Tudod, hogy szeretek beszélni. – Hát igen, néha lyukat beszélek másokba, de ez van szeretek dumálni még, ha hülyeség is. Éhes vagyok, pörgök, ha álmos vagyok még jobban. De van, hogy napokig csak belógatok, na az ijesztő.




















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 11:49 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Noss... lássuk be igaza van abban, hogy akár szólhatnék is neki, amikor épp videózok. Valószínűleg csukott ajtón keresztül nagyon nem láthatja, hogy épp mit csinálok. De szeretek úgy videózni, hogy senki nem tátogat be. Olyankor érzem át igazán azt, hogy akármit mondok, teszek, az csak a lányomnak szól. Ha már sokszor nem is lehetek vele kettesben. Sokszor hiányzik és egyre többször gondolkodok azon, hogy valahova a közelébe kellene költöznöm. De nem vágyok már vissza Hollandiába. Őket pedig nem vehetem ide magamhoz. Patthelyzet. Mi, a szülei tökéletesen megvagyunk egymás nélkül, de abban teljesen biztos vagyok, hogy mindketten ugyanúgy ragaszkodunk a picúrhoz. Le sem tagadhatnám, annyira hasonlít rám. Szóval már rég megdőlt az az elmélet is, miszerint ki tudja kié lehet.
- Majd akkor legközelebb szólok. De... az előbb tényleg jól értettem, hogy azt mondtad eljönnél? Nem egy nap alatt érek oda... és neked állandó munkád van nem? - kérdezem egy kissé hitetlenkedve. Csak úgy otthagyna mindent? És ha kirúgják? Akkor már nem csak én leszek ilyen tengődő ember. Vicces lesz, majd egymást fogjuk taszigálni előre és előre. De csak gondolati szinten képzelem el. Ilyet persze nem engednék meg neki, bármilyen szívesen is jönne. A kötelesség az kötelesség.
- Vagy a barátod nem hiányolna? - kezdem érezni, hogy a gyomrom mint ha borsódzani kezdene csupán a gondolattól is. Gyűlölöm ezt a témát, a puszta tényét is, ez már valóssá vált előttem.














Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 11:20 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Nem vettem sértésnek, olyan kis viccesen próbáltam hozzá szólni, de ő erre megbökött. Valahogy még érdekes is, remélem mell bimbóm nem jön lázba és nem kezd ágaskodni ettől a közeli bökéstől.
Imádom, amikor játsza a nagy gyereket, olyan aranyos így magamhoz szorítanám.
Elkapja a kezem. Jaj ne. Itt a rózsaszín köd, amikor a pupillák kitágulnak, és úgy meredsz a másikra, mint az istenre.
- Fene. – Mondom, majd ajkamba harapok akarva akaratlanul is. Istenem bár enyém lenne az a száj, úgy habzsolnám, hogy levegőt se kapjon. Majd hirtelen az éles váltás a tündérkéről.
- Helyes szólj, megyek veled szívesen. – Mosolygok. Na, igen a gyermeki elme. Nem mondhatom, hogy rosszban vagyok apucival.
- Apuka nem szólt, hogy mikor skype-ol. – Vonom meg a vállam, majd vigyorgok. Ez nem sértés inkább egy kis piszkálódás.



















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 11:08 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Tudtam én, hogy magára fogja venni, hogy kinevetem! De nem véresen komolyan és nem sértetten. Állom a tekintetét, teljesen elfeledkezve az elmúlt napok történéseiről és egyre hamiskásabban mosolygok.
- Én? Egy percig sem. - játékosan megböködöm azért a mellkasát, épp gömbölyded mellei fölött, ahogy szoktam mindig is viccelődni. Hiányzik már a hülyéskedés, ahogy az is, hogy picit kötetlenebbül tudjunk elcsevegni. Mint például most. Most látom, hogy igazából én gerjesztettem a feszültséget, amit ő produkált bennem. Furcsa dolgokat tud kiváltani belőlem. De az tény, hogy ha bármire szüksége lenne, vagy bármit tehetnék érte, akkor megtenném. Akármilyen kockázat árán is.
Felemelem a karom, ahogy ütlegelni kezd, de már én is nevetek rajta. Aztán gondolva egyet két kezembe kapom az ökleit, és egy picit talán közelebb is húzom magam felé ezzel a mozdulattal.
- Megvagy. - húzom a szám pimasz vigyorra, de tekintetem közben le sem veszem az övéről. Témaváltás jön, aminek hatására mint ha az a pillanatnyi hatás kezdene megtörni. De csak az, hogy teljesen megigézett a tekintete. Most egy picit elgondolkodok.
- Hmm... a napokban terveztem elhozni valami külföldi fuvarral összekapcsolva. Biztosan fog majd örülni a babának, meg a ruhának is. Már kérdezett pár napja rólad, hogy hol vagy és te miért nem beszélsz vele. - mint ahogy én szoktam skype-on videózni. Az én kis dacos hercegnőm mindenre képes rákérdezni, még akkor is, ha az enyhén kínos. Talán a baba is tetszeni fog neki, bár attól függ milyen. Nem egy barbis kiscsaj, legfeljebb alvóbabái vannak. Már most látszik, hogy az én vérem. Igazi vagány kiscsaj, aki inkább ismerkedik a békákkal, ugrál a pocsolyában és verekszik a homokozóban. A teadélutánok csak akkor jöhetnek szóba, ha hajlandó vagyok Mackó úrral leülni egy asztalhoz.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 10:45 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Kinevetett. Szabályosan kinevetett engem! De gonosz, de mi az, hogy nem hisz bennem? Tényleg segítenék!
- Ne akard lebecsülni a Rodrigez nevet!- Mosolygok, és végre annyira nem kínos ez a beszélgetés. Valljam be neki, hogy nincs, senkim vagy mi legyen, talán akkor jobb lenen? De, akkor meg diótanának tartana, hogy miért teszem ezt vele. Meg akkor tuti gyerekesebb leszek. A legegyszerűbb, ha eljátszom, hogy szakítok a nem létező pasimmal. De lehet találnom, kell egy férfit, aki segít eljátszani nekem egy ilyen szerelmi szerepet. Na, jó azt azért nem a végén a pohár helyében a pasas feje lesz.
- Bokszolni is tudok. – Mondom, halál komoly fejjel majd elkezdem viccesen ütögetni a hatalmas karját. Majd felnevetek.
- Hát, ha neked az is jó. Sorine mikor jön legközelebb? Vettem neki egy babát, meg egy cuki ruhát. – Mosolygok fel. Imádom azt a kislányt. Mindig olyan csuda jó dolgokra képes és akármikor játszom bohóckodom vele. Kis göndör haja meg az őrületbe kerget, mert olyan cuki! Fura, de úgy nézek rá, mint ha a lányom lenne. Persze Ejnarnak soha nem mondtam.


















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 10:10 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Erre a válaszra nem számítok. De miért is nem? Hisz tulajdonképpen semmi nem változott közöttünk  a kijelentés óta. Legfeljebb én vettem zokon a dolgot. Büszkeség vagy sem, én ilyen vagyok. Néha nem tudom azonnal mérlegelni a helyzetet, csak ha már letisztult a kép előttem.
- A kezem? - kérdezek vissza értetlenül, bár inkább csak elismétlem a szavait. Lepillantok a tenyeremre. Eszembe jut mennyire felbőszített pusztán a gondolat is, hogy akadt Esthernek valami fickója. De úgy fest ez a hajó már elúszott...
Inkább töltök még egy pohárra valót a vízből és figyelem, ahogy melegíteni kezdi az ételt. Tényleg neki kellene állnom a munkának, már csak azért is, mivel egyre szótlanabbak lettünk. Máskor már rég megbeszéltük, hogy ki mit gondol a napról, erről vagy arról. Most kínosan észlelhető a csend. Ez indít el végül kifelé, már ha hagynák. A karom után kapnak, mire megtorpanok és kérdőn nézek a nőre. Majd a kérdését meghallva felnevetek.
- Segíteni? - kérdezem még mindig mosolyogva.
- Szeretnél ásni? Nem hiszem, hogy az neked való volna. - még mindig úgy nézek rá, mint aki keresi a választ, miben tudna segíteni. Szelid mosollyal, szeretetteljes tekintettel pillantok le rá.
- Ha néha kinézel rám, azzal már sokat segítettél.














Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 9:24 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Úgy rohantam le. Olyan pici vagyok, hogy néha félelmetes mellette, pedig neki van a legjobb és legnagyobb szíve, akit ismerek.
- Nem a pohár, csak a kezed is sebes lett és nem akarom, hogy bajod legyen. – Nézek mélyen igéző tekintetébe. Imádom a szemét, olyan csodás, mint a lelke. Talán nagyon belezúgtam nem tudom, de nem lehet ő az enyém, hogy is képzelhetem? Azért is kamuztam be, hogy van valakim, hogy ne higgye azt, hogy egy kislány vagyok. Hogy higgye, hogy valakim nekem is van.
- Nem. – Rázom meg a fejem, majd eszembe jut, hogy amit tegnap Nina csinált milyen finom volt és van még belőle. Nagynénim remek kajákat főz és fogtam a tényért, majd az ételt és betettem a mikróba.
- Várj!- Fogom meg a kezét, de ekkor valami furcsa görcs támad a hasamba és lehet még el is pirulok.
- Nem kell, hogy segítsek? – Kérdezem, majd lányos zavaromba a cipőmet nézem.

















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 7:13 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar



Nem kell noszogatnom, vagy utalnom rá, hogy kellene valami kaja. Hosszú alvás után azért igen csak megéhezik az ember és előttem még pár óra fizikai munka is vár. Aztán... fogalmam sincs, elkezdhetek megint állásokat böngészni. Lehet jobb lenne, ha keresnék valami alkalmi kamionos munkát Hollandiába, akkor még ingyen el is hozhatnám pár napra a gyereket. Egyre gyakrabban teszem ezt, amióta nincs annyira az anyjára szorulva. Már én is meg tudom etetni anélkül, hogy tápszert vagy anyatejet kellene szerválnom. Hogy az is milyen macerás volt... Most meg szinte rohan. Rohan és annyira kapkodja a lábait, hogy utol sem érem. Aztán már csak azért is lehagy, mert feladom nagy nevetés közben. Elképesztő a kiscsaj.
Elindulok Esther után nagyban gondolataimba mélyedve és csak akkor pillantok rá, amikor megszólal.
- Pótoltam a poharat. - dünnyögöm egykedvűen. Nem igazán van erről kedvem beszélni, főleg nem a miértjéről.
- Vagy valami mást szeretnél? - leérünk közben a konyhához, ahol én mindjárt a hűtőben kezdek bogarászni behűtött ásványvízért. Majd töltök is egy pohárba.
- Nézd, én sajnálom, ami történt. Nem állt szándékomban megrökönyödést okozni egyikőtöknek sem. - lehúzom az italt és végül csak leteszem a poharat a pultra. Egy ideig csak támasztom azt, aztán elindulok a hátsó kijárat felé.
Ha kellek, kint megtalálsz.















Vissza az elejére Go down











Esther Rodrigez
Esther Rodrigez
My heart is european

I am worker, sweetheart

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Zoey Deutch

Hozzászólások száma : 20

▽ Munkám : pincérnő

▽ Szexualitás : Heteró




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 7:01 pm
Tárgy - Re: Esther & Ejnar






   

To Ejnar
Ki mondatlan szavak



Kicsit kezdem bánni, hogy hazudtam a legjobb barátomnak. De gyereke vagyok, mit kellene tennem? Álljak elé, mondjam a szemébe, hogy FIGYU! Bejössz. Vagy, hogy gondoljam ezt. Nagynénim csak rázta a fejét, miközben a szilánkokat szedte össze. Neki nem kell mondanom, ismer már annyira, hogy tudja, hogy tetszik nekem. Talán féltékeny vagyok arra a nőre, aki a csodaszép lányának az anyja. Tudom, hogy semmi értelme annak lennem, mert semmi közük egymáshoz már csak a gyerek. De mindegy. Dios mió! Kopogtak én pedig a laptopomat néztem nagy gondolkodva.
- Nincs, de mit szeretnél? Főzök valamit. – Kiabálom ki, majd kinyitom az ajtót és megijedek, mert a mellkasát bámulom. Soha nem fogom megszokni, hogy ekkora ember ő.  Hangja nem volt éppen kellemes, olyan éreztem, hogy bántja valami.
- Persze csinálok, neki is állok. – És azzal a lendülettel elindultam le a lépcsőn ő pedig jött mögöttem. Ajh idegesít, hogy a levegőben van némi feszültség.
- Figyu, ami múltkor volt..izzé én..- Mit mondjak? Azt se tudom min akadt ki! Azon tuti nem, hogy pasim van. Neki én nem kellek gyereknek tart egy kislánynak. Hiszen gyerekes apuka, akinek saját élete van.
















Vissza az elejére Go down











Ejnar Thorvaldsen
Ejnar Thorvaldsen
My heart is european

I am collapsed.Problem?

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Jason Momoa

Hozzászólások száma : 12

▽ Munkám : Mikor mi

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Csüt. Ápr. 23, 2015 4:51 pm
Tárgy - Esther & Ejnar



Egyre kevésbé érzem magam megbecsülve, legyen szó akárhány munkahelyről is. Mindenhol a minimumot kapom, aztán szélnek eresztenek. De nem panaszkodom, mindig van mit végezni. Ha épp nem dolgozok, akkor segítek a ház körüli teendőkben. Mondjuk kertet ásni, szerelni vagy hasonló. De mostanság ott sem értem magam hasznosnak. Valahogy kibillentem az egyensúlyomból, amióta azon kattog az agyam, hogy mégis mennyi az esélyem. Egyértelmű,  semennyi. Most pasizott be, ugyan miért akarna pont egy gyerekes fószert. Most a szobámban lopom a napot. Nemrég ébredtem fel, túl vagyok a legutóbbi műszakon. Délutánra jár már, biztos mindenki idehaza van. Nekem pedig be kellene fejeznem a kert felásását. Kis lustálkodás után végül erőt veszek magamon és átkopogok a majdnem szomszédos szobába.
- Kimegyek befejezem a munkát a kertben. Van valami harapnivaló? - se köszönés se egy kis mosoly. Nincs humorom most jópofizni is.
- Meg talán valamikor hozhatnál ki olyan innivalót, mint a múltkor.  - az tényleg finom volt. A saját specialitása. De fogalmam sincs mi az. Az italról eszembe jut a legutóbbi incidens, amikor összetörtem a poharat. Tegnap még a tenyeremen volt a kötés, ugyanis egy kissé az üveg megvágta azt. De nem foglalkozok én ezzel most, tegnap sem érdekelt, hogy bepiszkítom. Kitisztogatom fertőtlenítővel, aztán jó lesz az úgy.














Vissza az elejére Go down











Ajánlott tartalom
My heart is european


SOLDIER OF LOVE





Esther & Ejnar Empty
Témanyitás





Tárgy - Re: Esther & Ejnar


















Vissza az elejére Go down

Esther & Ejnar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: . :: lakások :: Kislakásunk-