Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Anonymous
Vendég
My heart is european

Vendég

SOLDIER OF LOVE





Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway Empty
Témanyitás





Pént. Márc. 27, 2015 8:39 pm
Tárgy - Re: Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway





Gratulálok, Elfogadva.



Üdv az oldalon Felség! Nem kis dolog egy ország uralkodójának lenni, főleg ha úgy érzed nem készültél fel rá, de én azért szurkolok neked, hogy minden jól menjen. Szerintem a play by tökéletes választás volt ehhez a karakterhez. Hát akkor jó játékot neked! Smile

Ne felejts el foglalózni.
















Vissza az elejére Go down











Halstein Glücksburg
Halstein Glücksburg
My heart is european

I'm a member of theroyal family

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ♔ Benedict Cumberbatch ♔

Hozzászólások száma : 14

▽ Munkám : ♔ King of Norway ♔

▽ Szexualitás : ♔ Hetero ♔




Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway Empty
Témanyitás





Pént. Márc. 27, 2015 7:16 pm
Tárgy - Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway





Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway Tumblr_inline_mscnalJubd1qz4rgp

Halstein Sverre Olav Glücksburg

Alt for Norge


33HeteroNorvégOslo, Norvégia1982.02.06. Uralkodó

Életem lapjai


Az ablaknál állva, gyakorolva a távolba nézés nemes sportját fújom ki az orromon a cigarettám füstjét. Fél évvel ezelőtt még nem gondoltam volna, hogy itt fogok állni és olyan dolgokon agyalni, hogy mit is jelent pontosan ez a Norges Konge, mi is az én kapcsolatom a norvég néppel. Miért nyúznak annyit a Királyi Tanácsban mindenféle dolgok miatt. Norvégiában a király tartozik a néphez, nem fordítva. Idióta bátyám, egyszer belerúgok majd a sírjába. Egy éve autóbalesetben vesztette életét, aztán féléve apám kapott stroke-ot és nem élte túl az oxigénhiányt.

Persze ki örökölte a trónt...? Hát persze, hogy az aki a legkevésbé sem volt erre az egészre lelkileg felkészítve. Az Antarktiszon fogadott a hír, mivel az egész családból nekem és az öcsémnek adtak nagyobb mozgásteret. Így lehet egy politológus-baleseti sebész a király! Ki is "száműztem" magam a jégmezőre egy évre, hogy ne otthon kelljen hallgatnom a cécót. De nem úsztam meg...

Mögöttem a testőröm és az egyik képviselő cirkuszolnak azon, hogy miért akarok annyi pénzt adni még kórházfejlesztésre, mikor így is eléggé a csúcson vagyunk. Az ingyenes alapellátás bővítése szerintem alap dolog, de sokan nem értenek velem egyet. Én a néphez tartozom, nem pedig a nép hozzám.
Sarkon fordulok és úgy pillantok szúrósan a képviselőre, aki mintha hirtelen összement volna tíz centit. Vagy csak én súrolom még mindig felülről a százkilencven centit...
- Az egészségügyi reformokat nem tudom milyen agyhelyhiányos képes mégis megkérdőjelezni. Van rá keret bőven, vonzerőt jelentene az ország számára, nem beszélve arról, hogy ha jól emlékszem két hónapja hisztizett azon, hogy a fia eltörte a lábát síelés közben és micsoda számlát kapott. Egyéb ellenvetés, Dahl képviselő úr? - szegem fel az állam a mondókám végére, amire a pasas csak nyikkan egyet, meghajol és úgy menekül előlem, hogy porcsíkot húz maga után. Felnevetnék, de valaki kedélyesen a vállamra teszi a kezét.

Anyám. Megviselték a történtek, de erős nő. Most is mosolyogva néz rám. Tuti látta az előbbi jelenetet.
- Felség, az épületben tilos a dohányzás... - szid le a maga módján, amire el is nyomom a hamutálban a csikket. - Valamint holnap érkezik egy kisasszony hozzánk látogatóba Skóciából. Nemes. Remélem nem kell többet mondanom.
Belém szorul a szusz is. Európa legtöbb királyi családjának tagjai unokatestvéreim vagy így vagy úgy, Isten tudja hány ágon. Honnan a bánatos picsából tud mégis előhúzni jó anyám rangos nőt, akihez nem köt vér?!

Heart of Europe.



Kongesangen  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Halstein Glücksburg ♔ The King of Norway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Halstein & Dana
» The Game is On - Maisie & Halstein
» Dana Glücksburg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Királyi család-