Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Marco Dominguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Marco Dominguez Empty
Témanyitás





Hétf. Május 04, 2015 8:11 pm
Tárgy - Re: Marco Dominguez





Gratulálok, Elfogadva.




Nagyon örülök, hogy el kelt Marco.
Úgy érzem a ti kettőtök kapcsolatából olyan remek játékok születhetnek, amiről álmodni se mernék.
Nagyon szép, letisztult a fogalmazásod. Nem bonyolítottad túl. Izgalmas volt végig pörgetnem a szememet a sorok között. Remélem a legjobbakat az ifjú gerléimnek!

Remélem hamarosan játékba kezdetek és olvashatom a tündér mesét. :3
Foglalni már nem is kell, hiszen le vagy. Futás keresd fel szerelmedet ^^

















Vissza az elejére Go down











Anonymous
Vendég
My heart is european

Vendég

SOLDIER OF LOVE





Marco Dominguez Empty
Témanyitás





Hétf. Május 04, 2015 4:39 pm
Tárgy - Marco Dominguez



Heart of Europe
25
Királyi herceg
Spanyol
Ed Westwick
Marco Juan Pablo Dominguez


Jellemezd a karakteredet 5 jelzővel, vagy pár mondattal:

"A fiam egy nap Spanyolország uralkodóvá fog válni. Mi mindent megteszünk annak érdekében, hogy az ország egy újabb felelősségteljes, becsületes és bátor királyt kapjon. Neveltetését kiskorától fogva a legnevesebb tanítók végzik. Spanyolország örököse a lehető legjobb úton halad." /Spanyolország királya/

"Nem értem, miért van ez a felfordulás körülötte. Ő is csak egy átlagos srác, aki mellesleg még mindig tartozik nekem hetven dollárral. Marco, nem felejtettem el!" /Aakesh indiai herceg, Marco Dominguez volt egyetemi csoporttársa/

"A királyi herceg talpig becsületes férfi, mindig pontos. Sosem késik. Kiskorában is betartotta az összes szabályt, sosem követett el semmi csintalanságot. Hálát mondhatunk, hogy ilyen örököse van Spanyolországnak." /Alise, Marco Dominguez első dajkája/

"Még sosem láttam az öltönye nélkül. Pedig nekem aztán elhihetik, minden hírt elolvasok róla. Tudták, hogy gyerekkorában nem akart megtanulni úszni, mert sokáig félt a mély víztől? Na és ezt hallgassák, egyszer rám kacsintott, hát nem csodás?!" /Sarah Roberts, amerikai turista/

"Egyszer láttam, ahogy a májusi csúcstalálkozón ásított. Ha ez nem a neveletlenség jele, akkor mi más? Nem kellene minden örököst atyaúristenként kezelni. Senki sem kíváncsi rájuk! Rá meg aztán főleg nem. Hogy főne meg az öltönyeiben!" /Névtelen kommentelő egy spanyol online újság cikke alatt/





Jellemezd a szerelmi kapcsolatod, ha van olyan:

"Marco Dominguez királyi herceg nem kíván nyilatkozni a szerelmi életével kapcsolatos kérdésekről. Ezennel kérem a tisztelt újságírókat, tartsák tiszteletben a trónörökös kérését." /Sajtóközlemény a királyi udvarból/

"Biztos, van valakije. Ki ne akarna összejönni egy herceggel? Ha esetleg meg van a telefonszáma..." /Julene Ramirez, spanyol állampolgár/

"Szerintem forró, mint a kályha. Már ha értitek... #Marco #Spain" /@felixsixx nevű felhasználó tweetje/

"Ha ő valamit komolyan gondolt, akkor azt komolyan is gondolt. Nem csélcsap, mindig hűséges. Nem is értem az embereket. A róla szóló hírek mind alaptalan pletykákon alapulnak." /Abderus görög nemes, Marco Dominguez volt egyetemi szobatársa/





Jellemezd a családdal való viszonyod:

"A királyi család meghitt hetet töltött nyári rezidenciájukon, ahol szűkebb családi körben megünnepelték a trónörökös ifjú tizenötödik születésnapját. Az udvar sajtófelelőse megerősítette, Marco királyi herceg még a héten látogatást tervez a közeli nyilvános gimnáziumba, ahol édesanyjával ajándékcsomagokat oszt szét a szintén tizenöt éves gyerekek között." /tíz évvel ezelőtti spanyol újságcikk/

"Édesapja kívánságára Marco hazatér nagyanyja születésnapjára, hogy családi körben ünnepelhessenek. Ilyen egy szófogadó gyermek." /spanyol napilap/

"A hétvégi színházi premierre látogatott el a király, a királyné és fiuk. Laura hercegnő nem volt jelen az előadáson. A család végigülte a több órás darabot, majd az összes színésszel kezet fogtak. A premier utáni fogadáson megjelent a király édesanyja, aki mellett végig ott volt az ifjú herceg. Meg nem erősített források szerint Marco herceg karját nyújtva segített az öreg királynénak a járásban. Több meghívott is megjegyezte, látszik, minden rendben van a királyi család háza tájékán." /spanyol online lap/


Az userre vonatkozó kérdéseket nem vagy köteles kitölteni!



User neve: -



User kora: 19



Mióta játszol?
Nagyjából 4,5 éve



Multik: -



Karaktered keresett canon vagy saját?
Canon



Mi vonzott a karakteredben, vagy honnan az ötlet?
Mindig szerettem volna egy királyi sarjat kipróbálni. Most itt a tökéletes lehetőség. (:



Csak egyszer. Csak egyszer az életben szeretnék arra ébredni, hogy kivet az ágy. Hogy nem az egyik szobalány húzza szét galád módon a súlyos függönyt, hogy aztán undorítóan csivitelő hangon a napi teendőimre emlékeztessen. Csak egyszer szeretném én ezt. Olyan nagy kérés?
- Királyi herceg, ma érkezik egy hetes látogatására a pápa. Édesapja meghagyta nekem, hogy nyomatékosan emlékeztessem önt a kötelességére- tárja szélesre az ablakot Maria, a szobalány.
Hagyat fekve szuggerálom a plafon. Most szakadj rám, most! Azonban a tervező masszívra építtette a palotát. Így a segélykiáltásom süket fülekre talál.
- Tisztában vagyok a feladataimmal!- nézek szúrósan a lányra. Apám volt olyan kegyes, hogy az elmúlt két hónapban naponta emlékeztetett az elkövetkezendő mozgalmas hét minden egyes percére. Ha pisztolyt szegeznének rám, játszva visszamondom az egész heti programot.
- Szóljon apámnak, beszélni akarok vele- adom ki az utasítást, majd mikor Maria eltűnik a hálószobámból, visszazuhanok a párnák közé.
Ma érkezik a pápa, holnap közös iskolalátogatások, szerdán templom szentelés, csütörtökön mozipremier, pénteken anyám alapítványi estje. Szombaton a német külügy egyik embere látogatja meg apámat. Vasárnap mise a pápával. Majd ismét hétfő és kezdődik a mókuskerék előröl. Hazudnék, ha azt mondanám, teher a számomra. Élvezem, szeretek emberekkel foglalkozni és ha tehetem rajtuk segíteni. Ezért tanultam három éves koromtól kezdve. Viszont lehetetlen mindenkinek és mindennek megfelelni.
Felöltözöm, megkötöm a nyakkendőmet. Egy kép esik le a földre. Chloë. Drága Chloë... Hacsak rá gondolok, tanácstalan vagyok. Eszem tudná, mi lenne a helyes. Folyamatosan zúgja a fülembe. Azonban a szív... A szív mást akar. Sikolt, ellenkezik, hátráltat. Betölti a gondolataimat, nem enged másra fókuszálni, nem enged el. A rabságában tart, noha nem kedvez egyikünknek sem. Tisztában vagyok vele, hogy nem csörgedezik nemes vér az ereiben. Számtalanszor végignézettem a családfáját, hátha van egy elfeledett rokon, aki megfelelne az elvárásoknak. Istennek, más elképzelése van. Nem akarja ezt a szerelmet ilyen könnyedén tálcán átnyújtani nekünk. Valamit ki kell találnunk, mert ez mindkettőnket felemészt.
- Jó reggelt, fiam!- üdvözöl a dolgozó szobájába lépve apám.- Remélem, nem feledkeztél meg Ferenc pápáról! Nem szeretném, ha előnytelen képet festenél a családunkról.
- Természetesen nem- jegyzem meg gyorsan, nehogy végig kelljen ismét hallgatnom a "roppantul érdekfeszítő"  programbeosztást.
Hellyel kínálom magam, majd mikor elhelyezkedek elgondolkozva nézek apámra. Vajon hogy kellene megfognom ezt az ügyet? Egyáltalán illendő nekem ilyesmivel előhozakodnom? Hiszen a húgom nem csinált semmi törvénybe ütközőt, csak éli a szokásos léha életét. Az, hogy pár illetlen kép terjeng róla az interneten, nem bánt még senkit. Amit ugyan nem engedhetne meg magának, de másodszülöttként kevesebb reflektorfényt kap.
- Miről szerettél volna velem beszélni?- néz rám türelmetlenül apám. Izgatottan fészkelődik a fotelben, hiszen pár óra és megérkezik az egyház feje.
- Semmi. Semmi lényegesről- legyintek.- A keddi programbeosztás nem volt teljesen tiszta, de még a szobában átnéztem. Már minden világos.
A kezem már a kilincsen. Chloë-ról majd később.  
THANKS TO LOUIS AT ATF!















Vissza az elejére Go down

Marco Dominguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marco Dominguez
» Marina & Marco
» Laura Celia Dominguez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Királyi család-