Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Laura Celia Dominguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Laura Celia Dominguez Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 16, 2015 6:34 pm
Tárgy - Re: Laura Celia Dominguez





Gratulálok, Elfogadva.




Eres muy buen! Placer de leer..Gracias :3


Hát ez kész! xD Tele van az internet a fenekemmel jaj ne XD Szép popó, hiszen nagyon csodás avatáralanyod van.
Tetszett az írás módod, nagyon érdekesen elmesélted magad. Nagyon tetszett egyszerűen élmény volt téged olvasnom. Szeretem az ilyen olvasó megragadó írásokat. Remek lesz ez olvasni foglak. :3
Természetesen elfogadtalak, futás foglalni. Wink
















Vissza az elejére Go down











Laura Dominguez
Laura Dominguez
My heart is european

I'm a member of theroyal family

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : blanca suárez.

Hozzászólások száma : 3

▽ Munkám : hercegnősködés.

▽ Szexualitás : ki tudja?




Laura Celia Dominguez Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 15, 2015 6:01 pm
Tárgy - Laura Celia Dominguez





Laura Celia Dominguez Tumblr_mfmlorGYDy1qc5ccjo1_r1_500

Laura Celia Dominguez

No esperes nada de nadie. Espera todo te ti.


19Hetero(?!)SpanyolMadrid1996.06.11 Hercegnő

Életem lapjai


Fura dolog, hogy be kell mutatkoznom, mert általában ismernek engem. Legalábbis azt hiszik. Én vad vagyok, lázadó, tele van az internet a seggemmel, az emberek elítélnek engem. Egy hercegnőnek? Ilyet? Hát nem fegyelmezik meg? Szinte hallom a sok duruzsolást. Ami engem illett jól megvagyok, köszi. A bátyám lesz egy nap az uralkodó, most pedig az apám az, mindannyian Madridban élünk, csak Spanyolországban nyolc kastélyunk, nyári rezidenciánk van, bár én általában külföldön vagyok. Szeretek utazni, mást nagyon nem is tehetek, mert tanulni nem akarok. Nem tudós géneket örököltem, nem való az nekem, inkább járom a világot, mindenhol csinálok egy selfie-t, aztán iszok rá pár martinit. Ez vagyok én. Nem fogtok tudni fegyelmezni, mert ilyen lettem. Bár azt hittem, hogy a bátyám teljes ellentéte vagyok, amióta lencsevégre kapták azzal a francia csajjal nagyon büszke vagyok rá, tényleg rokonok vagyunk. Azt kérdezitek cigizek-e? Hát igen, cigizgetek itt-ott, ahol csak akarok. Okoztam pár durva dolgot a spanyol udvarnak, de azt hiszem az emberek szeretnek. Ugyanúgy tömeg van, ha valahol megjelennek, és szeretnének a közelembe férkőzni egy kép erejéig. Úgy gondolom ők annyira nem ítélnek el, mint a külföldiek, bár még semmi negatív élményem nincs. Anya ordított egy picit, aztán megnyugodott, és ő is bedobta a saját esti piáját. Apa nem szokott mérges lenni, inkább csak csalódik bennem. Fiatal vagyok még, szokta mondani, majd megtanulom amit kell. Én nem az a habos-babos hercegnő vagyok. Azt csinálok, amit akarok, nem fogja nekem senki se megmondani, hogy mit csináljak. Politikai konfliktust úgysem okozok soha, akkor miért baj, ha bulizok és utazok? Apropó, a legnevesebb divattervezők mindig versenyeznek azért, hogy az ő ruháikban jelenjek meg. Most is azért vagyok Párizsban, mert jöttem a divathétre. Valami mást esetleg? Nem szoktam interjúkat adni. Szeretek elérhetetlennek tűnni.    

.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Laura Celia Dominguez

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marco Dominguez
» Marco Dominguez

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Királyi család-