Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Alexis Freya Gibson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Alexis Freya Gibson Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 23, 2015 1:56 pm
Tárgy - Re: Alexis Freya Gibson





Gratulálok, Elfogadva.



Hellóóóókaaa. Szeretem a pofid, nagyon csini. És azt is szeretem, ahogyan megoldottad a karakterlapod. Nagyon ötletes és bőven megtudunk mindent rólad, amit szeretnék. De vigyázz lehetséges, hogy oldalunk újsága most rád fog vadászni
Írtam egy pmet, de el vagy fogadva teljes mértékben. Gratulálok foglalj avit. Razz
















Vissza az elejére Go down











Alexis Freya Gibson
Alexis Freya Gibson
My heart is european

I am inactive

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Emma Stone

Hozzászólások száma : 8

▽ Munkám : Zenész, újabban modellkedik is

▽ Szexualitás : Biszexuális




Alexis Freya Gibson Empty
Témanyitás





Hétf. Márc. 23, 2015 3:00 am
Tárgy - Alexis Freya Gibson





Alexis Freya Gibson Tumblr_macrrl6l7C1rwktko

Alexis Freya Gibson

A zene az érzelem matematikája, a matematika az értelem zenéje.


19BiszexuálisFrancia - SkótGlasgow1995. 11. 11. Média

Életem lapjai

Mesélj kicsit az indulásodról!
Arról hogyan kezdődött? Számomra kifejezetten vicces történet! Már kisgyerekként tanultam táncolni, illetve a szüleim beírattak zongora tanárhoz, azonben ezt sokáig kényszernek éreztem. Tizenegy éves lehettem, amikor nagyon szerelemes lettem egy fiúba. Idősebb volt, menő és rock bandában játszott. Akkor találtam ki, hogy én a zenén keresztül fogok bevágódni nála. Dobolni kezdtem, mert úgy gondoltam, milyen menő, ha egy lány dobol! Mondanom sem kell, soha nem lett közöttünk semmi, azonban megtanultam a dob és a zongora mellett még gitározni is. A szenvedélyem lett a zene! Az énekesünk kilépett az együttesből, amiben játszottam. Akkor merült fel bennem, hogy talán nem csak a zuhanyrózsámnak kellene énekelnem. Hát frontember lettem. Az események gyorsan következtek egymás után! A banda sajnos összeférhetetlenség miatt később mégiscsak feloszlott, de én nem akartam abbahagyni. Tizenhét voltam, mikor jelentkeztem egy francia tehetségkutatóba, ahol végül harmadik helyen végeztem. Így kezdődött minden.

A családod hogyan fogadta a hirtelen hírnevet?
Édesanyám sajnos évekkel ezelőtt elhunyt. Ez… kicsit nehéz téma számomra. Apukám kicsit nehezen fogadta, hogy ilyen hamar kirepülök itthonról, ha azt vesszük, hogy továbbtanulás helyett a munkát választottam. Középiskolában matematika versenyeket nyertem és apa mindig azt szerette volna, ha továbbtanulok ebben az irányba. Talán mérnöknek akart volna. Büszke rám és támogat, s talán ha mégse sikerül ebben érvényesülnöm, visszaülök az iskolapadba. Az érettségim jól sikerült!

Mit tervezel a közeljövőben?
Franciaországban már sikerült kisebb hírnevet szereznem, s nemrég egy fotózáson is részt vettem, amit nagyon élveztem! Most egy felkérés kapcsán Angliába utazom, s ha minden jól megy, akkor egy darabig ott is maradok, aztán még meglátjuk. Szeretnék kiadni egy angol kislemezt a közeljövőben, de ez még sok mindenen múlik, például az akcentusomon… Tényleg annyira felismerhetően skót az akcentusom? Bár az se tehetett jót neki, hogy több mint 10 éve franciaországba költöztünk…

Mesélnél a szerelmi életedről is?
Az igaz szerelmem a zene! Az elmúlt időben annyira igyekeztem megalapozni a jövőm a szakmában, hogy nem nagyon volt időm kapcsolatra, de ami késik, nem múlik…

Végezetül mondanál még valamit az olvasóknak?
Szeretném megköszönni mindenkinek a támogatást és üzenem, hogy ne féljenek megvalósítani az álmaikat. Lehet, hogy közhely, de hát… én is éppen ezen ügyeskedem!

Pár dolog, amiket nem mindenki tud róla:
Dohányzik, bár csak néha. Nem veti meg se az alkoholt, se egyéb élvezeteket, de nem viszi túlzásba, igyekszik botránymentes maradni. Szeplőit alapozóval és púderrel fedi el. Eredeti hajszíne a vörös, de néha barnára festeti. Hatalmas gyűjteménye van körömlakkokból és szoknyákból. Makacs, nagyszájú, piszkálódós, kicsit néha pofátlan, de általában nem viszi túlzásba. Szeret viccelődni és bulizni. Egy ideje rájött, hogy mindkét nemhez vonzódik, de ezt nem hangoztatja. Három kisebb tetoválása van. Anyukája skót, míg apukája francia. Kilenc éves volt, mikor Párizsba költöztek. Első barátjával a szakítás után jobb kapcsolatba kerültek, mint mikor együtt voltak. Azóta legjobb barátok.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Alexis Freya Gibson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Média-