Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Maisie Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Anonymous
Vendég
My heart is european

Vendég

SOLDIER OF LOVE





Maisie Campbell Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 29, 2015 6:34 pm
Tárgy - Re: Maisie Campbell





Gratulálok, Elfogadva.



Isten hozott köreinkben kedves Maisie. Smile

Milyen különleges neved van, illik az egész lényedhez.
Kimondottan szórakoztató volt olvasnom a lapodat, néhány résznél jót is mosolyogtam főleg mikor elképzeltem, ahogyan disznóvicceket mesélsz a Királynőnek.
Nem húznám tovább a drága idődet, a géped hamarosan megérkezik Norvégia gyönyörű országába, és csak irigykedni tudok, hogy elmentél oda.
Kérlek foglalj le nekem egy jegyet, beszéld meg a jövendőbeli uraddal a látogatásomat. Viszek neked egy kis hazai terméket, skót whisky-t meg képregényt.
Foglald le az arcodat, és mutasd meg milyen fából faragtak! Jó játékot. Smile
















Vissza az elejére Go down











Maisie Campbell
Maisie Campbell
My heart is european

My blood is blue. I am Madam

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Karen Gillan

Hozzászólások száma : 2

▽ Szexualitás : str8




Maisie Campbell Empty
Témanyitás





Szomb. Márc. 28, 2015 12:43 am
Tárgy - Maisie Campbell





Maisie Campbell Large

Maisie Deoiridh Campbell

Rövid idézet


30heteroskótFort William, Skócia1984.11.04. nemes

Életem lapjai


A helyzet az, hogy normális, ép elméjű embert biztosan nem venne rá se isten, se varázsló, hogy költözzön Norvégiába. Főleg nem Skóciából. Itt áprilisban még könnyedén előfordul, hogy esik a hó, ha kinézek a Fort William-i birtokunk ablakán, ködös, hűs, fehér tájat, hegyeket látok magam előtt. Mindez nem volt elég, úgy tűnik. A szüleim talán hibernálni kívánnak engem a zord Skandináviában.


Ez ez egész is mindössze egy levéllel kezdődött. Én éltem a mindennapi életem, csöppet sem törődve azzal, hogy büfögni vagy fingani illik-e az etikett szerint vagy nem. Jobbára egyedül voltam a kastélynak mondható házunkban, a szüleim jobban szeretnek utazgatni a királyságok között, tárgyalni a többi nemessel, szerződéseket kötni, elherdálni a családi örökséget partikon és kaszinókban. Amikor is hazaérkeztek. (De minek?) Úgy tűnt, megelégelték az én életstílusomat, azt, hogy farmerban és flanelingben mászkálok, néha még a bugyit és a melltartót is nélkülözve, emellett pedig egy képregényboltban dolgozom annak ellenére, hogy hamarosan harminc leszek és diplomát is szereztem a St. Andrews-i egyetemen nemzetközi tanulmányokból illetve politológiából. Utáltak velem megjelenni bárhol is, mert folyton valamit elszúrtam, valamit nem szabályszerűen végeztem, disznó vicceket meséltem a többi befolyásos ember társaságában, és hát, folyton csak szabadkozniuk kellett miattam, kifogásokat keresni, amiért nem mentem el ennek vagy annak a születésnapi zsúrjára, vagy amiért még mindig szingliként élek.


Valamiféle levélre hivatkoztak, amiről gőzöm sem volt. A postát általában ott is hagyom, ahová bedobják, a számlákat úgy is az alkalmazottak intézik, nekem pedig, valószínűleg egyedül ebben a világban, még mindig nem sikerült bankszámlát nyitnom, így a fizetést is készpénzben kaptam eddig. Bár, nevetségesen keveset, de nem is volt rá szükség soha. A családi kassza igencsak bőséges volt. A hangsúly persze, a múlt időn van. A szüleim utazgatásai, az egyre rosszabb befektetések, a szerencsejátékhoz fűződő szerelmük megtette a hatását. Így minden mentsváruk az a nyamvadt levél volt.


Kapóra jött nekik egy hasonlóan elkeseredett család, akik a fiuknak próbálnak nejet keríteni. Így valamiféle egyezséget köthettek, már amennyire a kétségbeesett rimánkodásukból le tudtam szűrni, miszerint én önként és dalolva vonulok oltár elé a csávóval, így nekik nem kell szégyenkezniük miatta, a mi családunk pedig némi pénzhez jut ismét, és nem kerül a süllyesztőbe a Campbell név minden birtokával együtt. Kedves tőlük, igazán. Főleg, hogy még egy - szerintük - pöpec állást is tudtak nekem keríteni Norvégiában.


A levelet a norvég királyi család küldte. Nekem címezték. Már csak a repülőn tudtam elolvasni, és sajnos hiába kiabáltam, hogy fordítsák vissza a gépet, már nem tehettem semmit az ellen, hogy, amint leszállok az országban, oktatási tanácsadó és a jelenlegi király potenciális feleségjelöltje váljon belőlem. Hogy van norvégül az, hogy basszus?





.

Heart of Europe.



ZENE AMI INSPIRÁL  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Maisie Campbell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Game is On - Maisie & Halstein

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Lordok&Madamok-