Üdvözöllek európa szívében kedves utazó!


 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Megosztás

Edward de Vere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down











Sophia Blake
Sophia Blake
My heart is european

I am rich honey

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : ღ Sophia Bush

Hozzászólások száma : 296

▽ Munkám : ღ Stylist, divat tervező

▽ Szexualitás : ღ Heteró




Edward de Vere Empty
Témanyitás





Vas. Márc. 22, 2015 6:47 pm
Tárgy - Re: Edward de Vere





Gratulálok, Elfogadva.



Végre valaki kihasználja ezt a rangot is. Nagyon örülök, hogy elfogadhatlak. Csodás írás volt, köszönöm neked. Nem tudok hibát mutatni. Örülök, hogy leleményesség az emberekben meg van.
Egy pm-mel még felkereslek téged és aztán nyomás a játék tér Very Happy
















Vissza az elejére Go down











Edward de Vere
Edward de Vere
My heart is european

I am politician

SOLDIER OF LOVE


▽ karakterem arca : Gaspard Ulliel

Hozzászólások száma : 18

▽ Munkám : Politikus/ Liberális Demokrata Párt

▽ Szexualitás : Heteroszexuális




Edward de Vere Empty
Témanyitás





Szomb. Márc. 21, 2015 4:49 pm
Tárgy - Edward de Vere





Edward de Vere Tumblr_njchnwzmAv1r79dm6o9_500

Edward Perselus de Vere

"Jól jársz, ne félj, minden ígéretemmel,
én meg nem rövidítelek."


28HeteroszexuálisBritUK, Oxford1986. 01. 15. Politikus

Életem lapjai


Az idő vasfoga által csiszolva, hosszú évszázadokon át fémjelezte dicső családomat, Oxford grófjait a nemesi címerünket díszítő vadkan. Családom ma is rendkívül büszke mélyre nyúló gyökereire; nevemet is egy méltán híres ősömről kaptam, a sokoldalú, nagy műveltségű Edward de Vere-ről. Egypáran úgy tartják, az ő lúdpennája nyomán születtek azok a világhírű drámák, amiket Shakespeare keze munkájának tulajdonítunk. De ez nem is lényeges, csupán azok köszörülik rajta nyelvüket, akik úgy vélik, családom idegen tollakkal kíván ékeskedni. Ez azonban téves felfogás, hiszen tagadhatatlan dicső múltunk, és cáfolhatatlan a tény, hogy nagy államférfiakkal és tudósokkal gazdagítottuk szeretett hazánkat. Szavaimat alátámaszthatnám-e ékesszólóbb bizonyítékkal, mint hogy magam is politikai pályára léptem és hazám javát igyekszem szolgálni, mióta kiváló eredményekkel és kitüntetések sorával befejeztem tanulmányaimat?
Pályám felfelé ívelő, származásom ellenére becsületesen végigjártam a lépcsőfokokat, melyek úgy vélem, a csúcsra vezetnek. Nem rejtegetem, célom, hogy a jövőben elfoglalhassam az Egyesült Királyság miniszterelnöki székét. Politikai irányultságomat tekintve a liberálisok pártját erősítem, nézeteim természetesen a haladást támogatják, miközben megőrizni kívánom hazám gazdag hagyományait. Szívből mondom: „Isten óvd a királynőt!”. Nem is tehetnék másképp, végtére is én segítettem hatalomra az ifjú uralkodónőt.
Oh, igen, a tiszteletreméltó államférfi, a megnyerő modorú gavallér mögött – nem meglepő módon - az üzletember áll. Ez sikerem és szárnyaló karrierem kulcsa, másképpen nem vihettem volna ilyen sokra. Nem vezérel gonosz szándék, csupán érdekeim szavának engedelmeskedem, és ha úgy kívánja a helyzet, félreteszem az általam oly nagyra értékelt erkölcsi irányelveket.
Szemrebbenés nélkül tapostam el vetélytársaimat, az eszközök közt nem válogatva állítottam félre ellenfeleimet, kegyes hazugságokkal, hamis ígéretekkel tettem szert hűséges támogatóimra. Adócsalásokkal biztosítottam anyagi helyzetemet. Meggyilkoltattam az idős királynőt és az ágyamba csaltam az újat.  
Elítélsz? Szíved joga; csupán egy kérdésemre felelj őszintén. Ha választhatnál a világbéke és Bill Gates vagyona között, ugye tovább folyna az Iszlám Állam terjeszkedése?

Heart of Europe.



POISON  


code by ORICYA.
















Vissza az elejére Go down

Edward de Vere

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Estella & Edward
» Demetria & Edward

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
♡ Heart of Europe :: Politikus-